Kantor

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Kantor

Post autor: Qrzysio »

Witam.

Który kantor w Ostrołęce jest najtańszy? Który polecacie i dlaczego? Rozumiem, że różnice w naszym mieście są zapewne niewielkie, jednak pomiędzy Warszawą a Ostrołęką są czasami dość znaczne. Być może i u nas są kantory wyróżniające się z dobrej i złej strony. Proszę o opinie.
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

trafiles w dyszke z tematem, dzisiaj orientowalem sie gdzie w ostrolece najtaniej mozna kupic funty. nie mialem za bardzo czasu zwiedzac ostroleki i zachodzic do kazdego kantoru, a udalo mi sie zwiedzic dwa akntory. Jeden w kupcu, gdzie funta moglem kupic za 5.90, a w kantorze przy dworcu pks funta mozna kupic za 6.03, roznica robi sie duza gdy ma sie ochote zakupic wieksza ilosc funtow.
Moze ktos poleci kontor gdzie mozna jeszcze taniej zaopatrzyc sie w obca walute?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Powiedz dokłądnie gdzie znajduje się ten kantor w Kupcu. Chodzi o ten w KUPCU na dole od strony ul. Kopernika?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja tam za bardzo nie znam cen za ile mozna kupic obca walute ale moge wam powiedziec ze jezeli macie duza sume pieniedzy i chcecie ja zamienic na zlotowki to najlepiej na podlasiu (Łomża, Białystok) tam więcej dają
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lavetka »

Widzę, że temat na czasie. Ja jednak wymienię złotówki na funty w Łodzi, bo tu, z tego co piszecie, jest troszkę taniej niż w Ostrołęce. Aż byłam ciekawa, jakie ceny są w O-ce i czy by czasem tam nie wymieniać. Ale teraz widzę, że Łódź jest tańsza.
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

kupowalem funty w sobote. musze potwierdzic twoje spostrzezenia. przy pks-ie mieli bandycki kurs. w pko bp czy pko sa bylo taniej. ostatecznie kupilem w kantorze na placu 3 maja przy kilinskiego za 5,90
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Moja mama często wymienia Euro i mówi, ze w kantorze przy ul. Głowackiego (deptak) są najkorzystniejsze kursy.
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

Zrobilem sobie dzisiaj mala wycieczke po ostroleckich kantorach. Porownywalem ceny funtow. I tak na pierwszy ogien poszedl kantor w handlowcu, na przeciwko SP1. Tam funt kosztowal 5.92pln. Pozniej zwiedzilem kantor w kupcu na dole gdzie funt kosztowal 5.98pln, ladnie podziekowalem i udalem sie do kantoru na deptaku. tam funt kosztowal 5.90pln, ostatni kantor ktory zwiedzilem to kantor przy ulicy kilinskiego, przy tym malym placyku. tam funt kosztowal (oficjalnie 5.88pln) i tam tez zaopatrzylem sie w moje upragnione funty. Tak wiec zwyciezca zostal kantor przy ulicy kilinskiego.
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

z tego co pamietam jak zawsze euro wymieniałam to najlepsze ceny miał na placyku koło kilinskiego i zawsze mozna sie z nim potargować
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Byłem wczoraj na Kilińskiego. Funtów akurat starszy Pan nie miał, ale powiedział że kurs będzie niższy niż 5,90zł. Skoro mu zabrakło to widać, że ma chętnych.
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

Wiesz, ja i moj kumpel wczoraj troche wykupilismy od niego. Trzeba bylo czekac az dowiezie :P
sebekk161
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 09 lip 2006, 13:04

Post autor: sebekk161 »

A moze ktos sie wie gdzie moge dobrze sprzedac euro .
ODPOWIEDZ