X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

och jak milo! eraz jestem krolewna? niestety nie czytalam twoich ostatnich wypocin, ale mysle ze nie mam czego zalowac. jeszcze bym znow usnela przed komputerem :sleep:
pozdrawiam all :)
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

i jeszcze słówko do iga23, może boskim enrike nie jestem ale w przeciwieństwie do ciebie mam w sobie odrobinę kultury i MUZG moja droga MUZG - czego brakuje pięknym i z reguły głupim laskom a jak widzę to do takich należy ciebie zaliczyć- przykro mi że to musiałem napisać ale taka prawda :cry:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

aj_em pisze:w tym klubie chyba wiecej sie sprzedaje narkotyków niż piwa
beer inside - drags outside
dodziu pisze:nie wnikacie dlaczego tak sie stało,kto zacza
Ochroniarz nie jest po to zeby byl, tylko zeby uchronil potencjalna ofiare przed pobiciem, obezwladnil napastnika i wezwal wlasciwe organa (policja)
dodziu pisze:z drugiej strony sa u nas lokale gdzie ptrzy duzo nizszej frekfencji dochodzi czesciej do bijatyk
podaj przyklad, nie badz goloslowny
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

chodziło chyba o "Mózg" a nie Muzg :) hmm.. to daje do myślenia :)
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

No widzisz dj.ZIBI bez Ciebie to nawet net nie funkcjonuje tak jak powinien-jestes niezastapiony zawsze i wszedzie !!!!!!!!!
Rozprawka o wiksiarskich tekstach została przestudiowana i tak naprawde to malo mnie interesuje jaki byl zamiar-fakt faktem zabrzmialo to bardzo komicznie -ale coz to tylko moje zdanie i mam do niego pelne prawo-Ty mozesz gadac przez mikrofon co uwazasz ,w sumie prowadzisz dyske w/g wlasnego gustu,a ten jest najczesciej rozny i to Ty jestes nauczycielem dla mlodszych ranga dj-ow ostroleckich-nie ja/tu poklon w Tym kierunku :lol: :lol: :lol: /A tak nawiasem to jaki Ty jestes serdecznie nastawiony do tych zachcianek Kowalskiego-jeszcze by ktos pomyslal ze to prawda!!!!!!!
A co do opisanych przez Ciebie przypadkow -to jezeli takowe zaistnieja to wybacz ale sa one bardzo szybko wyciagane na swiatlo dzienne,a osoby powiazane ponosza konsekwencje!!!!!!!!!!
A teraz cos bardzo milego dla niektorych -nie bede juz na pewno korzystac z WASZYCH uslug rozrywkowych /tym faktem was bardzo uszczesliwilam :D :D :D /choc coraz mniej juz w x-sie tych pieknych ,wyginajacych sie cial do slinotoku/ale to nie moj juz problem/
Takie atrakcje jakie ostatnio nam zaoferowaliscie to,sorry ale nawet gdyby sam TIESTO byl ich dodatkiem to nie naleza do rozrywki w jej doslownym znaczeniu.
a i dj.ZIBI IGA mówila idz do szkoly -chyba cos w tym jest-nie zebym sie czepiala ale mnie jeszcze w podstawowce uczyli ze MÓZG-pisze sie wlasnie tak
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Może to zabrzmi dziwnie ale takie miały być zamiary wyrazu MUZG duże litery i przez U otwarte co by z deka uświadomić co niektórych o istnieniu takiego organu wewnętrznego a nie wyłącznie piękności zewnętrznej, jakbym napisał MÓZG to nikt uwagi by nie zwrócił a tak to proszę jak to zmusza do wytężenia szarych komórek- każdy post piszę w wordzie więc nie ma opcji pomyłki a jeśli chodzi o twoje towarzystwo IGA to zupełnie mi ono nie przeszkadza tylko dobrze jest pisząc cokolwiek nie KOZACZYĆ jak ty to czynisz, uwagi owszem są wskazane w każdym temacie (temu służy forum) ale bez TAKICH GŁUPICH TEKSTÓW, moje wypowiedzi są obszerne i jak piszesz POUCZAJĄCE ale to wynika z moich spostrzeżeń i pewnego doświadczenia w niektórych sprawach i uważam że nie miłym i wulgarnym chyba każdy potrafi być a znacznie trudniej wykazać odrobinę kultury i hamować piętą emocje, pozdrawiam i pa pa :wink:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

rebel_olsztyn pisze:elo wszyscy ostro na siebie jedziecie oostrroo ostroooo :D baniaa :D
prawda jest taka ze w X Clubie moim ulubionym klubie piguły feta i tym podobnem idą jak swierze bułeczki od mojego zioma kupuje kazdy tam zacznajac na szarym wukrecaczu przez ochoroniazy kączac na dj. tez lubie jak mnie czasem wykreci bo po to jezdze do X Clubu zeby polatac , na dj micro poszlo ok 1,5 tys piguł wiec rzecz jasna ze piguły idą lepiej niz piwo w iksie jest ***** troche mnie razziii ten wieek od 14 do 16 lat ale ogolnie jest ***** gwizdki białe rekawiczki o to chodzi !!!!!!!!!!!!!! zrobiło sie troche dziwnych ziomow w koszulach w spodnie swierzo oderwanych od pługu ale to normalna przeciez to myszyniec. dodziu troche samokrytyki tez lubiszzz czasem sie odlajtowac jakas pigułeczką. zmiencie nazwe z X club na wiX Club bedzie lepiej mówie wam eLOOOOOOOOOOOOOOOOO :evil: :twisted:
ta wypowiedz chyba reasumuje całe 9 stron które było poswięcone temu klubowi
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

o k...a ale sie ruszyło a już tak nudno było ;-) zibi trzaska litanie, rozpisałeś się koleszko :-)
moim zdaniem każdy ma rację i jej niema, to wszystko zależy od punktu widzenia, siedzenia, leżenia itd. - a propo leżenia: na tapczanie leżał leń :-) i nic z tego nie wynika, poza tym, że paweł i gaweł w jednym domu mieszkali, a rambo miał duży karabin, kiedy czerwony kapturek szedł przez las wilka nie spotkał bo go rumcajs wcześniej zabił ze żwirkim,
A teraz jeśli ktoś to kuma to zauważył, iż powyższe wpisy tak samo są beznadziejne.

ps. wesołych świąt, wiosna idzie - love peace i zabij !!! :-)
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

EN pisze:o k...a ale sie ruszyło a już tak nudno było ;-) zibi trzaska litanie, rozpisałeś się koleszko :-)
moim zdaniem każdy ma rację i jej niema, to wszystko zależy od punktu widzenia, siedzenia, leżenia itd. - a propo leżenia: na tapczanie leżał leń :-) i nic z tego nie wynika, poza tym, że paweł i gaweł w jednym domu mieszkali, a rambo miał duży karabin, kiedy czerwony kapturek szedł przez las wilka nie spotkał bo go rumcajs wcześniej zabił ze żwirkim,
A teraz jeśli ktoś to kuma to zauważył, iż powyższe wpisy tak samo są beznadziejne.

ps. wesołych świąt, wiosna idzie - love peace i zabij !!! :-)
duzo musiałes sie kleju nawąchać zeby to napisać?
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

0,5literka morsa do popicia piguły - i kreskówki same wskakują na MUZG ;-)
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

dj zibi pisze:w przeciwieństwie do ciebie mam w sobie odrobinę kultury i MUZG moja droga MUZG - czego brakuje pięknym i z reguły głupim laskom a jak widzę to do takich należy ciebie zaliczyć-
zibi a co ty teraz biedaku miales napisac? ze sie pomyliles? :?:
acha a tak dla ulatwienia jak chcesz cos zacytowac to nie musisz przepisywac calego tekstu jak to robiles wczesniej, wystarczy ze zaznaczysz tekst cytatu i lewym przyciskiem myszki klikniesz "cytuj zaznaczone" :wink:
no i sprtostowanie- na forum jest IGA i IWA jestesmy dwie wiec mamy nad toba przewage liczebna :) to sprostowanie bo juz sie chyba gubisz ktora co napisala :wink:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jak widac rozmowa bardzo się rozkręciła, obsługa wiadomo musi bronić własnego miejsca pracy, ale co jak co, ludzie widza co się dzieje, i sądzę, że nie wszystkie te historie są wyssane z palca. Ale jak już Myszyniec zawsze jest jeszcze Hopla, w której ostatnio podobno tez robi się ciekawie. Pzdr
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

rebel teraz to mnie rozbawiłes na maxa swoim super postem, 5+ za pomysłowosc,dziwne jest jeszcze to ze wiekszosc z Was pisze pod róznymi nickami,ukrywajac sie(a tak jest najłatwiej) a i tak prawie wszyscy sie znaja...pozdrawiam
RaQ

Post autor: RaQ »

8) ciekawie :P:P:P hehehe nom w hopli sie robi ciekawie :) i co z tego ze nie ma niewiadomo ile osób ale za to jest grupa ludzi która przyszła sie pobawic a nie napie... :) jasne jak słońce że wszystko sie wszystkim nudzi z czasem :) tak jak co niektórzy maja dość iksa, a tych osób jest coraz wiecej :)
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

maniek pisze:A wracajac do tematu to zibi i dodziu nie przejmujcie się tymi burakami co tak naskakuja na X-a. To pewnie stali bywalcy baby Razz Nie pasuje im klimat w X-ie bo przyzwyczaili sie do wiejskich potupajek.

Chłopcze wijska potupaja to teraz jest w X. Tak przynajmniej mówi każdy z moich kolegów którzy tam jeżdżą. Ale to właśnie wiejskie chłopaki i im to nie przeszkadza :D

Rebel nie wiem czy zrobiłeś to przypadkowo czy zamierzałeś, ale raczej swoim postem nie zachęciłeś mnie do odwiedzenia X w najbliższym czasie.
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

DODZIU powiem Ci ,że forum to nie kwestionariusz osobowy tylko ,zresztą jak w temacie.-OPINIE,KOMENTARZE,UWAGI,a po drugie to Ostrołęka nie jest metropolią żebyśmy się nie znali,więc przestań wysuwać jakieś chore tłumaczenia postów.Są to fakty i trzeba im stawić czoła.
I powiem więcej lepsze wspomnienia już miałam gdy pracowałeś w AVALONIE ,bo tam byłeś przynajmniej odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu ,a w x-sie to już sama nie wiem czy grasz czy stoisz na biletach? A obecenie Avalon mógłby być idealnym miejscem do kameralnych imprez!!!!!!
RaQ

Post autor: RaQ »

dajcie se na luz :) pogadajcie na zywo w jakims lokalu czy cos :D
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Wiesz iga23 nie chce mi się z tobą dyskutować co i jak powinienem robić pisząc posta, gdybym w swym cytacie chciał zacytować kawałek to zacytował bym kawałek a jeżeli jest dla mnie ważna całość to cytuję całość a po jakości moich cytatów chyba widać że piszę w wordzie i nie mam zamiaru cię przekonywać do swoich zamierzeń. Jeżeli chodzi o to że jesteście dwie to liczyć umiem ale obie piszecie na równym typowo blondynkowym poziomie więc tak naprawdę to nie robi mi różnicy której z was posta czytam. I słówko do Pawlaka, tak się składa że z upływem latek człowiek nabiera doświadczenia i to w obojętnie jakiej dziedzinie a jak widzę ty się uwsteczniasz, i nie widzę nic złego w tym że pracuję w zakładzie elektronicznym –praca jak każda inna i w przeciwieństwie do większości krzykaczy z tego forum każdy wie kto ja jestem a wy pod zasłoną swojej internetowej ksywy strugacie doradców i fachowców w każdej dziedzinie. Myślę że ten temat można już z powodzeniem zamknąć bo chyba każdy pokazał na co go stać i napluł na drugiego maxymalnie jak się dało pa pa
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

EN pisze: na tapczanie leżał leń :-) i nic z tego nie wynika, poza tym, że paweł i gaweł w jednym domu mieszkali, a rambo miał duży karabin, kiedy czerwony kapturek szedł przez las wilka nie spotkał bo go rumcajs wcześniej zabił ze żwirkim
A "ROCCO" miał dużą Pałę..hehe ale już go niema wśród nasz.....
nie wiem po co te kłótnie... :?: :?: :?: :crazy:
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Chciałbym wszystkich gorąco przeprosić za swoją ortografię i przyznać się do popełnionego błędu mieliście rację wyraz MUZG zle napisałem bo do tego forum stosowniejsza forma powinna wyglądać tak MUSK, pozdrawiam :crazy:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

dj zibi pisze:obie piszecie na równym typowo blondynkowym poziomie
o ile mi wiadomo twoja zona tez jest blondynka, wiec potraktuje to jako komplement :wink:

[ Dodano: 16:54, 09.09.2006 ]
dodziu przejmij ster i mniej stoj na dowodach a wiecej graj to moze sie zmieni klimat w x i bedzie lepsza muzyka, chociaz to prawda ze za czasow avalonu grales lepiej to i tak uwazam ze jestes jednym z lepszych i sympatyczniejszych dj w tym klubie.

zibi wypatruj dzis blondynek bo moze bede jedna z nich :lol: :lol: :lol: ciekawe jak twoj nastroj? :lol: :lol: :lol:
bo moj za..bisty :lol: :lol: :lol: do zobaczenia! :ble:
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

jeśli chodzi o moją żonę to proponuję ci się lepiej przlukać, a do x-sa zapraszam gorąco i powiem więcej-zarzucę dla ciebie wiksiarski tekst cobyś poczuła się dowartościowana w stosunku do Kowalskiego :lol:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
nataliawojtki
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2006, 17:30

Post autor: nataliawojtki »

dj zibi a to ty jeszcze gdzies grasz? fajnie kiedys grałes w osotoi podobało mi sie :)
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Hehe z choinki się urwałaś :D Poczytaj temat od początku.
RaQ

Post autor: RaQ »

i cisza.. :D
ODPOWIEDZ