X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

zibi nie slyszalam zadnych wiksiarskich tekstow :? chyba wychodzisz z wprawy. :lol: lepiej rozwaz przejscie na emeryture bo wedlug mnie sie poprostu starzejesz :lol: :lol: :lol: na wyzej wspomnianych dyskotekach szkolnych graja lepiej :lol:
a co do twojej blond zony-przyjrzalam sie wnikliwie-oprocz ciemnych pasemek nadal jest blondynka :ble:
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

iga daruj sobie,Twoje uwagi sa zbedne,to temat o Xie a nie o prywatnym zyciu Zibiego...pozdrawiam
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

cze. ale bieda w X Clubie juz wiecej ludzi było na Ibizie w Zalesiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rebel_olsztyn
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2006, 22:55

Post autor: rebel_olsztyn »

zmieniłem zdanie co do tego lokalu nie chce zeby ktos mnie pobił na smierc POGARDA
RaQ

Post autor: RaQ »

jak ja nie lubie plotek. Nikt nikogo nie zabił to po 1 tylko raczej jakis koles zmarł poprostu pod iksem, ludzie maja nawyk do przekręcania faktów..
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

RaQ pisze:jakis koles zmarł poprostu pod iksem..
heheh od tak sobie :D

a ja pierwsze slysze (chyba) :P
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Ja slyszalem 3 wersje :P :

1. Wykrecil sie
2. Dostal kose 8)
3. Ochrona go zglanowala :faja:
RaQ

Post autor: RaQ »

w wieku 40 lat to chyba nie ***** piguł ;] moze sie przepił..
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

no coz... takie rzeczy sie zdarzaja... najpierw w krokodylu potem babie teraz w x -jaka by nie byla tego przyczyna to juz po klubie. ciezko jest sie bawic jak masz swiadomosc ze 100metrow dalej ktos zmarl a przed klubem płoną znicze...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

po pierwsze to nie przed klubem ani na jego terenie ani tez w najblizszym otoczeniu,po drugie to nie uczestnik imprezy a po trzecie nie jest jeszcze znana przyczyna smierci wiec moglibyscie sie wstrzymac od komentarzy...
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

co ty za bzdety wypisujesz???? Jakie znicze ???? -do dj.zibiego
dj-u wielki takie jakie sie stawia czesto w swieto zmarlych na nagrobkach i tak sie składa ze mieszkam na osiedlu w poblizu waszego klubu i pala sie one od niedzieli około godz 16.oo w odległosci ok 50 metrow od lokalu wiec ty nie pisz bzdet!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie badz taki przemądrzały bo do medrca to ci bardzo daleko
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Buhahaha iwa nie wypowiadaj sie!! 50 metrów od lokalu jest cmentarz. Jeżeli dla ciebie 50 metrów od klubu to dalej X to współczuję. Moze za dużo pixów się nałykałaś i masz przewidzenia.
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

a to dlaczego mam sie nie wypowiadac ? bo co? tez mi napiszesz jak dj.zibi idze ze mi nie bedziesz zniczy palił pod x-sem?
jesli te metry maja juz az takie dla ciebie znaczenie przy całokształcie sytuacji- to jak twierdzisz - cmentarz jest 50 m od x-sa- to zajscie miało miejce 45 metrów blizej czyli 5 m od klubu tyle ze w przeciwnym kierunku -choc nie sadze zeby to było tak wazne.aby je kroczkami mierzyc !!!!!!!!!!!a wpółczuj to sobie i o mnie sie martwic nie musisz kolego!!!!!!!!!!,bo gdybym brała te pixy to bym tak samo piep...ła bzdety jak ty wiec dzieki z góry ale nie chce -pa
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Najbardziej osłabiają mnie rządni krwi i sensacji internauci, którzy nie znajac szczegółów wypisują co usłyszą. Gdyby pod x-clubem znaleziono kurę znosząca złote jaja to by biegiem znalazło się 100 właścicieli i kura nie należałaby do x-clubu. Natomiast każde zdarzenie mające miejsce w odległości na rzut kamieniem jest przypisywane temu klubowi, więc może pewne sprawy pozostawmy ludziom odpowiedzialnym za to a nie wypisujmy tego co nam się wydaje.
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
rebel_olsztyn
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2006, 22:55

Post autor: rebel_olsztyn »

dj zibie ale wkrecasz ludziom przeciez ilu ludzi widzialo jak go zaciagali za butkie z hamburgerami chyba ci ta zlota kura przestanie juz znosic zlote jaja bo to co mowia wszyscy to tylko jest koniec iksa i napewno tam sie nie beda bawic ja tak samo !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

jak jestes taki madry,wszystko wiesz i wszystko widziałes to idz na policje i powiedz jak było....
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

tak a potem miej nadzieje ze jak to dj.zibi napisał
[nie uduszę cię i nikt nie będzie musiał dla ciebie zniczy przed xsem palić.[/quote]
ale nadzieja matka głupich
rebel_olsztyn
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2006, 22:55

Post autor: rebel_olsztyn »

dodziu pisze:jak jestes taki madry,wszystko wiesz i wszystko widziałes to idz na policje i powiedz jak było....
dzodziu nie jestem idiota chce zyc a pozniej skoncze jak ziomal z zalesia w szpitalu albo jak ten za budką hamburegerów. to jest koniec X Clubu bo nikt o zdrowej łepetynie tam sie nie bedzie bawił a nawet i ja. wszystko ma swoje granice ziomal
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2006, 17:56 przez rebel_olsztyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

no proszę, chwila nieobecności a juz się tyle wydarzyło... nic chlubnego dla X-a. Ale jak to śpiewał Freddie Mercury w swojej ostatniej piosence "show must go on" chociaz w tym przypadku ten show długo już chyba nie potrwa... było minęło, smutne ale prawdziwe. I tak jak w przypadku X-a kiedyś słysząc te słowa nasuwała mi się raczej mysl udanej imprezy, niezłej dawki muzyki, tak teraz na mysl o tym miejscu zaczynam kojarzyć tylko napięty klimat, żeby czasem w cymbał nie dostać i nie wrócić na czworaka do domu. tak samo i z Freediem, jak kiedyś ktoś powiedział, słuchając jego myslało sie o cudownym głosie i przesłaniu w muzyce, tak po jego śmierci, zaczęto myślec o zabieraniu ze soba prezerwatywy, żeby nie skończyc podobnie :) miejmy nadzieje, ze jakoś to wróci do normy, bo troche szkoda by było tego wszystkiego co ktoś włożył w ten klub i patrzeć teraz jak powoli wypełnia się, ale pustką a nie ludźmi rządnymi dobrej muzyki i spokojnego, imprezowego klimatu.
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

co do bijatyk to są w każdym klubie więc niema co się stresować i jechać ostro z tekstam .LudziE zwykła szarpanina może skończyć się czyjąś śmiercią a jeszcze jedno jak ktoś zginie pod sklepem albo na dworcu pks to od razu sklep i pks zamykają :lol: a co do bijatyk to gorsz odchodzą pod star.chatą i kisem .Niewiem jak można pisać oczymś oczym dokładnie sie niewie to się nazywa chyba ploty .Ludzie przestańcie się zachowywać jak stare baby na różańcu będziecie na to mieli jeszcze czas :lol: .
W xe jest trochę mniej ludzi niż kiedyś ale myslę że cała'' baba '' odeszła do zalesia ale to plus więc myślę że przetrwa.
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Ja proponuje przeprowadzic taką małą selekcje w liczących sie klubach albo zarzadzic cos w stylu zakazów np:taki delikwent robi rozróbe,ochrona go uspokaja robi mu zdjecie i go juz do tego klubu nie wpuszcza przypuscmy przez 1 rok! :lol:
Hehe ale to tylko sa moje rozmyslenia na temat bezpieczenstwa w klubach!
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Kurde 3 dni nieobesności a tu takie rzeczy się dzieją!!! Jednak to prawda co mówią ludzie, że koleś dostał kosę. Kolejna śmierć bez sensu. Może czas najwyższy żeby zrobić porządek z tym wszystkim co się dzieję w naszych klubach. Ciekawe co zrobi policja z ta sprawą? Przecież ludzie nie umierają od tak sobie, taka sytuacja jest możliwa tylko u nas. W wiekszych miastach to ta dyskoteka już by chyba nigdy nie została otwarta ale tam takie rzeczy się nie mogą ochrona na to by nie pozwoliła... A tu podobno wręcz na odwrót. Udanej zabawy wszystkim, którzy zamierzają jechać do X w sobotę ja tam juz na pewno swojej nogi nie postawię.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

H___G pisze:przeprowadzic taką małą selekcje
Te tepe osilki co stoja na bramkach maja robic selekcje? W sumie jedyny plus tego to to ze bawilyby sie tam tylko takie tlumokopodobne leszcze jak ochroniarze bo nikogo nie-nacpanego by pewnie tam nie wpuscicli.

W Warszaie robia ciekawa selekcje np. do Underground'a, ale tego nie ma co porownywac do przedszkolnej zabawy zwanej X-em.
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

dj zibi i dj dodziu za wszelką cene bronicie swojej pracy czy wy jeszcze nie przejzeliscie na oczy tępaki ze zmarł człowiek? ze 90 % bawiacych sie w X to przecpane gówniarstwo? wszystkich was powinni zamknać!!!!
powiedzcie jeszcze ze nie wiecie co sie stało z włascielem Ibizy w zalesiu? jestescie bandą kretynów, ślepych którzy dla kasy zrobią wszystko gdzie masz honor ? bo chyba go nie macie prostaki
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

nawet nie chce mi sie komentowac tego wszystkiego, braknie słów ..... :(
ODPOWIEDZ