kasa za głos

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

kasa za głos

Post autor: kachna »

co sąśdzicie na temat płacenia zagłosy oddawane na prezydenta
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

a kto płaci?
kto taką kampanię robi, jakieś szczegóły podasz czy tak tylko teoretycznie pytasz?
Obrazek
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

zaglosuje na tego ktorego bede uwazal za odpowiedniego a nie na tego ktory chcialby za to zaplacic bo to by bylo oczywiste ze nic w miescie nie zrobi
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kachna »

Nie pytam teoretycznie, chodzą słuchy po Ostrołęce że pewien przedstawiciel daje dyszkę :)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

o ja bardzo chcetnie sie podpisze... :lol:
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kachna »

ale tak mało chcesz za taki ważny głos? :)
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

co sadze na ten temat? ludzie i co kupicie za ta dyszke? 3 piwa :/ wiecie ze za takie cos grozi 5 lat pozbawienia wolnosci wiem cos na ten temat sam startuje na Radnego Miasta Ostrołęki z Platformy Obywatelskiej Okręg nr. 1 i to jest dosc popularne za kaske głosy chodza słuchy "masz kase masz głosy"
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kachna »

więc jak wiesz że jest to popularne to powinienieś wiedzieć też że to właśnie Platforma kupuje głosy
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

heh nie wiem szczerze Ci powiem ze pierwsze słysze o takim zarzucie ze to PO daje kase za głosy bo z tego co wiem to nie chce obsrywac innych partii ale wzaisc nawet 4 lata temu gdzie w SP 6 była urna to w blaszakach siedziała partia ale nie PO i dawała flaszke za oddany głos a co do tego to mam nadzieje ze w tych rocznych wyborach wyjdzie kto kupuje kto nie bo władze sa nastawieni ostro na tegoroczne wybory i beda ludzie podstawieni :D

[ Dodano: 11:42, 07.11.2006 ]
a co do tej kasy to wiesz kazdy sie ubiega o jakikolwiek stołek a w Polsce jest tak ze bogatszy wygrywa nie zawsze ale przewaznie a jezeli ogladasz czasami telewizje to sama widzisz co sie wyprawia np. Begerowa i PiS
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kachna »

Miejmy nadzieję że powtórzy się sytuacja z przed 4 lat i te wybory będa uczciwe , chociaz bardzo w to wątpię widząc co już w tej chwili sie dzieje. Kupowanie głosów to jest zwyczajne oszustwo. A to że Platforma je kupuje jest juz bardzo głośno rozpowszechnione w Ostrołęce.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

mozliwe :] ale ja o takim czyms pierwszy raz słysze od Ciebie na tym forum :P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Platforma kupuje głosy
Przedwyborcza bitwa trwa
Moniczka
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2006, 17:58

Post autor: Moniczka »

No to ładnie:P ja pamietam takie akcje z przed chyba 8 lat, bylam przy tym jak proponowano to moim rodzicom. Nawet nazwisko pamietam, bo to sasiad chodził i zeby nie było na radnego:P a ten pan teraz prezydentem chce zostac :lol:
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

grs pisze:mozliwe :] ale ja o takim czyms pierwszy raz słysze od Ciebie na tym forum :P
stary.... w twojej partii jest człowiek który 4 lata temu dawał hajs za głos.. teraz startuje szuja na prezydenta... nie bede pisał kto bo jeszcze mi łeb ukręcą!!!! Znana "WIELKA" twarz....
Likwidacja..przykro mi...
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: maniek290 »

z kupnem głosów to jest tak że bylo, jest i bedzie odbywalo sie kupwanie głosów chyba ze sytuacja finansowa sporo sie poprawi rodaków. ja sam juz widze walke przedwyborcza kandytaci na przyszlych radnych juz rozstawiaja sie pod sklepami i za piwko, winko czasem wódeczke chca przegadac (czytaj przekupic) pijaczkówa gadanie ze to PO to prawda ale są inne partie które tak samo postępuja
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

ej powaznie pierwsze słysze wogule zeby PO kupowało głosy bo zescie sie uczepili i osrywacie PO ale czy tylko jest jedna partia w oce i czy tamci sa w 100% czysci?
kachna
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kachna »

są tacy jedni których znam bardzo dobrze i są bezpartyjni którzy sa w 100% jak ty piszesz czyści. Nigdy nie posunęliby się do takiego czegoś nawet pomimo tego, że maja kasę.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

likwidatorku R20 nie wiem kiedys sie tym nie interesowałem jak teraz ale ***** mnie to szczerze ci pwoiem grunt ze ja jestem czysty a co do tych much to zes mi doje bał ostro ale zeby Ci ulzyło to ja moge byc ta mucho na gurze a ty ta na dole :D bo ja sie tylko wypowiadam na temat a nie osrywam ludzi

[ Dodano: 09:28, 08.11.2006 ]
a tak szczerze wam powiem ze ja i tak podchodze z dystansem do wyborów bo szary człowiek z ulicy i tak jest z góry skreslony bo juz w tej chwili moge wam powiedziec moim zdaniem kto bedzie w radzie miasta ale musimy isc na głosowanie i wybrac swoich kandydatów bo czemu ma ktos inny za nas to zrobic :)
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

Spoko..szacunek dla ciebie..obroniłeś sie:-)... z tymi muchami to ..heheh niezle mi tez doje.b.ales hihihii.. pozdro...
Likwidacja..przykro mi...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

yyy no tak....bardzo interesujaca wymiana zdań...
szkoda slow :lol:

"Spoko..szacunek dla ciebie..obroniłeś sie:-)... z tymi muchami to ..heheh niezle mi tez doje.b.ales hihihii.. pozdro..." za ostro :lol: jak bym slyszalel jakiegos gimnazjaliste ;p
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

yy jezeli Cie to nie dotyczy to po co wode moncisz? a co do gimnazjalisty to o wiele sie nie pomyliłes jezeli chodzi o wiek a tak wogule to w gimnazjum nie byłem bo nie ten rocznik hahaha a ty sie szczycisz ze starszy jestes haha i dobrze ty juz w podeszłym wieku bedziesz a ja dopiero zycie towarzyskie zaczynał buehahahahahaha
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

"yy jezeli Cie to nie dotyczy to po co wode moncisz? a co do gimnazjalisty to o wiele sie nie pomyliłes jezeli chodzi o wiek a tak wogule to w gimnazjum nie byłem bo nie ten rocznik hahaha a ty sie szczycisz ze starszy jestes haha i dobrze ty juz w podeszłym wieku bedziesz a ja dopiero zycie towarzyskie zaczynał buehahahahahaha"

czyzby 9ewiona? :wink:


Kolejny post nie na temat zostanie skasowany! :lol:
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

mocne słowa jak na 13-latke
ODPOWIEDZ