1

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ziaro
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:12

1

Post autor: ziaro »

YoYo
Ostatnio zmieniony 01 lis 2006, 16:17 przez ziaro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

O kurcze , przepraszam ale rozśmieszyłeś mnie niemiłosiernie :wink: , współczuję ale z drugiej strony poprawiłeś mi humor :D
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Zgłoś skargę do mzk albo chyba do urzędu marszałkowskiego to im zrobią kontrolę i będą musieli się trzymać rozkładu... :lol: a ja jerzdzę z prywaciarzem i jest super... w zimę ciepło w lato klima... autobus zadbany na czas mili kierowcy... spox atmosfera niema chamstwa...ogólnie sami swoi... ale z pomyśl... ja tam mzk nie jerzdzę ale czy to ich wina że się spóźniają ?? może był jakiś wypadek czy coś i nie mogli przejechać... ale co do tego że 10 min za wcześnie to ostro
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Re: TEGO JUZ ZA DUZO. Do mzk

Post autor: Agnieszka »

Po pierwsze, szanuj czytelnikow i sprawdzaj swoje posty przed wyslanem w slowniku, bo byk goni byka i bykiem pogania, wstyd!

Po drugie, trzeba czytac informacje dotyczace zmian w kursowaniu autobusow mzk przed wolnymi dniami, swietami. Podejrzewam, ze kurs tego autobusu mogl byc zmieniony wlasnie z powodu dzisiejszego swieta.

Po trzecie, czy to wina kierowcow, pracownikow, z e musza pracowac na takim sprzecie?
Jestes taki madry, to zasponsoruj ktoremus nowy autobus!

Po czwarte, nie rozumiem, czmeu obrazasz ludzi, to swiadczy o Twojej kulturze osobistej.

Wymagajac jej od innych, zacznij napierw od siebie!

Bez pzodrowien...


Aga
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Na skargi to się dzwoni bezpośrednio do MZK, a nie obraża ludzi na forum. (Chyba że odwagi brak)
Każe ci ktoś autobusami jezdzić?
Ale skoro ich pier****** to raczej już nie wsiądziesz. Mam rację?
Obrazek
k0rny
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2006, 7:58

Post autor: k0rny »

Przepraszam, a od kiedy można się "spuznic"?

Ja uważam, że nigdy nie jest za późno, żeby kupić słownik ortograficzny oraz nauczyć się kultury.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Hah no chlopak sie zdenerwował i chciał to wyrazic publicznie :D a wy mu zaraz wygarniacie wszystko-ze jest cham i prostak i takie tam :D Niewiem jak tak mozna!Ja tez w takiej chwili bym sie zdenerwował :D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

O speszył się?
Obrazek
ODPOWIEDZ