czy jeszcze warto wedkowac??

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
luzak_92
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:27
Lokalizacja: patatajewo

czy jeszcze warto wedkowac??

Post autor: luzak_92 »

slyszy sie czesto o braku ryb w rzece
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

rybki biorą pod samym mostem kolejowym,tuż przy wypływie ścieków do narwii :lol: lub w samych ściekach.Sam osobiście widziałem jak ludzie tam łapią i biorą te ryby o zapachu gówna do domu,smażą i zachwycają się ich świeżością :lol:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

rybki biorą pod samym mostem kolejowym,tuż przy wypływie ścieków do narwii lub w samych ściekach.Sam osobiście widziałem jak ludzie tam łapią i biorą te ryby o zapachu gówna do domu,smażą i zachwycają się ich świeżością
Hmmm Marinero czy ty sądzisz, że żeby złowić w Narwi rybę trzeba próbować łowienia w gówienkach??? Nie jesteś chyba aż tak głupi :twisted: Są dobre miejsca na ryby nie tylko w samej Ostrołęce ale i np. w okolicznych wsiach położonych nad Narwią (Korczaki ,Dzbenin, Nożewo itp.). I wcale nie trzeba się taplać w fekaliach :lol:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Ale nie ma to jak świerza rybka z jeziora,te z narwii to już nie to samo no i brań jest o wiele więcej :wink:
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

"czy jeszcze warto wedkowac??"


WARTO
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Teraz może i jest co wędkować ale jakiś czas temu w te upały nie było mowy ;/
B-BronX
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 wrz 2006, 21:07

Post autor: B-BronX »

Po drugej stronie kolejaka od strony Borek tam w tych kszakach po lewej stronie duzo osob łowi z tego co widziałem i bioro rybki :ble:
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

To nieprawda ze w Narwi nie ma ryb, kwestia jest tylko pory. Ja wedkuje glownie metoda gruntowa a moim glownym obszarem zainteresowan sa ryby biale, przede wszystkim leszcze, plocie, karpie. W tym roku musze powiedziec ze bylo w pewnych momentach calkiem niezle. Do poczatku lipca ciezko bylo cos zlapac, ale wlasnie podczas upalow zdazaly sie calkiem niezle polowy. W trzy osoby potrafilismy przyniesc do domu 8kg ryb i wcale nie lowilismy w sciekach tylko niedaleko plazy miejskiej. Przez caly lipiec mielismy dobre polowy. Teraz, gdy wzrosl poziom rzeki wszyscy narzekaja na brania. Mi tez nie udalo sie ostatnio nic zlapac.
Pozdrawiam
Pi0trek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2006, 16:32

Post autor: Pi0trek »

Sprawa jest prosta - Wędkować jeszcze warto. Tylko trzeba raczej się zastanowić czy warto wędkować w Narwi... Osobiście łowiłem tu kiedyś, ale raczej dobrych osiągów to nie miałem, więc teraz w weekendy raczej jeżdze na mazurki połowić. Ale w niektórych gazetach wędkarskich często pokazują kolesi z niezłymi sztukami złowionymi w narwi (oczywiscie nie na ostrołęckim odcinku :])
ODPOWIEDZ