Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Bolek21 »

Witam.
Mam gotowa listę podzespołów do komputera. Teraz trzeba iść do sklepu, kupić te części w tym sklepie i poprosić o złożenie ich w całość.
Który sklep w Ostrołęce moglibyście mi polecić? Oczywiście, żeby było jak najtaniej
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: mondeo »

Wg. mnie źle podszedłeś do sprawy. Skoro sam nie potrafisz złożyć komputera tym bardziej za listę podzespołów nie powinieneś się brać, Owszem możesz mieć jakieś typy mówiące o mocy obliczeniowej podzespołów ale samą implementacje zostaw fachowcom, którzy na pewno poprawią twoją listę podzespołów żeby była bardziej optymalna, mówiąc w skrócie "żeby nie wkładać kół mercedesa do malucha i na odwrót",Ja zawsze składałem komputery w najstarszym sklepie komputerowym w naszym mieście. I nigdy nie trafiła mi się mina, a zacząłem od K5 133. Na samą cenę nie patrz bo jak ci wrzucą najtańszy zasilacz, to długo komputerem się nie nacieszysz. po skończeniu gwarancji.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Bolek21 »

Moim zdaniem nie koniecznie trzeba umieć składać komputery, żeby dobrać do siebie idealne podzespoły. Według mnie to dwie oddzielne kategorie.
Ja natomiast z tego względu iż nie jestem fachowcem w tych dziedzinach dobór podzespołów zleciłem na poważanym forum komputerowym. I z obawy o uszkodzenia podczas transportu ze sklepu internetowego stwierdziłem, ze udam się z tą lista do sklepu komputerowego tutaj na miejscu. Wtedy będę mógł odebrać go osobiście i w razie czego gwarancja będzie pod ręką.
markpil

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: markpil »

bolek masz racje idz do leclerka i tam ci złożą
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Bolek21 »

Też właśnie myślałem o chłopakach z Leclerka.
Ogólnie najlepiej byłoby przejść się po kilku sklepach i porównać oferty cenowe, ale niestety na brak czasu nie mogę tego zrobić.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: PIq5 »

lepiej do chłopaków z Entera, u panów z Leclerka miałem problem po złożeniu kompa, nie polecam.
Ramage
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:51

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Ramage »

Ja powiem tak, jeśli wiesz jaki procesor dopasować do płyty głównej, ram, kartę graficzną i inne to zamów przez internet. Najtaniej wyjdzie. Ja naprawdę za 1 700zł złożyłem wg mnie super komputer 4 lata temu, do tej pory czasami z nudów odpalam najnowsze gry na najwyższych detalach. Jedyny mankament to był brak dostępu do jednego dysku twardego i wziąłem inny "od ręki", po 4 latach zaczyna szwankować mi HDD. Przy składaniu PC nie byłem "alfą i omegą" pomogło mi forum "pure pc". Zestaw pod kątem ceny przejrzałem na ok. 10 sklepach internetowych i najtaniej wyszło na morelach (znajdziesz w google). Z powodu wcześniejszego złego podłączenia przednich portów USB (spaliłem swój pendrive 2gb), udałem się do sklepu na kilińskiego. Uważaj na własne podłączenie tych przewodów, bo możesz spalić aparat, telefon itp.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Bolek21 »

Te części mam zebrane właśnie na morelach. I jeśli cena w tutejszych sklepach byłaby podoba to wolałbym zrobić to na miejscu.
Myślę, ze problem jest rozwiązany. Najlepiej będzie urwać się trochę z pracy i przejść się po kilku sklepach i porównać oferty. Sam nie chce się w to bawić ze względu na brak czasu i brak wiedzy, a zadawać pytania co chwilę w kwestii składania komputera nie mają zbyt dużego sensu. Lepiej dać te kilka złotych i mieć problem z głowy.
markpil

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: markpil »

PIq5 pisze:lepiej do chłopaków z Entera, u panów z Leclerka miałem problem po złożeniu kompa, nie polecam.
To chyba jesteś jedyny - dlaczego ich dyskredytujesz= Enter jest bardzo drogi
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: PIq5 »

markpil pisze:
PIq5 pisze:lepiej do chłopaków z Entera, u panów z Leclerka miałem problem po złożeniu kompa, nie polecam.
To chyba jesteś jedyny - dlaczego ich dyskredytujesz= Enter jest bardzo drogi

nie jedyny, znam jeszcze dwie osoby, które po "fachowej" pomocy tych panów korzystały z usług innych sklepów. Widocznie miałem pecha ewentualnie niektóre rzeczy ich przerastają tak jak większość ostrołęckich speców od komputerów.
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Kalcia26 »

ja polecam Osint. byłam w podobnej sytuacji jak Bolek. miałam wszystko rozpisane na kartce co chcę mieć. sklep Enter wycenił na około 150zł drożej niż Osint. Komputer miałam do odbioru na drugi dzień.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Bolek21 »

Ok. Przejdę się tam i zobaczę jak będzie wyglądała sytuacja.
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: bronek33 »

Witam zadzwoni do tego Pana zna sie na tym co robi i nie jest drogi 505-029-747
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: Bolek21 »

Już jednak zamówiłem z morele.net. Ze względu na brak czasu chodzenia po sklepach. Dziekuję za odpowiedzi.
marek5x514
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2011, 12:19

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: marek5x514 »

Tak na przyszłość również mogę polecić osint, cenowo bardzo dobrze, również w razie problemów można na nich liczyć :)
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Gdzie najtaniej złożyć komputer?

Post autor: balboa »

Odgrzany kotlet reklamowy.
ODPOWIEDZ