Tiulowa spódniczka dla dziewczynki a'la baletnica...

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Tiulowa spódniczka dla dziewczynki a'la baletnica...

Post autor: elfik »

Może ktoś wie gdzie w O-ce znajdę tiulową spódniczkę dla małej dziewczynki, taką a'la baletnica. Przeszłam kilka sklepów ale nic takiego nie mają....
(czy jestem skazana na uszycie jej sama? nieeeeee......)
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Tiulowa spódniczka dla dziewczynki a'la baletnica...

Post autor: NEMEZIS »

widziałam taka czarną i różowa w centrum chińskim na steyera, tam na górze, ale chyba była razem z wszytymi getrami. na 100% można trafić tez takie spódniczki w ciucholandach np w szmizjerce, widziałam przynajmniej 2 razy, ale czy akurat na dzień dzisiejszy jest, tego nie wiem, musisz iść poszperać.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Tiulowa spódniczka dla dziewczynki a'la baletnica...

Post autor: elfik »

NEMEZIS pisze:widziałam taka czarną i różowa w centrum chińskim na steyera, tam na górze, ale chyba była razem z wszytymi getrami. na 100% można trafić tez takie spódniczki w ciucholandach np w szmizjerce, widziałam przynajmniej 2 razy, ale czy akurat na dzień dzisiejszy jest, tego nie wiem, musisz iść poszperać.
Nie mam nic do ciucholandów (bo chodzę często :D), ale to na prezent, więc musi być nowa :)

Zobacz e na Steyera, dziękuję!
Monika28
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 03 gru 2012, 9:09

Re: Tiulowa spódniczka dla dziewczynki a'la baletnica...

Post autor: Monika28 »

Zobacz w pepco, ostatnio widziałam tam taką spódniczkę tylko nie całą z tiulu , bo miała jeszcze inny materiał.
Możesz też zobaczyć na stronach internetowych reserved kids lub innych sieciówek, które prowadzą sprzedaż internetową.
joannalk
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2013, 14:58

Re: Tiulowa spódniczka dla dziewczynki a'la baletnica...

Post autor: joannalk »

Witam, myślę, ze będę mogła pomóc. Proszę o kontakt :)) pozdr
ODPOWIEDZ