25.08.2006r----Dj Hazel w Starej Chacie??

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

z tymi koneserami to dałem ha ha sam z siebie się śmieję ale wszystko pozostałe zostaje :shock: :shock: :shock: acha i koneserzy dokładnie nie dotyczy mnie raq tylko myślałem o tobie i innych znawcach więc nie denerwujcie się że zostajecie w oce chyba tylko dlatego że musicie :lol:
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

a wiadomo ile wjazd bedzie ino kosztowal ?;p
Trance Inside
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Po co te kłótnie przecież każdy i pojedzie tam gdzie będzie chciał. Osobiście wybieram sie na Escape bo muzaka DRUM'N BASSE jest mi bliższa i tylko żałuję, że nie ma więcej imprez w tym stylu w naszym rejonie :(
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

oj chyba sie rozczarujesz...tam raczej beda przewazały trance i house...
RaQ

Post autor: RaQ »

w starej moim zdaniem kazdy znajdzie muzę odpowiednią dla siebie.. przeciez hazel gra inaczej.. dodziu tez.. carlos tez.. wiec mi sie wydaje ze bedzie spoko ;] pozdro..
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

dodziu pisze:oj chyba sie rozczarujesz...tam raczej beda przewazały trance i house...

może i masz rację ale będzie mój ulubiony zespół Sonic Trip i nie darowałbym sobie gdybym ich nie zobaczył life.
RaQ

Post autor: RaQ »

jak chcesz pisac o tej imprezie w nowogrodzie to załoz inny temat bo ten jest o Summer Energy Night ;] 8) :twisted:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

draedlord pisze: DRUM'N BASSE jest mi bliższa i tylko żałuję, że nie ma więcej imprez w tym stylu w naszym rejonie :(
nosisz draedy??? :-) ja tez lube dramki:-) ale takie lekkie...pzdr... moze sie kiedys zrobi taka bibe z brejkami i dramami...???
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

RaQ to nie ja zacząłem tę kłótnię ja tylko wyraziłem swoją opinię.

Y@rosh niestety draed(ów) nie noszę, moja fryzura nigdy nie była dłuższa niż 4 cm. Pozdro

[ Dodano: 11:57, 24.08.2006 ]
RaQ to nie ja zacząłem tę kłótnię ja tylko wyraziłem swoją opinię.

Y@rosh niestety draed(ów) nie noszę, moja fryzura nigdy nie była dłuższa niż 4 cm. Pozdro. Może kiedyś coś wyjdzie!!!
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

będzie pewno i elektro w wykonaniu diany n escape .
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

To juz dzis! :) Tylko zeby deszcz nie padał bo to juz nie bedzie summer energy :!: Nie ma to jak impreza pod gołym niebem :wink:
RaQ

Post autor: RaQ »

bedzie dobrze :)

[ Dodano: 03:56, 26.08.2006 ]
hah i było dobrze :D pozdro hazel drum dzodziu fiki i yaroch .. no i micho.. :D wiecej takich imprez :D


no i pozdro dla przyjaciół :D



niech ktoś napisze ze nie było warto byc... to jest zwykłym czeresniakiem :D
RaQ

Post autor: RaQ »

DJ Drum.. :)

hmm było konkretnie ;) Carlos na początku rozkręcił impreze konkretnie :) momentami przechodził chyba sam siebie :P w ogole wczoraj nie było zadnych minusów.. bez afer .. no i ten mały deszczyk.. ***** było poprostu ;d a nastepna impreza dopiero za rok :(
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

ja tah Hazela nie lubie, znaczy jego muzyki, ale to co razem stworzyli z Drumem grając na raz było poprostu wyśmienite :), poczułem sie prawie jak na sunrise, gdzie zagrali tak samo :) naprawde fajna sprawa!! Ogólnie moim zdaniem Impreza na Plus :)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

humorek na kacu jest zacny :D
RaQ

Post autor: RaQ »

hehe ja własnie wróciłem z Hopli :P ale juz dzis nie miałem sił :P za stary jestem hehehehe :D pozdro dla wszystkich którzy wczoraj przybyli i przyczynili sie do takiej atmosfery zaj.ebistej jaka była :)
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

RaQ bedzie jakis filmik z Summer Energy :?: Bo widziałem ze tam ktos nagrywał!
RaQ

Post autor: RaQ »

cos tam powinno byc, ja nie nagrywałem to nie wiem :D
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

a jakies seciki to bedą ?? ;] wogule imprezka w tym roku lepsza niz w tamtym ....organizatorzy sie postarali trzeba przyznac .... pozdrooo
RaQ

Post autor: RaQ »

wszystko bedzie jasne w ten piątek :)

Piątek Stara Chata DJ Carlos Birthday Party :)

bedzie ciekawie napewno :D
Olu$
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 9:46
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Olu$ »

Napewno będzie ciekawie :) Jeśli ktos będzie miał jakieś filmiki albo namiary na nie to proszę o linKi :)
PzdR:*

[ Dodano: 23:04, 29.08.2006 ]
Sorki nie napisałam że chodzi mi o filmiKi z Summer Energy Night :) :* ....
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

SEN ten skrót pasuje do tej całej imprezy buhaha :lol:
RaQ

Post autor: RaQ »

umiesz krytykować.. zrób taka impreze.. gdzie przyjdzie tyle ludzi..
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

wiem dla ciebie impreza jest super jak jest naj.e.b.ane wioski pod sam sufit a ja myślałem ze liczy się muzyka :lol:
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

widocznie mało wiesz, bo jezeli chodzi o muze na summer energy.. to nawet najwięksi przeciwnicy hazela mówili ze muza była 1 klasa.. to co pokazał hazel z drumem to była juz górna pułka .. do której ty nie sięgasz bo jestes za mały ;) muzycznie... :D
ODPOWIEDZ