przybysz z innego miasta prosi o pomoc ;)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
melitta
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2006, 16:38
Lokalizacja: Kraśnik

przybysz z innego miasta prosi o pomoc ;)

Post autor: melitta »

witam serdecznie. Zalogowałam się na tej stronie,bo potrzebuję rzetelnych informacji na temat Ostrołęki : )
Czy ktoś może mi pomóc? :)
Wybieram się do Was na Festiwal "Zbliżenia" i mam kilka pytajników:
Zamierzam wyjechać z Warszawy Zachodniej PKS'em o godz. 7:00,więc w Ostrołęce mam być ok. 9:30. Następnie mam dotrzeć do OCK i gdzie w takim razie mam wysiąść? Czy dworzec PKS znajduje się gdzieś w sąsiedztwie OCK? Czy musiałabym wysiąść na którymś z wcześniejszych przystanków? A może musiałabym dojechać jakimś autobusem podmiejskim? A jeśli musiałabym dojechać autobusem podmiejskim, to chciałam też spytać ile kosztuje bilet :) A! I oczywiście, jaki to numer linni, gdzie trzeba wsiąść i gdzie wysiąść:) Kolejne pytanie: Czy Klub "Oczko" (nie wiem czy nie przekręciłam nazwy, czy aby napewno "Oczko" sklasyfikowano jako klub ;) , ale wróćmy do tematu... czy Oczko znajduje się gdzieś w pobliżu OCK?
Bardzo, bardzo proszę o pomoc. W razie dalszych pytań będę się do Was jeszcze zgłąszać ;)
Pozdrawiam
Katarzyna :)

[ Dodano: 15:55, 11.07.2006 ]
ach! W razie, gdybym napisała nie na tym forum, na którym pisać powinnam to proszę moderatora o przeniesienie postu i powiadomienie mnie o tym, gdzież to zostal ów post przetransportowany ;)

:mrgreen:
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Nie no z dworca to jest bardzo blisko do OCK 5 min drogi pieszo!!A zresztoa na kurpiach sa goscini ludzie to jak wysiadziesz z PKS to sie kogos spytasz napewno Ci ktos powie jak trafic bo jest naprade bliziutko!!Pozdrawiam
Łukasz Kulik
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2006, 17:02
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Łukasz Kulik »

Witam,
Jak wysiadziesz z autobusu to po drugiej stronie dworca powinnas zobaczyc bank (PEKAO S.A. - duzy i szklany a nie taki pomaranczowy > ten to PKOBP)gdy dojdziesz do banku obchodzac dworzec po swojej prawej stronie powinnas zobaczyc w odleglosci ok 300m tzw. KUPIEC (taki mini centrum handlowe), gdy dojdziesz do kupca zobaczysz poczte, a za poczta (idac od strony kupca)bedzie skrzyzowanie ze swiatlami. (zaraz za poczta - jakies 30m). Na tych swiatlach skrec w lewo NIE PRZECHODZAC na druga strone ulicy i teraz to juz prosto jakies 250 metrow i zobaczysz duzy budynek z pomaranczowej cegly w ktorym swoja siedzibe ma BPH, SKLEP GOSKA I OCK. Wejscie do OCK jest z lewej strony, jest to wejscie do kina.

Pozdrawiam - Lukasz
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

A i co to jest za festiwal bo sie nie orjentuje :?:
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

a ja ci powiem tak. jak wysiadziesz z autobusu to naprzeciwko masz postoj taksowek jak wsiadziesz to do OCK zaplacisz jakies 5-6zł a jak chcesz z buta to atk: cofasz sie do swiatel (skrzyzowanie na ktorym przed chwila skrecil twoj autobus) i idziesz w lewo caly czas prosto az dojdziesz do "KUPIEC" taki duzy budynek obok poczta i za ta poczta na skrzyzowaniu w lewo i caly czas prosto jakies 5 minut i OCK to juz poznasz bo widac i opisane jest a co do OCZKA to to na centrum
melitta
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2006, 16:38
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: melitta »

serdecznie dziękuję. ja sobie to ładnie wydrukuję i będę miała pod ręką jak już dotrę do Waszego Pięknego Miasta : )
Ktoś z Was wie coś na temat Festiwalu i wybiera się na warsztaty? : )
Pozdrawiam
Pool
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:14

Post autor: Pool »

dla wszystkiego polecam zapoznac sie z mapka ostrołęki dostepną z tej stronki i wszystko będzie jasne.
ODPOWIEDZ