IBIZA - Zalesie

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

IBIZA - Zalesie

Post autor: Chemik »

Podobno powstala nowa dyskoteka w Zalesiu. W sobote bylo otwarcie byl ktos tam ? podobno bylo ciekawie, ma ktos jakies info ??
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Pododbno tam grał dj z Omenu!Zalesie tylko gdzie to jest?
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

grał dj Sławko i...Akcent
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Dodziu poprawiłeś mi humor!! hahahahahahahaah!!!! :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Coexistence moge wiedziec z czego ty sie tak cieszysz? Jezeli Ci nie odpowiada muzyka to nie komentuj bo jak na razie uwazasz sie za najwiekszego znawce muzyki w Polsce... Jedni lubia sie pobawic przy muzyce disco polo a drudzy przy trance lub hard house... Wrzuc na luz czlowieku bo za duzo krytykujesz!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ehh a ty znowu swoje... Dobra pisz co chcesz bo i tak nic do Ciebie nie dotrze :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Michał pisze:Coexistence uwazasz sie za najwiekszego znawce muzyki w Polsce... Jedni lubia sie pobawic przy muzyce disco polo a drudzy przy trance lub hard house... Wrzuc na luz czlowieku bo za duzo krytykujesz!
ej.. to ja jestem najwiekszym znawca muzyki w Polsce,,..!!!
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Ty chyba nie rozumiesz co ja napisałem. W moim poście nie chodziło o to jaki rodzaj muzyki tam leci, ale o klimat na sali. Jadąc tam, chociaż nie chciałem ale panna mnie uprosiła, myślałem, że to kolejna chamownia ala Baba i X bo de facto dla mnie BABA=X to samo chamstwo na sali. Myślałem, że tam będzie tak samo ale byłem mile zaskoczony jakoś taką wewnętrzną no nie wiem... kulturą!?, ludzi tam przebywających. I tylko tyle bo o muzycę to nie będę nic pisał, nie rozumiem tego rodzaju muzyki, nie znam to się nie wypowiadam. Może na prawdę powinieneś tam pojechać przynajmiej wiedziałbyś, że można się bawić a nie stać w kącie i pić piwo.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Y@rosh pisze:musi byc *****ście jak TECHNO leci.. pewnie tez i shranz.. mUSI NAPRAWDE BYĆ *****....iście..e trzeba tam sie wybrać....
hehe.. pisząc tamto byłem w stanie wskazującym..nawet tego nie pamietam..heheh.... ale raczej nie jezdze po "dyskotekach"...
pzdr..
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Jeśli ktos ma prymitywny poped do dania komus w morde polecam ten "przytup" :!: Ja wróciłem z tego "przytupu " wyluzowany i zaspokojony a byłem tylko 20 min a wcale nie jestem jakimś super zadymiarzem kazdy znajdzie sparing partnera dla siebie! :wink:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

aaaaaaaahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!to az tak tragicznie tam jest???
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

no nawet doszły mnie słuchy o ustawce pomiedzy gangami 17 letnich chłopaczkow z Zalesia i Kadzidła!Ale nie jestem pewien kto to był i jak ktos zna szczegoły to niech napisze bo napewno było smiesznie!
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

że takie rzeczy dzieją się w cywiliwyliwizowanym świecie... :wink: 8)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

to moze szajka jakas jest? a nie gang:P
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jeszcze może tak, ale na pewno z tego coś wyrośnie, szkoda, ze najprawdopodobniej kolejni bywalcy wiejskiego monopolu...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

od takiego na wichurze mozna nieźle w PAPE dostać, bo taki to ma garść jak dwa bochny chleba...a my? takie mieszczuchy.... jak bułeczki kajzerki :lol: :P
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

noooo chłopcze teraz to pojechałeś. Co to nie Wy bogate wykształcone mieszczaństwo. A te chłopy głupie to niech siedzą w domach i pracują abym miał co jeść... TAK! Bo to właśnie gdyby nie wieś nie miałbyś co kupić w tym swoim super-hipermarkecie. Nie sądzisz, że już ktoś to kiedyś przerabiał w dziejach historii? Nie będę już wspominał czasów w których mieszczanie chcieli rządzić Polską i co wtedy się stało. NO rzesz k.u.r.w.a ja p.i.e.r.d.o.l.e ale się w.k.u.r.w.i.ł.e.m takim podejściem we współczesnych czasach.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

draedlord pisze:noooo chłopcze teraz to pojechałeś. Co to nie Wy bogate wykształcone mieszczaństwo. A te chłopy głupie to niech siedzą w domach i pracują abym miał co jeść... TAK! Bo to właśnie gdyby nie wieś nie miałbyś co kupić w tym swoim super-hipermarkecie. Nie sądzisz, że już ktoś to kiedyś przerabiał w dziejach historii? Nie będę już wspominał czasów w których mieszczanie chcieli rządzić Polską i co wtedy się stało. NO rzesz k.u.r.w.a ja p.i.e.r.d.o.l.e ale się w.k.u.r.w.i.ł.e.m takim podejściem we współczesnych czasach.
ja tego nie napisałem.. jeśli tak sądzisz to ok...
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

przecież ja nie napisałem, że to nie jest wiocha, bo tego nie da się ukryć, ale dla mnie w tym momencie to większa wioska jest w X. Że tak napiszę X=BABA. Czyżby kolejne sztachet party w X?
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Ufff...

Post autor: rbk »

draedlord pisze:przecież ja nie napisałem, że to nie jest wiocha, bo tego nie da się ukryć, ale dla mnie w tym momencie to większa wioska jest w X. Że tak napiszę X=BABA. Czyżby kolejne sztachet party w X?
Nie no ja niemowie ze w X jest bosko...Bo nie jest...Pamietam poczatki X-Clubu...To bylo zycie...Juz nie wspomnie Hopli:) Teraz wiesniaczki z okolicznych wiosek zjezdzaja sie ospojlerowanymi maluchami (za doplaty) do X i sie preza ***** przed sala...No troche chamstwo sie zrobilo bo te swiniaczki swiruja za bardzo...A w szczegolnosci nasz kulturysta z oki:) Widziałem jak 2tyg temu zacza ***** Kłosa z Borek za darmo...Dzieci bic?wstyd...W Ibizie w Uniecku ochroniarz cie nawet niedotknie tylko da ci wybór-albo spokojnie sie bawisz albo wyjazd i zakaz wstepu do konca imprezy...No chyba ze jakis wiesniaczek mocno zawini i pyskuje ze co to nie on... :roll:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Post autor: boo »

hahaha śmieszą mnie te wasze spory-młodzi jeszcze jesteście takie klimaty zawsze w zalesiu były i będą pamiętam tą dyskotekę jeszcze z czasów(pare lat temu) gdzie publika szalała przy boysasch zdejmują podkoszulki :) co do muzyki kwestia gustu gdy byłem młodszy to bardziej bawiło mne przedeptywanie przy muzyce techno itp itp... teraz jestem starszy mam kobiete chce potańczyć przy muzyce ogólnie mówiąc tanecznej :lol:
co do ustawek zoorganizowanych grup wieśniaków :wink: naparzających sie między sobą to odwieczna tradycja naszej kurpiowskiej wsi,element folkloru baa nawet kultury spytajcie rodziców jak kiedyś było - to samo moja mama pochodzi z zalesia za czasów jej młodości poprostu gasło światło i Wydmusy naparzały się z zalesiem czy jakimiś innymi
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

i co uważasz że było lepiej?? kiedyś dostałeś raz a dobrze i był spokój, a dzisiaj opierasz się na intensywnej terapii z nożem między łopatkami w plecach, ewentualnie zakład pogrzebowy co coraz częściej jest praktykowane wśród większych zadym...dla mnie to trochę pomylone
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

i dlatego uważam ze kazdy stadion w Polsce jest bezpieczniejszy niz wjeski przytup!Jesli chodzi o ustawki pomiedzy wsiami na przytupach to były i bedą zawsze tak juz to wspomniał wyzej kolega boo!Takie rzeczy maja miejsce nie tylko w Zalesiu ale tez we wszystkich okolicznych przytupach!
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Dobrze że nie jestem ćpunem fascynującym się x clubem bo bym sie poczuł urażony!
I bez urazy ale czesc twojego punktu 3 mnie zainspirowała do rozmyślań!
"chce aby dobrze o nim mówiono!"zapewne chodzi o Ibize ale piszac słowo "chce" to miał byc rozkaz ze w tym temacie trzeba pisac tylko to co dobre na temat Ibizy?Czy masz takie marzenie żeby pisac o Ibizie dobrze?
Hehehe ale sie zamotałem :!:
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

egzekutor piszesz tak jakbys conajmiej był "szefem" tego lokalu...a Twoje 3 punkty pozostawie bez komentarza...
ODPOWIEDZ