Gdzie z dziewczyną???

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Gdzie z dziewczyną???

Post autor: draedlord »

Mam pytanie do wszystkich z Ostrołęki.
Może mi ktoś doradzić jakiś miły lokal do którego można się wybrać z dziewczyną?
Chodzi mi o lokal gdzie można spokojnie porozmawiać, zjeść coś dobrego i przede wszystkim żeby miał romantyczny klimat :) Chyba każdy wie o co chodzi?? A może takie w Ostrołęce nie istnieją??
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Marco Polo - tylko to mi przychodzi na myśl.
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Marco Polo :twisted:
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Sluchaj jesli masz pieniadze :twisted: to do marco polo czy jakos tak .. sa jeszcze dobre takie przytulne miejsca gdzie mozna posiedziec wypic piwko pogadac itp to do starych czartoryskich .. lub caffe bravo hm to juz tylko od ciebie zalezy pzd
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

w marco polo niejest az tak drogo miejwięcej takie ceny jak w kuglu czy w ostoi a klimat o wiele inny no i kulturka oczywiście.
polecam warzywa zapiekane i lasanie
kto niepróbuje ten życia załuje :]
muchossrebross
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2006, 0:02

gdzie...

Post autor: muchossrebross »

Jeżeli chcesz koniecznie coś zjeść to marco polo(i wbrew temu, co napisał ktoś na tym forum,nie jest wcale tak drogo-ja zapłaciłam tam za canelloni 12 złotych a nie zjadłam wszsytkiego, bo było całkiem sporo ego jedzonka i uważam,że w normalnej restauracji jedzenie które kosztuje pare złotych więcej niż kebab, jest tego warte)sa też inne knajpy,ale nie na randkę,choć może jeszcze zabytkowa pod biblioteką,tam też możecie i nawet polecam.A jezeli szuakcie ogólnie przytulnego miejsca to bardzo sobie chwalę kafeterię .Jest to kawiarnio-herbaciarna-najromantyczniejsze miejsce w tym miescie- osobiście polecam kawe i czekoladę-mrożna w lato a zwykła w chłodniejsze dni i ciasto,które zawsze jest jakieś inne. Lokal ten jest mały i nie zawsze jest miejsce(idzie sie deptakiem od strony 11listopada i od wejścia na deptak pierwsza uliczka w prawo,a jeżeli ju sie przeprowadzili,no to jest on na gołębiej-bo podbno były takie plany) eh tam to niejden wieczór sie przegadało ...polecam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Popieram w 100% wypowiedź muchossrebross. Też uważam, że w Marco Polo nie jest drogo, a lokal jest naprawde ciekawy.

Poza tym może nie jest to lokal na pierwszą randkę, ale widziałem, że sporo par przychodzi do baru Orange, zazwyczaj na piwko i jakąś małą przekąskę.
-rj-
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:34

Post autor: -rj- »

tak do spotkania z dziewczyną na spokojnie to ja proponuję tą knajpkę przy drodze na Dzbenin, zaraz za torami, nie wiem jak to się nazywa ale jest tam cicho spokojnie i możesz posiedzieć nad stawem ;)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

zgadzam się z -rj-, knajpka nazywa się "Nad stawem", piwo z tego co pamiętam to po 4zł (Warka chyba), menu nie znam, wiem napewno że smażona ryba jest, po stawie można popływac łódką lub rowerkiem wodnym :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

-rj- pisze:zaraz za torami
Mały błąd się wkradł.
Zaraz przed torami.
:D
...set me free...
-rj-
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:34

Post autor: -rj- »

faktycznie :) sorry , coś mi się popierdzieliło, no ale polecam cały czas ;)
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i opinie. Nie omieszkam sprawdzić tych lokali. Pozdrawiam
Rasty13
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2006, 11:19

Marco Polo ?

Post autor: Rasty13 »

"przez żołądek do serca", proponuję lokal Marco Polo i nie trzeba brać ze sobą całej pensji. Może to nie jest taka taniooocha ale wydaje mi się, że tam pasowałoby najlepiej. Pzd !
Manek
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2006, 15:36
Lokalizacja: O-ka/Wa-wa

Post autor: Manek »

Hmmm, a jeśli dziewczyna znudzi Ci się chłopie, to najlepiej jak ową ponętną pięknąść zabierzesz do Smakosza, Zielonej Łączki, czy też popularnej Trzynastki, nie pogardzaj też lokalem przy Dzieci Polskich, czy Blue Moon na Findera. Środek skuteczny, jednak nie pozbawiony wad. Otóż w najgorszym wypadku licz się z sinymi zaczerwieniami na swych licach, lecz pluć na to, ot co- minie w mig, a dziewczę odczepi się na wieki, lepiej- wieść pójdzie w świat i całe peletony natrętnych dziewcząt będą wiedziały z kim się nie umawiać. Ale tro tak tylko gwoli przyjacielskich rad mon cher ami...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

"KAFETERIA" zaprasza!

Otwarcie "KAFETERII" w nowym miejscu 26.12.2006r. Stałych i nowych klientów zapraszamy-ul.Głowackieg o 30, wejście od ul.Gołębiej.

NOWE MIEJSCE STARY KLIMAT. :wink:
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Nareszcie :)
Obrazek
Luk
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:17

Post autor: Luk »

No to ja proponuje "Nad Narwia" wystroj i klimat bardzo romantyczny, a jedzenie sproboje w sylwestra :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Słyszałem dwa dni temu o Kafeterii. Widać pufty mamy chyba tych samych znajomych. W końcu nie duża mieścina.

Z tego co wiem, to wystrój nadal elegancki,. ściany malowane przez jakieś dziewczę z białego stoku. Podobno są kanapy i w ogóle dużo miejsca (100m2).

O lokalu "Nad Narwią" też słyszałem bardzo pochlebne opinie. Wystrój podobno bardzo ładny i zaskakujące szerokie menu. Z pewnością wkrótce to sprawdzę.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

A gdzie jest ta kafeteria? Bo wiem ze cos podobnego bylo w jedne z uliczek jak sie odbijalo z deptaka ale niestety juz tego nie ma chyba zbankrutowali..
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nie zbankrutowali. Po prostu przenieśli się w nowe lepsze miejsce, co zajęło trzeba przyznać sporo czasu.

Aktualnie kafeteria znajduje się na deptaku (ul. Głowackiego) nad sklepem HOUSE. Jest na budynku ładny duży napis, więc widać z daleka.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Dzieki za info bedzie trzeba tam wpasc ;)
ODPOWIEDZ