Stadion w wojciechowicach dla WARPOL'u?!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
CiENKi_
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:47
Lokalizacja: OSTRO(L)EKA

Stadion w wojciechowicach dla WARPOL'u?!

Post autor: CiENKi_ »

Co sadzicie o tej "akcji"? i czy ma szanse powodzenia?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli będzie to coś nowego i ciekawego to ja jestem na TAK
Hoppler
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:56
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Hoppler »

Ostatnio gorąco na ten temat,ale chyba będę miał ciut odmienne zdanie niż reszta stawki. Nie wiem czemu, ale nie chce mi się wierzyć, że piękny Roman inwestuje w stadion z czystych humanistycznych przesłanek. Boję się, że pod płaszczykiem budowy stadionu kryje się jakiś wywęszony interes. i wcale nie jestem przeciwnikiem, żeby zarobił on na tym pieniądze. Chodzi o to, żeby interes szedł w zgodzie z intencjami jakie w tej chwili prezentuje pan Wargulewski. Jeśli ratusz skonstruowałby umowę wykluczającą jakiekolwiek możliwości niewywiązania się z niej przez War-POL pod sankcją utraty zakupionego stadionu byłbym na tak. Szkoda tej ruiny, żeby drzewami zarosła.
Pozdro
Nobody is perfect. My name is Nobody...
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Nie mozna Wargulewskiegmu narzucac gdzie ma inwestować, ale moim zdanie lepszym rozwiazaniem byloby powiekszyc i unowoczesnic stadion przy ulicy Witosa! Natomaist co do planó prezesa wydaje mi sie ze chce, a wlasciwie to juz wykupuje tereny na Wojcechowicach. Sa to starsze budynki, wiadomo smród w pobliży etc. tak wiec kupuje je po niższych cenach. Mysle ze chce wlasnie na Wojtkach stworzyc takie wlasne(nie chcialce uzyc zbyt mocnych słów) imperium :) Dalbym mu taką swobodę dzialania, ma kase chce inwestowac, dlaczego nie! Jesli on zyska to mysle i ze misto również!
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Skoro ma pieniądze i chęci, to jestem jak najbardziej za. Tylko aby to nie było na zasadzie pustych deklaracji, bo budowa stadionu i profesjonalnej drużyny piłkarskiej to nie jest takie hop-siup, chyba że ma się tyle kasy co Abramowicz ;p Myślę jednak, że pan Wargulewski zdaje sobie z tego sprawę i jeśli wciąż ma ochotę na inwestycje, to powinno mu się to umożliwić. W sumie miasto na tym raczej nie straci. Umowa jednak musi być spisana tak, aby nie doszło do żadnych nieporozumień czy sytuacji gdy stadionu nie będzie w ogóle.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

O ile miasto sprzeda ten obiekt... jezeli ma być ta obwodnica to miasto nie ma prawa tego sprzedać... jezeli nie to jestem jak najbardziej zeby pan W kupił i zrobił coś naprawdę dobrego :wink:
GSS
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: owni.

Post autor: GSS »

Może w końcu małymi krokami dobiegnie Ostrołęka do 2 ligi :twisted:
"Jeśli coś kontrolujesz, jesteś za gruby." (c)
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

No i po bólu PIĘKNY ROMAN olał włodarzy naszego miasta i zrezygnował z zakupu obiektów sportowych w Wojciechowicach!
BRAWO panie ROMANIE- najwięksi złodzieje widzą w każdym złodzieja
a obiekty te nie długo będą wyglądać jak W-D-K kilka lat temu!
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Nie no, boisko na Wojtkach nie upadnie, bo przecież MOSiR zainwestował pieniądze w "studnię głębinową oraz zakupił deszczownię i samojezdną kosiarkę ciągnikową do pielęgnacji płyty" ;p Sam już nie wiem co o tym myśleć, bo faktem jest że z tych obiektów korzysta trochę ludzi. Może jednak p. Wargulewski zdecyduje się na inną lokalizację, bo szkoda by było teraz zaniechać takiej inwestycji skoro się już takiego gula ludziom narobiło :]
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

Idę z każdym o zaklad , że za 5 lat to wszystko strzeli ch............j
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Te obiekty już są wielką ruiną... ale tak to jest jak ktoś za wszelką cenę pilnuje swoich stołków
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

ech..........................

ta komuna i zażarte bronienie stołka :D

jednak to prawda, że aby cos zrobić dla miasta to musi nastapić krach, bo dotychczasowi decydenci nie potrafią myśleć jako biznesmeni, tylko jako syndycy masy upadłościowej.

poczekajmy jak Nol odejdzie na emeryturę razem z Zaborowskim, niewiele zostało czekania coś 15 - 20 lat i p.Wargulewski weźmie to za darmo o ile nie zmieni planów.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2005, 18:50 przez oes, łącznie zmieniany 1 raz.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

oes pisze:poczekajmy jak Nol odejdzie na emeryturę razem z Zaborowskim, niewiele zostało czekania coś 15 - 20 lat i p.Wargulewski weźmie to za darmo o ile nie zmieni planów.
oes .... na p.Nola piszesz na Ty i do p.Zaborowskiego tez a do p.Wargulewskiego piszesz "p" (Pan) ? dziwny koles jestes :P
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

jak się kogoś szanuje to ......................... tak się pisze :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ