De-eM Zespół Tańca Współczesnego

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
gentelman
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2006, 20:39

De-eM Zespół Tańca Współczesnego

Post autor: gentelman »

zapraszam do pisania swoich komentarzy i uwag na temat tego zespołu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Pamiętam występ 3 maja na majówce. Zaskoczyła mnie najbardziej najmłodsza grupa ze względu na stroje w jakich występowała. Nie spodziewałem tak ciewych ubranek zwłaszcza dla dzieci.

Ogólnie stworzenie takiego zespołu w Ostrołęce jest moim zdaniem barzo dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że dziewczęta, które tam tańczą wygrają jakieś konkursy itp. Chociaż widziałem tam także jednego chłopaka (może na zastępstwie siostry? :P)

Co do występów to widać trochę opóźnienia i niedociągnięcia, ale na pewno szczegóły dopracują. Poza tym kiedyś strasznie wkurzało mnie że zespół ciągle pokazywał ten sam układ. Teraz widzę, że wzięli się do pracy i efekty są jak najbardziej pozytywne. Oby tak dalej!
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Dziewczynki tańczą bardzo fajnie ;) sama się chciałam zapisac do De-em rok temu ale jakoś nie wyszło :( a ten chłopak na zastępstwie wcale nie jest on tańczy tam na stałe i bardzo dobrze mu to wychodzi ;P Pozdro Bartek i dziewczyny z De-em imprezy z Wami sa fajne ;P
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

One są piękne, cudne, wpaniałe i bosko tańczą :D - a tylko spróbowałbym napisać coś innego, to by mi żyć koleżanki nie dały :)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

wg. mnie TRAGEDIA!! :evil:
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

pufty pisze:wg. mnie TRAGEDIA!! :evil:
Twierdze tak samo :) A ten koleś co tam tańczy to chyba jakiś gej w takim razie :P
steppenwolf
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2006, 20:02
Lokalizacja: stąd

Post autor: steppenwolf »

Ja nie mam nic przeciwko nim. Zamiast siedzieć w domu w psuć oczy przed telewizorem lub komputerem to dzieci mogą się wyszaleć. Jak sie nie myle to
noszą takie śmieszne dresiki brązowo-pomarańczowe( niepamiętam dobrze) Czasami jak oglądam ich występ to jestem zaskoczony, że mimo takiego młodego wieku te dzieciaczki potrafią przyzwoicie się zaprezentować :wink:
Zastanawiam się, czy opiekunowie za ich prace wręczają im jakieś prezenty w postaci lalek, czy innych upominków?? :wink:
Olu$
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 9:46
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Olu$ »

Ehh :/ podzielam zdanie pufty'ego i aconiewolno :arrow: jedynm słowem n/C :/
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Wielcy krytycy... nie znacie się w ogóle na takim tańcu więc czemu krytykujecie :?: Osobiście też się na tym nieznam... Podoba mi się kilka układów, kilka nie... ale doceniam dziewczyny i jednocześnie podziwiam za pracę i wkład który musiały włożyć w to co robią, to amatorki więc wręcej wyrozumiałości proszę :!: I owacje na stojąco za odwagę, której wielu dziewczynom w tym mieście brakuje, bo o wiele łatwiej krytykować anonimowo przed ekranem komputera niż pokazać że potrafi się to zrobić lepiej.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Twój avatar dokładnie cię charateryzuje, nie będę więc z tobą dyskutował...

"Nie rusz gówna, nie będzie śmierdziało"
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

steppenwolf pisze:Czasami jak oglądam ich występ to jestem zaskoczony, że mimo takiego młodego wieku te dzieciaczki potrafią przyzwoicie się zaprezentować :wink:
Zastanawiam się, czy opiekunowie za ich prace wręczają im jakieś prezenty w postaci lalek, czy innych upominków?? :wink:
Oni niewiele są młodsi od ciebie (16 lat :lol: ). Też mi wielki dorosły :roll:
steppenwolf
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2006, 20:02
Lokalizacja: stąd

Post autor: steppenwolf »

Ja to jestem stary wymiatacz :wink: A świadczy o tym fakt, iż zaczynam maleć. :D
To ile oni mają lat?? Na moje oko to grześ 3 klasa.
Awatar użytkownika
thunder
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 30 cze 2006, 0:03
Lokalizacja: z północy

Post autor: thunder »

avatar pufty'ego jest bardzo oryginalny 8)

deem... kilka koleżanek z klasy należy do tej "grupy tanecznej". moim zdaniem 2, może 3 dziewczyny wiedza tak naprawdę, co na tej scenie robić i czym to się je. reszta wydaje się nieco... "zagubiona". to tyle na ten temat.
tanceereczka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2011, 9:44

Re: De-eM Zespół Tańca Współczesnego

Post autor: tanceereczka »

zespół jest fajny :D
Ostatnio zmieniony 14 maja 2011, 9:50 przez tanceereczka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ