25.08.2006r----Dj Hazel w Starej Chacie??

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Olu$
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 9:46
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Olu$ »

Napewno będzie ciekawie :) Jeśli ktos będzie miał jakieś filmiki albo namiary na nie to proszę o linKi :)
PzdR:*

[ Dodano: 23:04, 29.08.2006 ]
Sorki nie napisałam że chodzi mi o filmiKi z Summer Energy Night :) :* ....
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

SEN ten skrót pasuje do tej całej imprezy buhaha :lol:
RaQ

Post autor: RaQ »

umiesz krytykować.. zrób taka impreze.. gdzie przyjdzie tyle ludzi..
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

wiem dla ciebie impreza jest super jak jest naj.e.b.ane wioski pod sam sufit a ja myślałem ze liczy się muzyka :lol:
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

widocznie mało wiesz, bo jezeli chodzi o muze na summer energy.. to nawet najwięksi przeciwnicy hazela mówili ze muza była 1 klasa.. to co pokazał hazel z drumem to była juz górna pułka .. do której ty nie sięgasz bo jestes za mały ;) muzycznie... :D
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

eh no nie moglem sie powstrzymac, to w takim razie kto siega do tej polki ?;p
Trance Inside
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

no akurat tam wszyscy grali na najnizszej pułce.....
Likwidacja..przykro mi...
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

no co wy.... chlopaki...
bylo zaje..cie! troszke ciasno ale bawilam sie znakomicie! niezle wrazenia i jak ludzie bawili sie w deszczu! mam swietne wspomnienia, co do muzyki-przeszli samych siebie! :roll: nawet overparty w srodku bylo ostre... nie trzeba bylo zmieniac lokalu po 2 :lol:
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

iga 23 pisze:... nawet overparty w srodku bylo ostre... nie trzeba bylo zmieniac lokalu po 2 :lol:
A to nowość :lol: hehe ja jak tam byłem parę razy to dzieciarnia mnie zraziła. Jakoś nie ciągnie mnie do tego lokalu.

p.s. PÓŁKA a nie pułka :?
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

_KanaR_ pisze:
iga 23 pisze:... nawet overparty w srodku bylo ostre... nie trzeba bylo zmieniac lokalu po 2 :lol:
A to nowość :lol: hehe ja jak tam byłem parę razy to dzieciarnia mnie zraziła. Jakoś nie ciągnie mnie do tego lokalu.

p.s. PÓŁKA a nie pułka :?
zgadza sie dzieciarnia jak masz żonę i dziecko w drodze albo juz masz to troche nie pasujesz do tego lokalu :) bynajmniej w piątek :D
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

jesli chodzi o 25.08.2006r to jedyne co mi sie podobalo to jak zagral Yarosh, zagral poprostu trancowe bity, zero komerchy, poprostu pozytywne wibracje, a nie jakas prosta rombanina, Yarosh stary masz u mnie wodke :)
Trance Inside
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

cieszę sie bardzo że odezwały się głosy nagatywne o tej imprezie SEN bo byłem ciągle krytykowany że się nieznam a tak to teraz to są conajmniej 3 osoby co się nieznają :lol: za rok też pewno będzie SEN niemam też nic do yarosz ale do gwiazd hehe h i d
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

ojeju ale porazka ;P <lol> heheh .. zobaczycie kto bedzie za rok :) i tak bedzieci krytykowac i tak :) bo to wychodzi wam najlepiej :D
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

RaQs pisze:ojeju ale porazka ;P <lol> heheh .. zobaczycie kto bedzie za rok :) i tak bedzieci krytykowac i tak :) bo to wychodzi wam najlepiej :D
Jeśli impra byłaby dobra to by ie było tyle słów krytyki :) Np. w enigmie nie ma dobrych imprez i nie ma głosów pozytywnych na ten temat, no poza ludźmi tam pracującymi, którzy za wszelką cenę próbują wmówić, że jest inaczej (hehe podobieństwo). A słowa krytyki są potrzebne, żeby starać się zmienić coś na lepsze... źle mówię?? 8)
ODPOWIEDZ