Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
szukampracy
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2013, 12:29

Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Post autor: szukampracy »

GDZIE ZNAJDĘ OSOBĘ, KTÓRA MNIE "POLECI" ?? :)

Witam, pomysł prawdopodobnie nienajwyższych lotów ale może w tym szaleństwie jest metoda :) Szukam pracy od jakiegoś czasu, niestety zauważyłam, że jak się nie ma znajomości to się nie ma szansy na pracę. Info o wolnym stanowisku często nie opuszczają nawet murów zakładu a już jest nowy pracownik. Zniechęcona tym bezowocnym poszukiwaniem wpadłam na pewien pomysł..uwaga! Deklaruję, że za "załatwienie mi etatu u siebie w firmie" odpalę jakiś procent ze swojej pierwszej wypłaty :)) Temat pewnie wzbudzi wiele kontrowersji ale może dzięki temu uda mi się w końcu znaleźć pracę :)
Jeżeli w Twojej pracy poszukują sprawdzonych pracowników, poleć mnie :)) Gwarantuję, że nie przyniosę wstydu, można mi zaufać.
Reflektuję na każdą pracę poza akwizycją.

Kontakt email:
szukampracy.1985@wp.pl

tylko poważne odpowiedzi :)
pozdrawiam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Rekomendacja = prezenty na święta

Post autor: Infom »

lepiej by zabrzmiało jak byś odpalał jakiś procent co miesiąc przez okres 1 rok min :) a nie tylko za miecha :P
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Post autor: Qrpiana »

to jeszcze napisz co potrafisz.
szukampracy
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2013, 12:29

Re: Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Post autor: szukampracy »

Ooo ktoś mi zmienił tytuł wątku :D Bardziej pasowałoby: rekomendacja przy poszukiwaniu pracy ale nieważne :)
Do tej pory pracowałam przede wszystkim w biurze ale mam też doświadczenie w handlu, gastronomii.. pracą w supermarkecie też nie pogardzę :)
*ciekawostka: Pewna (kompetentna podobno w temacie) Pani z pewnego ostrołęckiego Urzędu na zadane w rozmowie tel. pytanie gdzie są umieszczane oferty pracy w tymże Urzędzie (gdyż na stronie Urzędu, na tablicy ogłoszeń w UM a także na stronie BIP ani innych tego typu stronach nic nie ma) zmieszana odpowiedziała, że NIE WIE a następnie próbowała dać mi do zrozumienia, że tam od baaaaaaaaaaaardzo dawna nie ma naborów.. Ostatnimi czasy byłam w tym Urzędzie i Pani, która obsługiwała mnie powiedziała: "nie wiem, muszę sprawdzić bo pracuję tu dopiero od miesiąca".. no cóż musiałam się przesłyszeć.. :))
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Post autor: mIcHaLos »

Praca sama Cię nie znajdzie - wystarczy pofatygować się i poszukać.
Pamiętaj również że jedno czy dwa cv złożone do pracodawców nie gwarantują znalezienia pracy.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Post autor: steward »

Też bym polecał pofatygować się do zakładów, które Cię interesują. Bezpośrednio pogadać z kimś z "kadr" i zostawić CV, a może się komuś spodobasz.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Post autor: skutekk »

Zeby znalesc trzeba szukac, a nie czekac na gotowe. Nikt Cie nie poleci i nie wstawi sie za kogos kogo sie nie zna bo przyjdzie ktos nie kompetentny i potem mozna za kogos takiego sobie tylko problemow narobic. To ze odpalisz cos z wyplaty to zadna zacheta bo w tym miescie sa takie stawki ze z tego odpalonego to na pol litra by nie starczylo :lol: roznos cv szukaj pytaj, a cos sie znajdzie. Moja kobieta szukala pracy i teraz wydzwaniaja co pare dni w odpowiedzi na cv po jakis 2mies od zlozenia :shock:
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Rekomendacja przy znajdowaniu pracy

Post autor: mondeo »

Reflektujesz wszystko poza akwizytorem .

"kobietą pracująca która żadnej pracy się nie boi" to bym cię nie nazwał
ODPOWIEDZ