Narkomania w Ostrolece.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Narkomania w Ostrolece.

Post autor: wilq »

Witam serdecznie,chciałbym poruszyć temat bardzo ważny jak dla każdego młodego człowieka, jaka jest narkomania.
Widać teraz że w tych czasach młodzi ludzie sięgają coraz częściej po używki wszelkiego typu, bo nie mają co ze sobą zrobic..

Jakie używki są waszym zdaniem najpopularniejsze..??
Czy widać to tak na naszych ulicach w mieście jak w Warszawie.. ??

Pozdrawiam.
B-BronX
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 wrz 2006, 21:07

Post autor: B-BronX »

Jest dobrze =) a napiszcie na jakim osiedlu najbardziej cpajo ?? :lol:
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Ostatnio za plażą miejską widziałem dziewczynę jak w torbę dawała. Wyglądała tak pomiedzy 14, a 16 lat chodziła na fazie i coś tam marudziła, ogólnie całkiem zadbana i przyzwoicie ubrana.


Poza tym jakoś za wiele osób ćpających nie widać, przeważnie cięgle ci sami jak już.
Obrazek
KvN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2006, 21:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: KvN »

Psarskiego...
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Zależy o kim mówicie bo jeśli do jednego worka wrzucacie tych ,którzy palą sobie zielone i torbaczy to porządnie się zastanówcie. Tych drugich za bardzo nie widać, chociaż Jego Wysokość Budziłek latał nawet pod handlowcami pompując torbę i rozdając ludziom wydruki z bankomatu. PZDR BUDZIŁ :lol:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Fantomas
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2005, 8:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Fantomas »

To się uśmiałem. Musiał być ostry widok:). Koleś powinien siedzieć u czubków. Ja go kilka razy widziałem jak mu tylko uśmiechnięta głowa wystawała ze studzienki kanalizacyjnej w okolicach szpitala.
Pozdrawiam
maRtuLa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2006, 15:37
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: maRtuLa »

Powiedzcie czym wy się tak podniecacie??? Żal mi was z tego powodu, że owy ćpun jest dla was obiektem godnym zainteresowania....
:]
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Alo.. Alo!
Panowie proszę się trzymać tematu..
:arrow: Jakie używki są waszym zdaniem najpopularniejsze..??
Czy widać to tak na naszych ulicach w mieście jak w Warszawie.. ??
B-BronX
Moim zdaniem to na celulozowej..
Heroisci/Amfetamina.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

A propos Warszawy; nic nie widziałem w przeciwieństwie do Ostrołęki. Ale rozmiarami na pewno te miasta ze sobą konkurować nie mogą, tak więc porównania tego typu są nie na miejscu - tu wymierne byłyby jedynie dane statystyczne.
Olu$
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 9:46
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Olu$ »

Kiedyś wracałam póŹnym wieczorem z koleżanką i przed nami szedł jakiś "ćpun", jego zachodanie było wręcz psychiczne: ogólnie całą droge szedł i krzyczał, że kogoś zabije no i oczywiście :/ przeklinał, wywalił ławkę przy fontanie przed Klasztorem, wyrwał furtę na pobliskim podwórku, załatawił się na środku ulicy :[ :/ a później dołączył do swoich 2 kolegów... Na moim osiedlu mieszka jeden ćpun(wrak człowieka :( ) i były ćpun (jakoś się odbudował)
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Olu$ pisze: Na moim osiedlu mieszka jeden ćpun(wrak człowieka :( ) i były ćpun (jakoś się odbudował)
To świetnie... 8)
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Strasznie dużo o tym wiecie tyle co wyczytacie..... albo ktoś wam nagada...
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

DziQ czy mozesz sie wiecej wypowiedziec.. bo to co zamiesciles to jest zbyt nie zrozumiale. Jesli wiesz wiecej prosze podziel sie z innymi czytelnikami forum
B-BronX
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 wrz 2006, 21:07

Post autor: B-BronX »

Duzo osob kira klej tylko oni sie ukrywajo :wink: ale u nas w miescie z ziołkem jest bieda :(
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Co to jest!?Pytanie jak z "Roweru Błażeja"
Jakie uzywki sa popularne?
A co chcesz isc z modą??Jak tak to na dyskoteki polecam "Tabletke ekstazy" "białe gwiazdki"
A na ciezke egzaminy w szkole czy na studiach se po nosku dac "speeda"!NO mowie ci jak fajnie jest :lol:
A i jeszcze sa te no narkomany co marihuane pala to ten one sa najgorsze cpuny :lol: :D

Sorry ale Idiotyczny temat!Im wiecej sie mowi o tym tym wiecej ludzi sie tym interesuje i bierze chocby po to zeby sprawdzic jak to jest czy to prawda co mowia np:na tym forum!
Ja sam sprobowałem speeda przez gadania pani pedagog!Chciałem zobaczyc jak to jest czy to prawda co pedagog mowi!I miał we wszystkim racje oprocz tego ze sie mozna uzaleznic od pierwszego razu!
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Patrze że ty tez jestes obeznany w tekstach HG!Inteligencie jak bys nie zauwazył moja pierwsza czes wypowiedzi jest z duzym przymruzeniem oka sam sie nabijam z ludzi ktorzy uważaja palaczy za cponow a jesli taki "ineligent"jak ty bierze to na powaznie to kij ci w ryj!A co do utworow HG to podoba mi sie skit"kolo"ktory keruje do Ciebie!Nie nie czuje sie dumny ze wziełem speeda!A jeszcze bym zapomniał co do nicków no gosciu ja nie wiem ktory nick jest bardziej idotyczny "ziaro" i moj nick nie jest zwiazany z Hemp Gru!
A teraz ja mam pytanie :
Mama piesek czy tata piesek a moze ty piesek?Bo strasznie sie zbulwersowałes na ten kawałek HG!
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

To jest poprostu skrót od jego imienia HelGa :lol:
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

B-BronX pisze:Duzo osob kira klej tylko oni sie ukrywajo :wink: ale u nas w miescie z ziołkem jest bieda :(
to widze że mało wiesz skoro myślisz że bieda w oce.
canabis
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: canabis »

OK czas tu coś napisać bo widze że większość z was nawet na oczy zioła nie widziała a sie wypowiada
1. z tym że z ziołem u nas kiepsko to głupia plotka, którą małolaty nie wiadomo czemu sobie ubzdurały, jak wiesz gdzie iść to masz sqna w 10 min.
2.nazywać palacza trawki ćpunem to nieporozumienie(wystarczy spojrzeć na kolesia palącego trawe i ćpuna walącego heroine), trawa jest zdrowsza od papierosów(mniej subst. smolistych itp). I prędzej bym ją zalegalizował od alkoholu i szlugów.
3.Co do dostępności to dragów na mieście jest od groma, ecstasy, trawa i amfa można dostać szybciej niż cukierki.
4.Z moich doświadczeń moge tylko dodać że trawe i ecstasy można se łyknąć od czasu do czasu ale hery i fety lepiej nnie dotykać(straszny syf).
Stycznośći nie miałem jedynie z "narkotykiem bogatych"-kokainą, i wątpie że ktoś z was miał.

Oczywiście ten tekst nie ma nikogo zachęcać do brania narkotyków
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2006, 20:29 przez canabis, łącznie zmieniany 1 raz.
canabis
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: canabis »

ziaro pisze:Mnie to ***** juz, ***** wiekszosc chłopaków w szerokich spodniach nic innego nie zna tylko hg, ***** sobie koszuli bluzy hg, i musla ze sa gosciami, a tak naprawde nie wymienia nawet ekipy hg, a w empekach ***** naprzemian jak nie hg to techno. I uwazam ten temat za debilny, bo chwalic sie co kto zjadł to nie ma sensu. I kazdego namawiac do tego, i polecac tez nie ma sensu, przeciez to nie jest słodycz, ze ***** i nic sie nie stanie
A czy tu ktoś kogoś do czegoś namawia? Przeciesz nie jesteś krową i masz wybór brać albo nie, to jest twój całkowity wybór, a co za dużo to i świnia nie zeżre, jak sie nie zachowa umiarkowania to wszystko może mieć skutki uboczne, kawa, alkohol, wszystko. Co do tematu , to używki to nie jest jakiś temat tabu więc nie jest debilny. Chociarz w pewnym sensie i ty masz racje, napewno branie narkotyków "bo kumple bioro" jest totalną głupotą, napewno bardziej warto poczytać książkę niż stać i pluć na klatce bo daleko to tym nie zajdziecie, ale przecierz można palić trawke i być człowiekiem na poziomie, znam takich i takich ludzi, ci pierwsi kończą z wyrokami, a ci drudzy wyjeżdżają za granice i tam pracują i zakładają rodzinę
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

no i dilerzy mają wskazówke jakie jest zapotrzebowanie na towar, czytajac ten temat :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Panowie, chodzi o sam fakt ze mlodzi ludzie zaczynaja od najmlodszych lat probowania roznych atrakcji.. juz w wieku 14lat chlopaczek zaczyna handlowac czyms czym nie powinien miec stycznosci.. Gdyż to już z samego faktu wynika ze w rodzinie nie jest tak jesli taka mloda osoba siega po tak drastyczny krok jakim jest handel, zapewne rodzice nie daja mu na to co on chce.. ale to juz jego sprawa jesli sobie wybral tak i sobie pogrzebie.. Wracajac do tematu jaki zalozylem, osoby ktore wypowiadaja sie albo maja stycznosc albo nie maja i sobie przyslowiowo robia jaja ze a co mi sie stanie jesli np. raz wezme bialko po prostu spodoba sie to i poleci dalej.. moze i marihuana nie jest taka substancja psychoaktywna jaka sie wydaje ale dluzsze jej zazywanie doprowadza do takiej reakcji mozgo ktory powoduje u osob "zaburzenia" chodzi tu o takie stany jak przygnebienie,osoba staje sie osoba skryta w sobie,lekki itp pozdro ;)

Znam pewna osobe ktora ma 28lat jest to mezczyzna ktory bierze amfetamine mowil ze od 4lat tak mu sie wydawalo,ale podczas terapi z psychologiem/i/terapeuta przy zadanym mu pytaniu jakim bylo od kiedy to sie zaczelo odpowiedzial ze jakies 4lata temu.. kiedy zaczal pierwszy rok studiow.. uswiadomilismy mu ze jesli sie zaczyna to sie ma 19lat wiec widac jakie sa konsekfecje brania amfetaminy i innych twardych srodkow psychoaktywnych.

Teraz zadam takie dodatkowe pytanie jakim jest:
Jesli macie chec pomoc osobom uzaleznionym.. i ktore potrzebuja pomocy jakie osrodki odwykowe proponujecie prywatne/panstwowe ... gdzie najelepiej isc do psychologa/terapeuty

Pozdrawiam: wilq
canabis
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: canabis »

Troche przesadzasz z 14letnimi dilerami, myślisz że koleś który sprzedaje np. trawe na tak zwane "dychy" zaufa 14 latkowi, taki gówniarz lekko przyciśniety na komendzie zaraz go wyda. Dilerem wcale nie jest zostać tak hop siup. MONAR jest gdzieś przed Goworowem, blisko Jednostki Wojskowej
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

hehehe.....................

Nowe miejsce spotkań narkusów na stacji :oops: peron pierwszy za budynkiem parterowym patrząc w stronę Warszawy. Normalnie legal - bez krępowania się, że chodzą ludzie, przyjeżdżają pociągi i ............. później awantury w autobusach. Po godzinie 19-tej jak chcesz ducha wyzionąć to tylko tam.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

hehe.... a czemu by nie pisac o tym. o wszystkim mozna porozmawiac, popisac, wypowiedziec sie mozna na kazdy temat, a tu co niektorzy sie oburzaja, 'o boze, jaki temat' 'ale glupi temat' i bla bla bla... ludziu co sie tak oburzasz? troche luzu...

[ Dodano: 11:47, 09.10.2006 ]
ziaro przecinaku... hehehe... ale sie zbulwersowales... haha! ja nie wiem czy ty sobie tu jaja robiles, czy naprawde az tak cie uburzyl ten temat... czyzbys byl przewrazliwiony na tym punkcie? o czym to swiadczy? he... :mrgreen:
ODPOWIEDZ