Najlepszy weterynarz!!!

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
modliszka84
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2006, 10:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: modliszka84 »

Witam:)
Chciałabym zdać Wasze zdanie o Naszych ostrołęckich weterynarzach, który Waszym zdaniem jest najlepszy i któremu mozna zaufać, ze z sercem będzie dbał o psiaczka i będzie mu na tym zależało.
kedziorek84
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2006, 18:49

Post autor: kedziorek84 »

Ja bym polecała pana Rybaczyka na Baśniowej. On ma naprawde dużą wiedzę i świetne podejście do zwierząt. Wcześniej chodziłam do innych weterynarzy ale jednak on jest dla mnie najlepszy... Szczerze polecam...
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

kedziorek84 pisze:Ja bym polecała pana Rybaczyka na Baśniowej. On ma naprawde dużą wiedzę i świetne podejście do zwierząt. Wcześniej chodziłam do innych weterynarzy ale jednak on jest dla mnie najlepszy... Szczerze polecam...
Też tak myslę :wink:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

A ja polecam Pana Ślusarza ,który przyjmuje w lecznicy przy ul. Steyera. Bardzo odpowiedzialny człowiek. Potrafi przyjąć ciężko chorego zwierzaka nawet o 12 w nocy i w to co robi angażuje się całkowicie i z pełnym poświęceniem wykonuje swoje obowiązki.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

Ja z moim psem chodze do zakładu na goworoskiej i polecam go wszystkim. Miła i fachowa pomoc.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja korzystalem z uslug panow na goworowskiej i na steyer i z obu jestem zadowolony chociaz nie wiem czemu ale na ta 1 ulice chodzilem czescie :D moze dlatego ze mialem blizej

mysle ze kazdy weterynarz bedzie staral sie zaopiekowac jak najlepiej czyims pupilem poniewaz ten zawod wybiera sie raczej z milosci do zwierzat wiec obojetnie gdzie pojdziesz to napewno zajma sie twoim zwierzakiem bardzo dobrze :D
Olu$
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 9:46
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Olu$ »

Podejście do zwierząt moim zdaniem najlepsze ma wet na Baśniowej :) <--polecam, a co do godziny przyjęcia w nagłych przypadkach najlepiej udac się na Steyera ...
Pzdr:*
ja
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2006, 1:00

Post autor: ja »

:lol: p. SLUSARZ......tego weterynarza polecam..nie ważne czy dzień, czy noc On zawsze pomoze zwierzakowi. Jak trzeba, przyjedzie do domu. Jest THE BEST :lol:
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

też polecam P. Slusarza , święto czy niedziela zawsze przyjmie czworonożnego przyjaciela, a do antoszewskiego juz nigdy niepujde liczy se za zobaczenie zwierzaka 20 zł + cos tam co mu zrobił i jest hamski, mój pies był chory poszłam koło 19 to powiedział mi ze on przyjmuje od 10 do 18.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2006, 21:51 przez andzia, łącznie zmieniany 1 raz.
kto niepróbuje ten życia załuje :]
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Post autor: antorf »

szanwna przedmówczyni, masz 20 lat ale ortografię na poziomie 7 latka
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

etam, ważne o co chodzi
kto niepróbuje ten życia załuje :]
ksiegowa
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2006, 7:10

Post autor: ksiegowa »

Najlepszym wetem jest Marek Rybaczyk z Baśniowej. nie ma dwóch zdań. Wiem to z autopsji. Pan Ślusarz swego czasu doprowadził do śmierci królika miniaturki, bo obcinając mu pazurki obciął również opuszki. Jego podejście do chorego zwierzęcia (psa) też wołało o pomstę do nieba. Antoszewski też nie jest zbyt dobry. po przygodach z innymi weterynarzami, od sześciu lat chodzę tylko na Baśniową i nie raz zauważyłam, że do Pana Marka przyjeżdżają zwłaszcza w okresie letnim, będąc na urlopach na Mazurach ludzie ze Szwajcarii, Austrii i innych krajów. Świadczy to chyba o jego renomie.
modliszka84
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2006, 10:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: modliszka84 »

Chodziłam wcześniej do p. Ślusarza o ten człowiek odpada, za póxno się zorientował że moja sunia miała kleszcza, nie poznał się po objawach, po kilku dniach poszłamz nią na Baśniową ale było juz za późno i sunia po 6 miesiącach odeszłą, rozmyślam nad Baśniową i Goworowską, tylko oni wchodzą w gre
Awatar użytkownika
thunder
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 30 cze 2006, 0:03
Lokalizacja: z północy

Post autor: thunder »

Rybaczyk! chodzilam do niego ze wszystkimi zwierzakami i bez dwoch zdan - jest najlepszy.
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Naprawdę nie wiem co macie do weta na Goworowskiej. Chodzę tam od ponad 7 lat z moim psiakiem, a w międzyczasie też z innymi zwierzakami i uważam że jest jak najbardziej ok. Komptentni ludzie, z bardzo dobrym podejściem do zwierząt, zarówno pan. J. Antoszewski jak i p. Załęska-Bakuła.
a do antoszewskiego juz nigdy niepujde liczy se za zobaczenie zwierzaka 20 zł + cos tam co mu zrobił
Andzia, jesteś pewna że tylko "coś mu tam zrobił"? Ja jak przychodzę ze zwierzakiem i nie używa żadnych leków ani nie robi zabiegówi, tylko taka konsultacja + oglądnięcie to nic nie płacę... Raz nawet za darmo pazurki poszły :lol:
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

P. Rybaczyk i juz.
wczesniej chodizlam do ślusarza ale to raczej pozostawie bez komentarza - pies by zdech bo za pozno skapowal sie o co chodzi a rybaczyk mi go odratowal i teraz kazdego psa a mam ich 6 leczy mi pan Rybaczyk i ma sentyment do boxerow tak jak ja bo mam ich 5 ;]
ale naprawde polecam
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Też polecam pana Rybaczyka :D Mam złe doswiadczenia u innych weterynarzy w Oce.
apsik1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2006, 18:25

Post autor: apsik1 »

Polecam P. Antoszewskiego na ulicy Goworowskiej.
Jest miły, profesjonalny i wiec co robi.
Chodzę do niego ze swoim psem i kotem i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł (nawet w nagłych przypadkach).
Kiedy mój pies był bardzo chory, to P. Antoszewski go zoperował (p. Rybaczyk nie dawału mu szans) i pies żyje do dziś.
Poza tym Rybaczyk jest z Łomży i jak potrzeba coś nagłego, to nigdy go nie ma (np. w nocy czy poza godzinami pracy).

A do koleżanki, która poszła z psem o 19.00 to jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie została przyjęta. No chyba, że pies chorował od tygodnia a ty przyszłaś osmego dnia na dodatek po 19.00. Wterynarz też człowiek i ma swoje godziny pracy.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: Krzychu »

Odswierzam temat :)

Ostatni post byl 2 lata temu, wiec dolaczam sie do pytania i piszcie kto teraz jest wg Was najlepszym weterynarzem? Gdzie chodzicie ze swoim psem? Moze doszedl ktos nowy? Co powiecie o dr Andrzeju Rawie? Czy dalej wiekszosc woli chodzic do dr Marka Rybaczyka?
Czekam na Wasze opinie pozdr :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: Soul »

kto wie do której otwarta jest lecznica na centrum tam chyba za skrzyżowaniem bodajże Ślusarz tam przyjmuje ..
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: aga1009 »

Steyera - lecznica czynna
pn-pt 10 do 18 ale czesto bywalam o dodz. 20 i zawsze ktoś jeszcze jest:)))
sob 10 do 14

A co do tematu to nie pójdę już na Goworowską.
Polecam gabinety na Steyera i Baśniowa
kulka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2010, 17:32

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: kulka »

A ja polecam nowy gabinet przy ul. W. Pola 31 VET-MEDICA. Jest czynny od niedawna, może nie wszyscy jeszcze i o nim wiedzą. Pani Zerhau- Dmoch bardzo dobrze zaopiekowała się moim pieskiem i jesteśmy właśnie w trakcie leczenia (po pogryzieniu przez innego dużego psa, krwiaki i ropnie w jamie brzusznej).
lis
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2010, 10:19

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: lis »

Antoszewski (choć drogi) albo Ślusarz
triceq
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:51
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: triceq »

Witam,

Mam takie pytanie. Jakie są ceny u nas w Ostrołęce dotyczące odrobaczania, szczepień i sterylizacji dla kotki.
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy weterynarz!!!

Post autor: kruk453 »

Ja chodzę ze swoim zwierzakiem do weterynarza na ul. Goworowskiej. Potwierdzam zdanie "zagadka" :P
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
ODPOWIEDZ