Aktualizacja Nawigacji

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Aktualizacja Nawigacji

Post autor: Kalcia26 »

Gdzie w naszym mieście znajdę kogoś kto zaktualizuje mi nawigacje Goclever?
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: skutekk »

jak masz w telefonie aplikacje naviexpert ot polecam, jezdzilem juz na wielu nawigacjach i powiem szczerze dobrze ze byly to pozyczone sprzety bo bym tylko wywalil kase w bloto. Teraz mam nawi w tel wlaczam kiedy chce za 10zl na 4 dni i nie ma opcji zeby sie zgubila lub zebym jechal po bialym polu bo wgraly sie jakies bledy lub drogi jeszcze w mapach nie ma. Ale kto co lubi, ja tam jestem zadowolony z tej nawigacji, no i komunikaty sa tak w pore mowione ze nie ma bata zeby jakis zjadz przeoczyc
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: Kalcia26 »

akurat navi GoClver też jest bardzo dobra. skoro wydałam już na nią pewne pieniądze, to wolę dalej zapłacić za wgranie nowych map, niż za każdym moim wyjazdem płacić na navi w telefonie. Kiedyś gdy miałam jeszcze nokię n95, to w niej miałam świetną navi i to darmową. Nazywała się chyba Sygic. A teraz na androida to chyba nie ma żadnej darmowej navi.
markpil

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: markpil »

jest Yanosik
rebus8888
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:42

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: rebus8888 »

jesli twoja navi jest na androidzie mozesz bez zadnego problemu wgrac najnowsza automape lub sygica oczywiscie nie oryginaly wystarczy pogrzebac w necie.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Aktualizacja Nawigacji

Post autor: skutekk »

Kalcia26 pisze:akurat navi GoClver też jest bardzo dobra. skoro wydałam już na nią pewne pieniądze, to wolę dalej zapłacić za wgranie nowych map, niż za każdym moim wyjazdem płacić na navi w telefonie. Kiedyś gdy miałam jeszcze nokię n95, to w niej miałam świetną navi i to darmową. Nazywała się chyba Sygic. A teraz na androida to chyba nie ma żadnej darmowej navi.

jest tez mozliwosc wykupienia calorocznej uslugi i ceny sa przystepne ale jak juz zaznaczylas jesli masz nawi to juz nie ma sensu inwestowac w inna. szerokiej drogi:)
ODPOWIEDZ