Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Nie wiem jak ty ,ale ja z wieśkami wolę nie zadzierać. Tylko patrzeć jak pod twój dom zajedzie polonez, z którego wytoczy się dziesięciu tubylców (!!!) :D z widłami albo łańcuchami krowiakami. :twisted: Nie wiesz ,że "WIEŚ" to najbardziej niebezpieczne miejsce na ziemi??? 8)
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ta:) i pewnie maja w stodolach satelity i namierzaja nas teraz:) o Kurdeee to teraz i ty masz przesrane...Nie boisz sie?:D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Takich wiosek jest dużo w poblizu Ostrołęki ,ale trzeba naprawde uważać bo wiesniaki są za rogiem i mogą cie z maczugi pociągnąć :roll:
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

No to chyba dawno na wsi nie byłaś. Ja niestety pracuję na takiej jednej (akurat tam właścicielowi zachciało się postawić zakład pracy :roll: ) i śmiech mnie ogarnia jak patrze na tych ludzi. W życiu tam bym nie wytrzymał choćby tygodnia.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

słuchajcie co Wy macie do wsi????

I tak na sam początek powinniści określić terminarz "WIEŚ" gdyż jest wieś i wieś. Ja mieszkałam w podostrołęckiej wiosce i wcale nie narzekam. Cisza, spokój nikt mi pod blokiem k... nie śle, kiedy chcę idę na spacer z psem i nie musze po nim kupo zbierać ;)).
A miasto? co tu takiego fajnego? Nawet muzy nie mogę głosniej posłuchać bo zaraz kochana sąsiadka wzywa interwencję niebieskich miśków, bo jej przeszkadzam. A tam kiedy chciałam wystawiałam głośniki przez okno i nikt nawet nie zareagował na "nowsze pląsy" bo i praca na działce szła milej!!!
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Qrpiana fajny masz styl:d glosnik za okno i weca disco polo!!!zastanawiam sie z której wsi jestes?Na wsiach wcale nie jest lepiej...Jak czsem jade do rodzinki i patrze jak zulernia siedzi pod sklepem i żłopia piwo (najczesciej regionalnego żubra) to mnie krew zalewa:)Ale to nie o to chodzi...Nie chodzi o sam urok wsi...Chodzi o to jak sie zachowuja ludzie z niektórych wsi...Niektórych do ludzi nie mozna puscic...Ja kiedys zaprosielm(2lata) temu kumpla z klasy na 18 do klubu...To mi przynios liter berbeluchy i z pol sam wypil i sie zarzygal a potem jak sie obudzil to chciał wszystkich ***** bo chwali sie ze jest najlepszy we wsi... :P
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ludzie!! Co ma wieś do wieśniaków?? Na wsi mieszkają ludzie którzy o wiele przewyrzszają ludzi z ,,miasta'' nie mówie oczywiście o wszystkich... ale czy w miastach nie ma meneli ?? Fakt że na wsi taki pijak dostanie ręte czy coś tam to idzie i pije... ale dlaczego mylicie pojęcia pijaków i wieśniaków ?? Co wy w mieście macie czego ja niemam u siebie?? Małe mieszkania w blokach ?? Odór z celulozy ?? Ja rozumiem że warszawka, kraków to są miasta ale jak wy możecie oke do miasta porównywać?? I jeszcze mylicie pojęcie gospodary i wsi... jak sam hazi napisał na wsi są jakieś zakłady pracy czy coś... ludzie ze wsi mają kase z tej gospodary... i to taką ze pała mała(jak potrafią uzyskać środki unijne) mam kolege co ma 27 lat i jest ,,młodym rolnikem'' on ma tyle kasy ze swojej gospodarki ze można mu pozdzdrościć...i ludzie na wsi nie słuchają tylko disco polo... ja sam nie słucham nic poza techniawką i wielu moich znajomych też...
Mroczny Rzeźnik pisze:Nie wiem jak ty ,ale ja z wieśkami wolę nie zadzierać. Tylko patrzeć jak pod twój dom zajedzie polonez, z którego wytoczy się dziesięciu tubylców (!!!)
A ludzie na wsi to nie mają dobrych samochodów?? Ja mam np passata b6 z 2003 r... źle?? i poldka nigdy nie miałem i nie będe miał...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

ohohohohoho...To gratuluje...Musiałes duzo doplat dostac:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Niko to nie jest tak jak myślisz. Ja nie pracuję w zakładzie jakiegoś wieśniaczka, tylko poprostu koleś z Ostrołęki tam dzierżawi budynek bo jest taniej niż w mieście i dlatego trzeba tam dojeżdzac. Ale najlepsze jest to, ze jak sie tam pojawiłem to takie poruszenie to wywołało że śmiac się chce:lol: Czułem sie jak w ZOO bo ludzie mnie oglądali jakby pierwszy raz w życiu chłopaka z miasta widzieli :lol: Jakieś młode "córki rolników" machały mi - normalnie parodia. I jeszcze te ich słownictwo :shock: A jeśli chodzi o smochody to przeważają oczywiście poldżery i maluchy :roll:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

A ludzie na wsi to nie mają dobrych samochodów?? Ja mam np passata b6 z 2003 r... źle?? i poldka nigdy nie miałem i nie będe miał...

Nie wiem czy jesteś niedorozwinięty czy po prostu nie zauważyłeś ,że to był żart? Nie twierdziłem ,że wszyscy na wsi jeżdżą polonezami i maluchami, ale tak naprawdę w większości przypadków jest to prawdą.

A propos twojej wypasionej furki masz na przykład passata? Czy oznacza to, że oprócz wręcz kosmicznego passata, masz może jeszcze gdzieś w chlewku ferrari dobrze schowane pod kupką siana??? Nie no stary po prostu ja odpadam. Dużo muszą twoje krówki mleka dawać jak masz taką kasę, że wozisz się po wsi passatem b6 z 2003r.!!!! :twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Jeśli chodzi o uroki wsi, to nie można tam nawet okna otworzyć bo gnojówką z pola śmierdzi... codziennie ganiają krowy drogą. Jeden sklep na cała wieś gdzie ciągle te same twarze żłopią piwo hehe. Ale oczywiście tacy ludzi jak Qrpiana czy Niko to lubią, bo niby co jest lepszego w mieście. :roll:

Aha i najlepsze: największa rozrywka na wsi to przesiadywanie na przystanku PKS W lato codzienne schadzki wiejskiej młodzierzy i wzajemne adorowanie-szkoda słów. :mrgreen:

[ Dodano: 20:26, 31.10.2006 ]
Jeśli chodzi o uroki wsi, to nie można tam nawet okna otworzyć bo gnojówką z pola śmierdzi... codziennie ganiają krowy drogą. Jeden sklep na cała wieś gdzie ciągle te same twarze żłopią piwo hehe. Ale oczywiście tacy ludzi jak Qrpiana czy Niko to lubią, bo niby co jest lepszego w mieście.

Aha i najlepsze: największa rozrywka na wsi to przesiadywanie na przystanku PKS W lato codzienne schadzki wiejskiej młodzierzy i wzajemne adorowanie-szkoda słów.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Hahaha widze ze temat sie rozwija :D Niko i niesmiej sie z Ostroleki bo zeby zalatwic jakos wazno sprawe to musisz tu przyjechac tak czy siak...A to ze jestes ze wsi bedzie widac jak tylko wiedziesz swoim pasztetem ble6 :)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Strasznie przyczepiliscie sie do tego passata, zazdroscicie? Co niektorzy jacys niedowartosciowani, jeszcze rok temu mieszkalem w Oce i przeprowadzilem sie na przedmiescia (6km za Ostrołęka), nie mam gospodarstwa i szczerze mowiac nie chce mi sie juz przeprowadzac do tego smrodu jaki jest w miescie, jak cos trzeba to sobie jade autem, 10 min i jestem w miescie. Nie wiem czemu tak naskakujecie na wies, przeciez nie kazdy kto ze wsi zachowuje sie "inaczej". pozdr :D
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

bialobrzeg blizszy Krzychu?rozszyfrowalem cie
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Jeśli chodzi o to gdzie jest lepiej, to wiadomo, że na wsi :wink: A tak na prawdę to przecież każdy będzie popierał miejszce w którym mieszka. Pisaliscie, że na wsi to tylko pod sklepem siedzą i piją tak zgodzę się ale zazwyczaj to te same osoby, a w mieście to nie ma takich meneli, narkomanów, bezdomnych... Co do zapachów nie powiem czasami jest strasznie, ale jak mi z przywieje zapachy z celulozy to tzw. gnojówka wymięka :lol: Jak Wy wytrzymujecie tak blisko. Ja mam do Oki ok 30 km to u Was musi dopiero jechać :wink: Jeśli chodzi o samochody to może Mi któryś napisze, że w mieście to nie ma maluchów i polonezów co!! Z tego co widzę u siebie to panowie rolnicy za dopłaty pokupywali sobie takie auta i ciągniki :wink: :D że niejeden miastowy mógłby pozazdrościć. Chociaż mieszkam na wsi nie uważam żebym był gorszy czy lepszy. I uważam, że nie można komuś wytykać takich rzeczy szczególnie, że ludzie ze wsi chyba nie wyśmiewają tych co mieszkają w miastach więc nie wiem po co taka nienawiść z Waszej strony, a może to zazdrość?? :wink:
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

rbk pisze:bialobrzeg blizszy Krzychu?rozszyfrowalem cie
zgadza sie :twisted:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Hahaha a propos wieśniactwa, czy widzieliście może wyborczy spot Samoobrony w TV??? Hahaha no od tego to po prostu bije chamstwem. Muzyczka przygrywająca w tle jest po prostu oszałamiająca (nie wiem, który to z zespołów polowego disco ale jest wy -je- bit -ny :twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To że mieszkam na wsi to nie znaczy że mam stodołe czy chlew... moi starsi mają firme i niemam krów ani świni... a jakoś u mnie nie ma krów ani pola i nic ie śmierdzi... a co do ważnych sprawach w oce... raczej nie!! w oce u tych bab co tylko siedzo w urzędach i sie opier****** nic nie można załatwić i trzeba jeździć do wawy... no chyba że jakieś zakupy czy coś to do oki... i u mnie na wsi to niema za wiele krów itp... raczej na około mojej wsi w innych mniejszych są różne gospodary...mniejsze i większe, jakieś żwirówy i to tam krowy chodzą po ulicy i *****... a co do tego że każdy będzie obstawał za tym gdzie mieszka... racja ale ja np wolał bym mieszkać w wawie niż w oce... bo oka to wcale nie jest takie WIELKIE MIASTO!!
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

bo Oka to jedna WIELKA WIEŚ. i my w niej mieszkamy, co na to poradzić. Wolał bym jednak mieszkac na wiosce we własnym domq .. zdala od hamów.....zreszta wszedzie są hamy , nie ma na to recepty:-(..
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Y@rosh było tego nie ujawniac:) To my zrobimy zrzute i kupimy sie wiejską chate w okolicy...:D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zasłyszane w Enigmie:

Dwóch chłopaków wychodzi z lokalu. Za nimi wybiega dziewczyna i krzyczy:

- Nie idźta!
Chłopaki idą dalej... Po chwili dziewczyna ponownie krzyczy:
- Ale wy chamy jesteśta
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

u mnie w szkolę też słyszałem ciekawy dialog
Ham mówi do drugiego
Chodźta idziem!

hahaha Hamy z Rydzewa :lol:
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Y@rosh pisze:bo Oka to jedna WIELKA WIEŚ. i my w niej mieszkamy, co na to poradzić. Wolał bym jednak mieszkac na wiosce we własnym domq .. zdala od hamów.....zreszta wszedzie są hamy , nie ma na to recepty:-(..
sorry Yarosh ale jezeli uwazasz ze to wieś to jestes wieśniakiem i teraz cie nie obrazam bo tak sie nazywa ludzi ze wsi

ja jednak nie uwazam ze o-ka to jest wies, pojedzcie do Ciechanowa niby miasto, a zobaczycie jak jest roznica, tam to w ogole nie ma gdzie isc wieczorem... Poza tym w Ostrołęce tez chyba gospodarstw rolnych nie m, nigdzie pól nie orają wiec to chyba jednak jest miasto... jakie jest takie jest ale miasto
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Hahaha ja słyszałem takie hasło: "Ało tam uj siem w lepe tłukom idziem i my, nie bendom sie na naszej zabawie miastowe rządzić" 8)
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

w filmie "symetria" był dobry tekst- "weźta mnie chlopaki ruchajta bo mnie juz gęba boli" :lol: A kiedys sie mnie kumpel z roku pytał "jeździta tam do tego myszańca?" A kiedys w gimnazjum na stołówce taki wiesniaczek zjadł zupe i mówi "alem sie nazyr" :D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ODPOWIEDZ