Dobra krawcowa

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Dziewczyna28
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2013, 19:20

Dobra krawcowa

Post autor: Dziewczyna28 »

Szukam dobrej krawcowej, która uszyję sukienkę ;) W sumie to jest połączenie z trzech różnych dlatego też szukam kogoś z wyobraźnią kto się tego podejmie i ewentualnie doradzi czy jest sens coś takiego robić czy też nie. Będę wdzięczna za namiary i orientacyjny koszt uszycia sukienki ;)
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Dobra krawcowa

Post autor: samanta »

Polecam p.Kasię z centrum (784005039). Szyłam u niej sukienkę na wesele ze zdjęcia i wyszło super. Koszt (razem z materiałem) to jakieś 180 zł.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Dobra krawcowa

Post autor: trampella »

Ja polecam Ci Dziewczyno 28 sprawdzoną krawcową z AntoN Pania Gregorczyk.Uszyje Ci wszystko tak jak sobie zażyczysz,mało tego wcale nie tak drogo jak u nas w miasteczku.Mieszka za szkołą( po tej samej stronie-lewej) jadąc z Ostrołęki,trzeba skręcic w drugą uliczke w lewo.Przy drodze stoi szyldzik.Powodzenia w doborze kreacji i...baw sie dobrze,najlepiej jak umiesz.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobra krawcowa

Post autor: steward »

W handlowcu na górze jest super krawcowa, szybko miło i przyjemnie. Na I piętrze.
lady9999
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2013, 20:13

Re: Dobra krawcowa

Post autor: lady9999 »

Troszkę dalej bo w Brzozówce jest starsza Pani krawcowa, od entych lat rodzina u niej szyła sukienki ja w zeszłym roku sukienkę z ogonem i wzięła za to jedyne 30 zł podejrzewam,że za to co byś chciała koszt byłby jeszcze niższy
ODPOWIEDZ