ELBA - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

ELBA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Qrzysio »

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakładam temat o jednej z popularnych dyskotek w naszym mieście.

W tym temacie piszcie wszystko na temat związany z ELBĄ.

Nie dotyczy zapowiedzi imprez, gdyż do tego służy temat Informacje o najbliższych imprezach w Ostrołęce i okolicach
misiek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 13:05

Post autor: misiek »

Moze być tylko troche mały lokal
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

i ostatnio strasznie malo ludzi tam przychodzi.... :|
misiek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 13:05

Post autor: misiek »

A i koryto jest pierwszoligowe
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

No No wcale nie tak malo bylam w sobote i bylo wsam raz ludzików tak na moje oko 140 150 osób , a hinol dobrze gotuje prubowalam , ale jak dla mnie to za duzo ufff
Pozdrawaim
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

jak dlamnie i pewnie wielu innych mały lokal (tak jak wszystkie w miescie)i pełno hamstwa
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Hamstwa nie widziałem, przynajmniej ostatnio. Obecnie super lokal, żeby przed baletem wyskoczyć na piwko i coś na ruszt wrzucić... Nawet w weekend nie trzeba się obawiać, że wolnego stolika zabraknie...
Potem idziemy dalej...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

w wakacje dwa lata temu jeszcze bylo ciekawie ale teraz juz nie mam nawet ochoty isc do Elby... zaszedlem jakies dwa miesiace temu i piwo bylo oblesne...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

laseczka26 pisze:No No wcale nie tak malo bylam w sobote i bylo wsam raz ludzików tak na moje oko 140 150 osób
chyba 14-15 osób ?:D

bo zebym tam weszlo 140 osob to by musieli chyba stac jeden obok drugiego i nie oddychac :mrgreen:
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

Marcinq - 14 , 15 to tak ale ty chyba masz lat , i nie wiesz ile moze wejsc ludzi nawet do takiej elby , bywalo ze wchodzilo tam nawet 240 osób wtedy to naprawde stali i tanczyli jeden na drugim , co chodzi o oddychanie to kolejny temat o tobie za nawet nigdy tam nie byles bo wiszo 2 klimatyzacje i uwiez ze czasem sobie nie dajo rady .
Wiec prosba jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj !!!!! Dziekuje :)
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

oj bywało się w wakacje jak dla mnie za mały parkiet i te lustra eh wkurzają mnie stoliki prawie cały czas zajęte były i broń boże zostawiać piwo:P
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

kolezanko po lewej stronie masz napisane ile mam lat
laseczka26 pisze:co chodzi o oddychanie to kolejny temat o tobie za nawet nigdy tam nie byles bo wiszo 2 klimatyzacje
z tym oddychaniem to byl taki zart i chyba nie trzeba byc super inteligentnym zeby to zrozumiec ale coz niektorzy nie rozumieja tak jak ty bo o klimatyzacji nic nie mowilem

a co do tego ze nigdy tam nie bylem to ty akurat nie mozesz tego wiedziec
laseczka26 pisze:Wiec prosba jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj !!!!!
od tego jest forum zeby sie wypowiadac

i nie wierze zeby tam weszlo 240 osob co to to nie :D
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Dawno nie bylem, ale swego czasu lubilem ten lokal. Oczywiscie grubasy nie szanuja klientow, no ale pod tym wzgledem to sie chyba nie wyroznia sposrod innych. Jak nie jest za ciasno, mozna sie dobrze pobawic. Chamow tez jest troche ale i ludzi na poziomie. Przynajmiej srednia wieku jest wyzsza niz w starej chacie. Stolik mozna sobie zajac, w soboty przed poludniem sa jeszcze wolne (na sobotni wieczor). Mysle, ze 10 zl to nie jest duza kwota a mozna sobie posiedziec we wzglednym spokoju.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Wczoraj ostatki w elbie i jak zwykle po dyche wejscie . muza łupanina psaraki tylko czekali komu sklepac twarz ogolnie bylo spoko przynajmniej troche ludzi przyszlo.
Anonim23
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2006, 15:49

Post autor: Anonim23 »

Oj źle sie dzieje z Elba, Swojego czasu byłem tam stałym gosciem chodzilismy do elby całą paczka. Niestety Chyba Ochorona lub szef olali sobie ten lokal i wpuszczaja kogo popadnie. Moj kolega dostal porzadny oklep od tych debili z psaraka, wiec zmienilismy lokal i chodzimy gdzie indziej a szkoda, bo swojego czasu elba była numerem jeden w oce.
elba miała swoich stałych klijetow, bedac w ostatki na 10 min zobaczyłem kupe hamstwa i jakes dziwne towarzystwo, pozmieniało sie strasznie. Najlepsze czasy jake wspominam to swietnosc elby i śp. dja Seby [+] wtedy to były imprezy.
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

ostatnio lipa tam sie robi, dziwni ludzie przychodzą...to nie ten sam lokal co kiedyś...:-/
Likwidacja..przykro mi...
Realista
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2006, 14:49

Post autor: Realista »

Witam zgadzam sie z Likwidatorem co to tego piatku było okropnie chciałem sie pobawic ze swoja paczka w ten ostatni weekend przed wyjazdem do wiecznego miasta studentów zwanym Olsztynem. Weszlismy tam a tam nic pustka chociarz zeby tam był jakis dj który by puszczał muze to bysmy zostali sie pobawic ale tam niebyło opcji sie bawic koles puszczał kawałek po kawałku ale to tez dziwne bo był inny niz zwykle. Posiedzielismy tam chwile i musielismy wyjsc bo juz zamykali lokal. Dla dobra ludzi którzy sie tu bawia trzeba zmian w tym lokalu bo on upadnie.
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

swego czasu spedzalam w tym lokalu soboty ale od dwoch lat tam nie zagladam, a to z tego wzgledu iz mi sie przejadlo. teraz zajrze tam raz na pol roku ale zazwyczaj zostaje tam tylko tyle zeby sie zdazyc czegos napic bo najnormalniej w swiecie nic mnie tam nie trzyma. kiedys w elbie bylo inaczej w tym sensie ze po prostu inni ludzie sie tam bawili, kazdego sie z twarzy znalo, i jakis klimat byl lepszy. teraz mi sie tam kompletnie nie podoba. nowe towarzystwo tam sie rozgoscilo, i wogole, maly parkiet tak nie ciagnie do tanca a i muzyka tez nie. podsumowujac moim zdaniem jak ktos dopiero zaczyna sie bawic i nie ma porownania z innymi dyskotekami (poza miastem takze) to w elbie mu sie pewnie spodoba. pozdro.
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

z tego co wiem to w Elbie jedyne co dobre to kuchnia orientalna. A co do reszty (dyskoteki, klimat) jest do bani. Ten klub to juz przeszłość.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Kuchnia orientalna w elbie? Pierwsze słyszę. Porządna jakaś czy "amatorska" ?
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

jak dla mnie bomba - jedna z najlepszych jakie "smakowałem". POLECAM
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Kuchnia w elbie jest pierwsza klasa !!! Ale jako imprezownia to elba odpada :)
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

dla mnie jedzonko w elbie jest w porzadku, ale nie bombowe, czy swietne. po prostu wporzadku. :wink:
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

No jedzonko jest dooobre.... bo ten wietnamczyk dobrze je przyprawia:-) ale potanczyc to odpada... bylem tam z kobieto ostatnio i nie da sie przy tym bawic... a wole osobiscie house, no ale w ostrolece niema chyba takiego baletu nigdzie... :x :roll:
Likwidacja..przykro mi...
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

rybka pisze:dla mnie jedzonko w elbie jest w porzadku, ale nie bombowe, czy swietne. po prostu wporzadku. Wink

chyba nie musisz zawsze komentować tego co piszę. Poza tym znajdź lepszą w ostrołęce - przynajmniej dobrze smakuje w porównaniu do sajgonu.
ODPOWIEDZ