Ostrołęcki Klub Rowerzystów

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

przyjzyj sie innym masom.... wszystkie sa robione w ostatni piatek miesiaca jest to taka jakby tradycja, reguła i nie wiem co jeszcze, poprostu to jest data miedzynarodowa i trzeba sie jej trzymac...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
sardynka
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2005, 22:13

Post autor: sardynka »

Świetny pomysl... mozecie na mnie liczyc :D
Wołga
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:26

Post autor: Wołga »

Hmmm A ile km będzie liczył ten rajd w piatek? to może i ja bym się przejechała :lol: Bo na ostatnim niestety nie mogłam być :(
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

bedzie rekreacyjnie jakies 40 - 50 km. nie wiecej bo i tak wieczorkiem mozliwe ze znowu trening bedzie a na to trzeba sil dzis byl trening to trz przyznac ze ciezko ale niezle bylo 4 petle bez przystanku.. z sebkiem srobilismy i tempo zabujcze bylo a ja jeszcze na poczatku ostatniego okrazenia dalem 100% mocy no i jakies 70m. przewagi mialem na mecie... ciezko ale zdrowo jutro juz 5 kolek zrobimy a w czwartek trz sie prubowac do upadlego...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

qrde..z checia bym pojechal..ale obecnie jestem w trakcie naprawy mojego "przyjaciela"...rowerek bedzie gotowy dopiero za jakis tydzien :? :evil:
qbaku
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: qbaku »

tez chcialem jechać do przasnysza , ale wczoraj złapała mnie angina i na antybiotykach jestem :(
Patykiem na glebie rysowana długa kreska, nie wolno jej przekroczyć, ja tu mieszkam...
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

jak dojechać na ten tor motocrosowy za Dzbeninem, gdzie skrecać, pierwszy raz o nim słyszę, proszę o podpowiedz.Pozdro
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

tor jest dokladniej za korczakami jedziesz przez dzbenin pozniej mijasz korczaki i tam zaraz za korczakami jest taki krzyz za tym krzyzem jakies 50 - 100m jest polna droga w lewo i nia dojezdzasz bezposrednio do toru...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

bosko i juz po mnie niesety na niespelna 24h przed zawodami w przasnyszu odpadlem przez piepszniety rower bo sie tylnia oska rozsypala to lubie jak mi tak sprzet wysiada, niesety ja nie zawiodlem ale za to sprzet nastepnym razem sie zemszcze...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Pożycz od kogoś maszynę. Uzyczyłbym Ci własnej ale też nie jest w stanie startować w Family Cup.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

No ja już wroocilem z przasnysza no i powiem ze mi poszło katastrofalnie na pierwszej pętli gleba która zmusiła mnie do rezygnacji z dalszego udziału w zawodach tylko dokończyłem okrążenie i padłem sie kurować.
Z naszych zawodników świetnie zaprezentował się Maciej Michalski który w swojej kategorii wiekowej zajął 4 miejsce i zakwalifikował się do finału w kielcach 17 - 18 września, oczywiśnie on nie jest jedynym zawodnikiem który zakwalifikował się do finału ale Sławek Saj ( drugie miejsce w kategorii weteranów) uznał że raczej nie weźmie udziału. a wracając do mnie to chyba jednak sproobuje jak to jest na Bike Maratonach ( podobno lzej) a co do Kross Family Cup to uważam organizację za katastrofalną no i niektórzy zawodnicy wogle nie powinni tam startować... (w tym chyba ja :-/ ) pozdro dla wszystkich uczestników no i nastepnym razem moze poojdzie jeszcze lepiej...
Ostatnio zmieniony 01 cze 2005, 8:09 przez Wiktorioss, łącznie zmieniany 1 raz.
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Gratuluje udanego startu naszym zawodnikom !
Wiktorioss pisze:a wracając do mnie to chyba jednak sproobuje jak to jest na Bike Maratonach ( podobno lzej)
W tym roku wprowadzili specjalna pętlę dla leszczy - Kross Mini Maraton czy jakoś tak, która liczy 20-30 km, więc przejechać nawet i ja bym dał radę :D. Tylko wszystkie bike maratony są w tym roku daaaaaleko od nas :(
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

i w tym wlasnie problem ze daleko a wszystkie w poblizu juz byly no chyba ze sami damy rade zorganizowac... tylko JAK???
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
qbaku
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: qbaku »

ej, a ten klub wogole istnieje jeszcze?, bo zadnych spotkań nie ma organizowanych :(
Patykiem na glebie rysowana długa kreska, nie wolno jej przekroczyć, ja tu mieszkam...
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

jeszcze istnieje, mala przerwe teraz mamy bo ja mam teraz co weekend egzaminy ale 24 czerwca robimy ostrołęcką masę krytyczną o 18.00 z Placu Bema obecność obowiązkowa, no i sciagac jak najwiecej znajomych juz warszawscy Masiści pomagaja nam trochę wypromować naszą masę i obiecałem że w wakacje pojedziemy do nich ze swoją delegacją aby być wsrod blisko 3000 rowerzystow wiec starac sie !!!!!
co do trasy to jeszcze nie ustalona ale na to mamy czas bo jedziemy nieoficjalnie !!!
Ostatnio zmieniony 09 cze 2005, 18:08 przez Wiktorioss, łącznie zmieniany 1 raz.
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

qbaku pisze:ej, a ten klub wogole istnieje jeszcze?, bo zadnych spotkań nie ma organizowanych :(
Trzeba było coś zaproponować :). Ja tam prawie codziennie nie-klubowo śmigam na rowerze :).

A co do masy - pierwszą robimy nielegalną, tak ? ;)
Mam trudne pytanie: da się tak oznaczyć kolumnę rowerzystów, żeby jechała jako kolumna ? Tzn. tak jak Wiktor wcześniej pisał, że przejeżdżamy pomimo czerwonego światła, które się włącza gdzieś w połowie kolumny ?

Poczytałem listy na forum i ... nie damy rady zrobić jednej kolumny, bo to trzeba oficjalnie. Po prostu spotkamy się w 100 osób :) i zgodnie z przepisamy przejedziemy przez miasto, wpuszczając między siebie kierowców. Inna opcja może być ździebko ryzykowna :).
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

paul997 nie martw się i tak pewnie przyjedzie z 15 - 20 osób więc zrobienie kolumny nie będzie problemem.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

24 jest zakończenie roku więc raczej dużej frekfencji sie nie spodziewajcie (np. duzo osób będzie baloweło)
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To samo mówiłem ale nikt mnie nie slucha tralalala
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

tralalala qrde a co my jakies odmience do cholery zeby robic inaczej od calego swiata, rozumiem ze ostroleka zyje swoim swiatem ale bez jaj frekfencja sie dla mnie nie liczy liczy sie czyn a nie jakosc !!! i kazdy powinien to zrozumiec, jak z taki mastawieniem bedziecie do tego podchodzic to nic z tego nie bedzie !!!
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

a zreszta wiecie co teraz powinniscie wy sie postarac o troche pracy dla Klubu ja nie mam czasu mam teraz przez 3 tyg. egzaminy i rower sypniety brac sie za robote wkoncu !!! ja juz ledwo stoje z tego wszystkiego tylko latac radio tygodnik praca dom szkola ruszcie sie a nie kazdy czeka na gotowe, klub powinien istniec na zasadzie wspolpracy a nie sam dla wszystkich...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A niech mi ktos powie gdzie jest napisane/ustalone że konecznie musi byc w piątek i to na dodatek ostatni, co to za tradycja.
Wtedy kiedy sie zorganizuje wtedy będzie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Myślę że pierwszy raz moze byc kiedy MY chcemy a nie zadna tradycja nam nakazuje grunt to taki termin aby kazxdemu pasowalo, aby byla frekwencja bo w zasadzie to sie tylko liczy. Swoja drogą ciekaw jestem czy w innych miastach nie zmienią terminu. w końmcu to jest koniec roku szkolnego!
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

no wlasnie wieloletnia swiatowa Tradycja i co olac tak ?? wspaniale :-/ a zreszta poswiecic godzine czy 2 przed impreza na przejazdzke to chyba nie problem po czyms takim nawet lepiej sie pije ( czyt. ekonomiczniej ) wiec termin bez zmian
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Wiktorioss pisze:a zreszta poswiecic godzine czy 2 przed impreza na przejazdzke to chyba nie problem po czyms takim nawet lepiej sie pije
tylko ze duzo ludzi nie idzie wieczorem na jakas impreze czy cos tylko zaczynaja balet zaraz po zakonczeniu :]
ODPOWIEDZ