COLOSEUM - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

Y@rosh chyba piszesz o sobie bo sam mieszkasz "w tej wiosce". To że nie wszyscy słuchają tego co Ty to nie oznacza że możesz kogoś nazywać wieśniakiem.
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

szczerze to ja lubię tą wioske ;P jak juz tak piszecie :D dla mnie własnie warszawa to taka duża wieś .. pełno tam chamsta, dresów itp. a w ostrołęce jest w miare spokojnie :) moze nie ma klubów z prawdziwego zdarzenia ale jest klimat w tych klubach :) w jedym klubie lepszym w drugim gorszy.. to zalezy od gustu.. a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje :) ktos lubi progres.. to niech tego słucha ale niech na siłe nie wmawia ze to jest ***** i kazdy musi tego słuchać.. bo jak nie słucha tzn.. ze jest wiesniak :)

yO
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

chodzi mi tylko ze w oce nic sie nie zmienia pod tym względem.. to że słucham takiej muzyki nie znaczy ze komus nakazuje tego robic. A czy ja kogos wiesniakiem nazwałem? Przecież wszedzie mozna usłyszec kawałki z vivy..? nieprawda?Jak ktoś z innego miasta zapyta sie czy sa u mnie jakieś "kluby" to wstyd mówić. A dresy I Chamstwo sa niestety wszędzie :-/... takie jest moje zdanie.. a jak kogos urazilem to przepraszam i pozdrawiam..........
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jeszcze niedawno wszystkie dyskoteki w Ostrołęce miały podobną muzykę. Teraz widzę, że trochę się zmieniło, klimaty są lżejsze. Oczywiście nie wszędzie, ale dobrze, że robi się jakieś zróżnicowanie, bo nie chciałbym wszędzie mieć takiej muzyki jak np. w X-ie.
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

w sch nie bywam czesto, pare razy w piatki bylam w sobote tez sie zdarzylo ze 3 razy :) musze przyznac ze jak na ostroleke pod wzgledem lokalu, wielkosci, wystroju, i pod wzgledem muzy sch prezentuje sie dobrze a to ze tam widac czasem mlodsze osoby... mi akurat to nie przeszkadza chociarz fakt ze jakby 80procent osob bawiacych sie to byly 16 i 15 to dziwnie bym sie czula ale z tym sie tam nie spotkalam. sala duza, stolikow sporo, a i ciekawie ze w piatki inny klimat, w soboty inny. kazdy cos dla siebie znajdzie. co do szatni za mala jak na ten lokal. obsluga... jak w wiekszosci lokalow. jesli nie jest sie na tyle pijanym zeby belkotac do pani za barem tak ze cie nie rozumie i jeszcze ma sie do niej o to pretensje to ok, wmiare. obsluga nienajgorsza :) bramkarze... ja ogolnie co do chlopakow stojacych na bramkach nie mam przekonania hehe... najlepiej by bylo gdyby na bramkachstali wyszkoleni ochroniarze. ale co tam...
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

no własnie dla osób powyżej 20 lat to tak jakby nie było się gdzie juz pobawić. Ja rozumiem ze każdy musi się wyszaleć, tylko nie rozumieim że osobom, które mają 16, 17 lat sprzedaje się piwo oraz drinki. Oststnio zauważyłem taki "zabieg" w nowych czartkach.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

nowych to znaczy jakich? Mówisz o Cafe Bravo na pasażu koło Handlowca?
rybka
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2006, 0:41
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: rybka »

takie jest zycie :) teraz kazdy wszedzie w roznym wieku moze kupic browar, drina co tam chce. ja w to nawet nie wnikam, bo szczerze mowiac malo mnie to interesuje. mimo ze wisi zielony wyraczasty (zeby kazdy zauwazyl) kartonik z napisem "alkocholu osobom do lat 18 nie sprzedaje sie" to i tak sie sprzedaje, nikt nie patrzy na dowod (lub bardzo rzadko jesli juz). ale to sprawa na pewno nie moja :wink: jesli kogos interesuje owo zjawisko to coz... niech dziala :) pzdr
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Hmm jeśli w Starej Chacie lecą housowe rytmy to może się przejdę kiedyś i zobaczę co tam jest. Coś Raq nie chce mi się wierzyć, że tam małolatów nie ma :lol: Zobaczę na własne oczy to wtedy uwierzę hehe. Ostatnim razem jak byłem to bylo ich jak mrówków :lol: Kiedyś taka muzyczka jak leci w pewnym klubie mnie kręciła ale człowiek wyrasta w głupot i umc umc umc heh.
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

_KanaR_ pisze:Hmm jeśli w Starej Chacie lecą housowe rytmy to może się przejdę kiedyś i zobaczę co tam jest. Coś Raq nie chce mi się wierzyć, że tam małolatów nie ma Laughing Zobaczę na własne oczy to wtedy uwierzę hehe. Ostatnim razem jak byłem to bylo ich jak mrówków Laughing Kiedyś taka muzyczka jak leci w pewnym klubie mnie kręciła ale człowiek wyrasta w głupot i umc umc umc heh.
byłem, widziałem, słyszałem niepolecam
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

kanar zgodzę się z Tobą :) albo czasem sie zmienia rytmy :D
dziobek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2006, 13:18
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: dziobek »

jestem w starej co piątek od dłuższego czasu i powiem ,że innej opcji w piątki nie widze ,muza dobra dużo miejsca i ludzi ,co wieku bawiących się tam mi to nie przeszkadza czasem razi oczy ale sam jak miałem 16 lat zaczęłęm łazić po elbach i avalonach ,mam tylko pytanko do uczestników tego forum czy mają pojecie kto bedzię jutro grał
dziobak
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

dzisiaj jak co piatek gra DJ Carlos a w soboty gra w Hopli w Myszyńcu w niedziele chyba tez
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

3 urodziny SCH --> 20 pazdziernika 2006 (piątek)

DJ Boldy i DJ Suhy

Dj Boldy
Informacje
O artyście:
Dj Boldy (Sylwester Zdobylak) Producent muzyczny i filmowy (Upoważnienie wydał - Przewodniczący Komitetu Kinematografii w dniu 15.12.1992r.) Razem z Alienem tworzył duet ALIEN & BOLDY. ALIEN & BOLDY wydali razem w HIT'N'HOT nakie utwory jak: - Driver - Time For Techno - People - BeeGes - Revolution - Once Again - Upper Feelings - Heart RMX utworu Life is Live (Opus) dla REANIMATORA (Niemcy) Wystąpił z takimi gwiazdami muzyki Techno i House jak : - Carl Cox - Westbam - Scooter - Moguai - Kai Tracid - Woody Van Eyden - Barthezz - Balloon - Rocco - Fragma - Boogie Pimps - Daisy Dee - Paffendorf - Marc Et Claude - Marc Van Linden - Dj Sammy - Dj I.C.O.N. - Dj S.P.U.D. - Sasha Funke - RMB - 4 Strings - Beam & Yanou - Shog - Aquagen - Caba Kroll - Mario Lopez - Eddie Da Silva - Tonka - Quicksilver - Michale Parlsberg (Safri Duo) -itd...... z polskimi DJ'ami i wykonawcami muzyki Techno i House: DJ Alien ,DJ Kris ,DJ Dragon ,DJ Batima ,DJ Migano, DJ Mario ,DJ Matush ,DJ Max ,DJ Thorn ,DJ Jaco, DJ Matys, DJ Sasha ,DJ Diana D'Rouz ,DJ Dino ,DJ Hazel , DJ Kroma, DJ Any ,DJ Gregory ,DJ Lopez ,DJ Archie ,DJ Yahoo, DJ Dredy ,DJ Drwal ,DJ Fresh ,DJ Brush ,DJ Tuczek, DJ ChrisMo ,DJ Radi ,DJ Scoot ,DJ Fruit ,DJ V_Valdi, DJ Inscene ,DJ Flea ,DJ Alex,DJ Lancuch ,DJ Rachela, Patrick Hagal ,Base Attack,Sound Players, Indygo itd.... Jeżeli o ktoś został pominiety to przepraszam (przypomnij się djboldy@interia.pl) klubów juz nie licze !!! Może kiedyś się zmobilizuje i napisze Najdłużej 8 lat w sieci Kazamaty najważniejsze Arena-Poznań , Spodek-Katowice ,Okrąglak-Opole. A wcześniej?? Muzyka do OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATOW DIAPORAMY 1 i 2 lata 80te Wlasna Agencja Reklamowa (Video Studio S-7) oraz produkcje TV m./innymi dla Prywatnej Telewizji ECHO i TV-5 obecnie TV3 Wlasna audycja w Radiu Kołobrzeg Muzyka do wyborow Miss Elite Model Look 1998 Muzyka do wyborow Miss Polonia w Australii w 1999r. Muzyka do pokazow mody 1997-2000 (Gdansk) Wspolpraca z JAZ Music (Zbigniew Puchalski) Jako gosc wystapil w programach POWER DANCE ,DŻANA TOP (TV POLSAT) Pojawiał się również w TVN i RTL7. Przez kilka lat podawal swoje zestawienie top 5 do NOCY DJ'a w RADIU DLA CIEBIE Byl JUROREM na mistrzostwach polski DMC Pracował jako Dj w Radiu Klakson 106.1 we Wrocławiu. Uczestniczyl w trzech edycjach VIVA CLUB ROTATION (Katowice - Spodek, Poznań - Arena), FROM WEST TO EAST DJ's TOUR 2002, RMI Explosion , Beach Party - Sopot (plaża) gdzie grał m./innymi z w/wym. gwiazdami. Jako DJ Boldy wydał we własnej wytwórni Boldy Records 2 hity !! "Rock The Place" i "Stop Time" już niedlugo nowa składanka z nowymi utworami na ktorej znajdą się równiż produkcje formacji Sound Players z którą współpracuje.



DJ Suhy (Piotr Suchocki) urodził się w 1979 roku w Białystoku. Jego początki z muzyką wiązały się z graniem na klawiszach, komponowania muzyki, a później już pracą na starych gramofonach firmy unitra. Pierwsze kroki stawiał w ACK'u, czyli Akademickim Centrum Kultury, który istniał bardzo długo, a w chwili obecnej jest to Club 21. DJ Suhy jest kilkukrotnym mistrzem i wicemisrzem Polski DJ'ów i Prezenterów Dyskotekowych. W zawodach zaczął startować od 1998 roku, zdobywając liczne tytuły. DJ'ką zajmuje się od wielu lat, a zaczynał już jako nastolatek. Obecnie jest rezydentem klubu Magic w Krzyżanowicach, jednak wiele czasu spędza na wyjazdach i wystepach w klubach całej polski. Występuje on również często na największych imprezach tzw. eventach, np. "Sunrise Fesival" w Kołobrzegu. Rezydował on w wielu klubach na terenie kraju, m.in. Bravo - Gliwice, Omen - Płośnica, Ambra - Blichowo i wiele innych. Zasiadał także w jury na Mistrzostwach Polonijnych DJ'ów w USA. Muzyka którą gra to w wiekszości muzyka House, ale nie stroni od innych gatunków muzycznych (np. Hardstyle, Trance czy Progressive). DJ Suhy zawsze potrafi odnaleźć się w różnych sytuacjach i okolicznościach.


btw. jezeli taka frekwencja bedzie 20 października jak dziś to śmiało można powiedziec ze Stara Chata jest klubem nr 1 w Ostrołece i okolicach.. i nawet zazdrosne słowa krytyków których po tym poście bedzie duzo.. nie zmienią tego..

pozdrawiam ..
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

krytyk ze mnie marny- ALE :) Stara Chata to chyba nie klub!! w zasadzie bardziej dancing...
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

byłem wczoraj !! je je je :D zayebiscie było :D stara chacina wymiata to jest KLUB a densing kolezko to jest dziś ! :D:D:D za tydzien urodziny bedzie suuup :D woczoraj mnie wkurzał jeden koles z rekawiczką ale szybko ją schował :P:P:P
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

"klub" niech bedzie!! ;p dla mnie to juz prędzej dyskoteka :) no ale teraz sypną sie komenty ze sie czepiam, no bo w sumie sie czepiam :) pzdr
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

aha czyli z wypowiedzi pana aj_em rozumiem ze stara chata w piatek jest klubem, a w soboty dencingiem ? dobrze rozumiem ?;p a ogolnie to sprostuje to tak buhehehe ;p

pozdrowka
Trance Inside
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

aj_em po częsci dobrze napisał po częsci nie :)
w piątek Klubowa Muzyka .. w sobote Zespoł i Muzka bardziej Densowa ..

fakt faktem byłem wczoraj do 23 i juz było strasznie duzo ludzi..
jestem bardzo ciekawy co pokaże Boldy i Suhy.. z tego jak słyszałem ich kawałki to moze byc bardzo ciekawie.. inaczej troszke niz Hazel.. Drum itp.. :) w kazdym razie nie ma co się oszukiwac to jest klub, dyskoteka (inne nazwy) najlepsza w Ostrołęce.. a dj Carlos.. hmm to co on robi za konsolą to juz czołówka ... :D

[ Dodano: 16:38, 14.10.2006 ]
Maczokus pisze:aha czyli z wypowiedzi pana aj_em rozumiem ze stara chata w piatek jest klubem, a w soboty dencingiem ? dobrze rozumiem ?;p a ogolnie to sprostuje to tak buhehehe ;p

pozdrowka
jezeli masz podpis TRANCE to napewno Ci sie stara chata nie podoba :) przeciez za dobrze się tam ludzie bawią.. :) by rytmach innych niż tylko Trance.. :) pozdro
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

alez RaQ to ze mam podpis Trance oznacza, ze takiej muzyki slucham, ale lubie sie bawic przy najrozniejszej :), a po opiniach ludzi z forum i z mego cudnego gg, wrzyscy mowia, ze w starej jest ostatnio swietnie, no to chyba za tydzien sie wybiore, bo dawno nie bylem ;p

pozdrowka
Trance Inside
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

stara ch. w piątki muzyka klubowa buhaha tojest raczej jakis dęs lub coś takiego a w sobotę to te sztaheto party i to rasowe :lol: niektórzy to mie nieżle bawią zachwalaniem tego baru mlecznego
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

rob roy pisze:stara ch. w piątki muzyka klubowa buhaha tojest raczej jakis dęs lub coś takiego a w sobotę to te sztaheto party i to rasowe Laughing niektórzy to mie nieżle bawią zachwalaniem tego baru mlecznego

dęs to Ty chyba jesteś a może dres? I jeszcze sztaCheta Jezu ludzie czy tak ciężko posługiwać się poprawną polszczyzną?
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

draed dobże rze mię uwagem zwróciłeś bom sie zapendził stym pisańem :lol: prawdziwy z ćebie polońista :ble:
raq to raczej ty ciągle pier.d.olisz swoje farmazony o starej i omenie bo chyba więcej i dalej nigdzie niebyłeś no pewno sanrajs zaliczyłeś jeszcze.
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

A czy ja powiedziałem, że nie robię błędów? Robię, ale przed wysłaniem zawsze czytam to co napisałem i staram sie wyeliminować wszystkie literówki, kiedy np. klawisz się nie wciśnie. Trochę szacunku do osób czytających to później, żeby nie musieli się domyślać o co autorowi chodziło.
RaQs
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 wrz 2006, 22:53

Post autor: RaQs »

rob roy pisze:draed dobże rze mię uwagem zwróciłeś bom sie zapendził stym pisańem :lol: prawdziwy z ćebie polońista :ble:
raq to raczej ty ciągle pier.d.olisz swoje farmazony o starej i omenie bo chyba więcej i dalej nigdzie niebyłeś no pewno sanrajs zaliczyłeś jeszcze.
a ty pie.rdolisz.. kotka za pomocą młotka i h** z tego masz ;] 8)
ODPOWIEDZ