Zima dyma a drogowcy śpią

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Zima dyma a drogowcy śpią

Post autor: rbk »

Te patałachy znow zaspały...Ale jaja...Jechałem teraz z Przasnysza do Ostrołęki i patrze a tam jakis dostawczy lezy w rowie na dachu, 2km dalej cos podobnego tylko samochod lezy na boku w rowie...A na drodze jajko sie robi... Niech w nocy mróz dop***** to beda jaja dopiero... :idea:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Jak idioci jeździć nie potrafią to niech sobie leża po rowach. Co to są za warunki dzisiaj?? Poczekaj aż się porządnie rozpada :roll: Pewnie, najlepiej złożyć na drogowców, a kierowca ślepy że złe warunki sa i dalej jeździ jakby było lato :?: Powiedz mi, kto mógł przewidzieć że tak dzisiaj sypnie?
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

No słuchaj chyba od tego sa drogowcy!!!Chyba ogladaja pogode-napewno maja wydział meteorologii!A zreszto to jest ich robota i za to im placo!Za co placisz podatki?Za nieodsniezone drogi?chyba nie...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Ale to był nagły atak zimy, którego nawet meteorolodzy nie przewidzieli. Dzisiaj miał padać deszcz ze śniegiem a sypało jakby to był grudzień albo styczeń. Więc wydaje mi się, że dzisiaj akurat mogli być usprawiedliwieni ale oczywiście jutro jesli będzie tak jak dzisiaj, będą musieli ruszać na drogi od samego rana.
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Wydział meteorologii - hehe to dobre jest, podobało mnie się to!
Oni dobrych łopat nie mają, a Ty tu sypiesz o jakimś ich wydziale meteo.
Jak sobie pogodę po wiadomościach obejrzą to i mają!!!

Pozdro 600 :idea:
bo...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Hahaa no moze i tak ale z tego co sie orientuje to cały ten system musi opierac sie o cos powaznego!Musza miec przeciez fachowe i wiarygodne informacje co do pogody...Oni nie wyjezdzaja na drogi z piaskarkami bo ślizgo jest :lol: :lol: :lol: hhahah
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

W sumie przyczyna takich wypadków leży zarówno po stronie drogowców jak i samych kierowców. Ludzie odruchowo depczą w gaz, gdyż do tej pory przyczepność kół do nawierzchni była dobra, a tu nagle spadł śnieg, ludzie nie zdążyli jeszcze zimówek założyć i nie dziwne, że samochody w rowach.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

dokładnie nie ma co składac na drogowców bo chyba masz oczy i widzisz co jest na drodze i dostosuj predkosc do warunków to jezeli jest mgła a masz max predkosc 90 km/h a widocznosc jest na 7 metyrów to trez bedziesz lecial 90 ? zastanów sie chłopie
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dzisiaj drogi są już posypane solą. Widać w tym roku zimie się pospieszyło. Może chociaż wiosna będzie wcześniej.... :roll:
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

wlasnie wracalem z miasta, tak jest slisko ze nie mozna jechac wiecej niż 50km/h, kola sie kreca w miejscu. Na Woloskiej mi sie udalo, bo bylo troszke prostej to mnie obkrecilo, w poniedzialek musze wymienic opony na zimowe, bo kiepsko to widze :) zwazywszy iz trzeba przyjechac do Oki 12 na wybory

Pozdro ziomale, pamietajcie o zachowaniu odpowiedniej predkosci jazdy do warunków pogodowych...

PS. jeszcze jeden browar i do wyra, nareszcie chwila relaksu...

Ciao
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

No własnie...Zima dyma...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ODPOWIEDZ