Dekarz kogo polecacie?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bartek09
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2013, 9:47

Dekarz kogo polecacie?

Post autor: bartek09 »

Witam.
Poszukuje pilnie dobrego dekarza do pokrycia blacho-dachówką dachu dwuspadowego na terenie Ostrołęki jeszcze w tym roku. Byłem umówiony z Panem Wodeńko z Lelisa, który od miesiąca cały czas przekładał termin, gdy już się umówił na konkretny dzień, nie przyjechał, nie zadzwonił i nie odbierał telefonów. Brak jakiegokolwiek kontaktu co się stało. Jak się okazało nie tylko mnie wystawił. Także przestroga dla innych przed tym człowiekiem.
Chciałbym poznać Wasze opinnie czy macie kogoś godnego polecenia???
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Dekarz kogo polecacie?

Post autor: el_loco »

Witaj, pięć lat temu u mnie kryła ekipa pod wodzą chłopaka, którego znajdziesz pod nr tel 505608302. Całkowicie bezproblemowo, później montowali mi też na tym dachu solary. Nie wiem czy jeszcze działają, ale zadzwoń, bo to chyba najlepsze ludki, jakie mi się przez budowę przewinęły. Pisz na prv jeśli chcesz wiedzieć więcej, tu nie będę się rozpisywał, bo zaraz będzie że kryptoreklama...
zbyszek79
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:29

Re: Dekarz kogo polecacie?

Post autor: zbyszek79 »

Polecam Pana Mietka Majka z Chudka, solidny i rzetelny facet, robi powoli ale dokładnie.
malcho16
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2013, 17:58

Re: Dekarz kogo polecacie?

Post autor: malcho16 »

Osobiście polecam pana Darka. Bardzo dobry fachowiec z wieloletnim doświadczeniem. Solidny i dokładny, zawsze trzyma się terminów. Ten pan krył u mnie dach i u moich znajomych, wszystko było bez problemu. Podam numer: 660561040
ODPOWIEDZ