miłosnicy czterech kółek :P :D

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

eheheheh ale macie ciekawe zajęcie. Naprawde bardzo ciekawe hobby, wręcz dla mnie beznadziejne. no cóż coniekturzy potrzebują dowartościować swoje ego.
ziaro
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:12

Post autor: ziaro »

To chyba ma być żart, sprawdzcie galerie na tej stronce lub klubowicze, jakie fury, tam same sa fiaty 125, czy 126, czy nawet ładzianka, same sportowe autka, full tuning.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

hahahaha ostre ziomki :D ok dwie odp i dwa pojazdy to najpierw moze do MarianZjeziura sluchaj ciebiemoze to niekreci wogule masz prawko? i czy czynny kierowca czy kochasz zdzierac buty? bo ja do tych nie naleze jeszcze raz nieliczy cie ile masz zrenaczkow pod swoja maska tylko o dobra zabawe i umiejetnosc poslugiwania sie hamulca tylko nie noznego hahaha <lol> ziaroprzeczytaj sobie to wyzej nie chce misie 2 razy tegopisac :P a i mimo twgo wyzej wiesz jaka jest niezla akcja polatac w 5 osob (na 5 aut :] ) z Cb radiem w srodeczku haha polecam
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Fajne hobby... Galeria najlepsza :lol2: :rotfl: :lol2:
U mnie na osiedlu był pomysł kupić dużego fiata (najlepiej z gazem :D) i poszaleć po lasach... Idzie zima, fiat ma na tył napęd, to mogłaby być przednia zabawa, ale nikt nie chce na siebie umowy napisać bo koszt złomowania przewyższy wartość naszego WRC :lol2:
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

hehe. oczywiście ze wole chodzić z buta, przynajmniej dotlenie organizm. Zreszto to nie ja skoncze na drzewie lub w rowie tylko takie ziomki jak wy, już widziałem jak sie konczy takie popisywanie tych co mają CB radio i jeżdzą grupami i sie czują bezkarni. Jak sie myśli fiutem a nie rozumem to potem stastystyki wypadków są jakie są.
Awatar użytkownika
Vinyl
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2006, 23:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Vinyl »

Moim zdaniem to dobry pomysł, można poznać nowe osoby a przy okazji pośmigać na mieście w kilka aut bo samemu to nudno :(
A MarianZjeziura jak tak kocha pomykać z moto-buta po mieście nawet w taką pogode jaka jest teraz to powinien założyć własny klub np. chodzarzy :D Tylko powinien pamiętać o zimowych bucikach żeby mu na lodzie za bardzo nogi się nie rozjechały :lol: i tym fiutem o którym mówił nie zaorał w chodnik. Wtedy był by to straszny wypadek.
Awatar użytkownika
Vinyl
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2006, 23:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Vinyl »

Widze że MarianZjeziura ma jakiś żal do tych co posiadają auta. Nie wiem może ktoś go kiedyś ochlapał z kałuży jak se pomykał po chodniku i teraz prubuje pokazać swoją złość.
Posłuchaj mne i daj se na luz, są zwolennicy czterech kółek, rowerów jeszcze inni lubą pośmigać motorem. To zależy od upodobania, więc nie rozumiem czemu widzisz w tym jakiś problem że ktoś chce spotkać sie z ludzmi którzy lubią to co on.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

setme3 pisze:kupić dużego fiata (najlepiej z gazem :D) i poszaleć po lasach... Idzie zima, fiat ma na tył napęd, to mogłaby być przednia zabawa, ale nikt nie chce na siebie umowy napisać bo koszt złomowania przewyższy wartość naszego WRC :lol2:
ej.. składamy się? zaje...bi..scie by było poćficzyc na fiaciorze:-)
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

tez bym sobie pośmigała ale niestety rozwaliłam swojego super eskorcika i szukam teraz taniego i dobrego blacharza który by go naprostował bo mu przód skosiło :cry: . Pomóżcie :wink:
a i wcale nim nieszalałem poprostu wysunełam się za bardzo z wyjazdu cpn bo była lipna widoczność a że koleś cięzarówko se pocinał i to ostro i niechciało mu sie troszke skręcic kierownico to przypierd... we mnie :evil: a mógł mnie eleganco ominąć
Ostatnio zmieniony 06 lis 2006, 7:24 przez andzia, łącznie zmieniany 2 razy.
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

buhaha i oczywiście kierowca ciężarówki jest niedobry, bo ci przód skosił. Wg ciebie on tak specjalnie o ciebie zahaczył?? Popraw ortografię.

STOP wariat(K)om drogowym!!!!!!
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

a zebys qrw.. wiedział że specjalnie bo nawet jak wysiadł to powiedział że mógł mnie omonać ale i niedokoncze bo jakbym miała czym to bym go zaj...
jak jak chcesz to poczekaj jak zrobie swój samochodzik to zobaczyby kto tu jest wariatem drogowym i kto bezpieczniej jeżdzi
kto niepróbuje ten życia załuje :]
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

andzia sa kuta,sy na naszych drogach i tego nie zmienisz szkoda ze na ciebie to akurat trafilo a co do blacharza to polecam dwóch zalezy ile chcesz wladowac w niego bo jak chcesz cacy i drogo to polecam tego cos ie na grabowo leci i zaraz za salonem Opla po prawej stronie tam bracia maja warsztacik a jak chcesz dobrze i tanio topolecam kumpla w kadzidle robi dobrze i tanio albo taki ziomek w Żabinie ma zaklad mech i robi ruwniez blacharke za tzw. flaszke :P pozdrawiam a grunt tak naprawde ze nic tobie sie nie stało bo samochód to rzecz nabyta a zycie jest tylko jedno

[ Dodano: 09:34, 06.11.2006 ]
sory za błedy jest ich sporo ale dopiero do pracy dotarłem po dlugim weekendzie :P <lol>
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Sory ale już straciłem nadzieję, że są kobiety, które potrafią bezpiecznie jeździć :roll: Już nie jeden raz się o tym przekonałem. Całe szczęście jeszcze nie miałem przyjemności mieć kolizji z kobietą, ale niewiele brakowało. Kilka przykładów:
1. Daje kierunek w prawo (wjeźdżała na parking) a skręca w lewo :!:
2. Rondo-ja jadę zewnętrznym pasem a kobieta z wewnętrznego chce zjechać z ronda-ledwo wychamowałem :!:

Mógłbym wymienić jeszcze kilka przykładów... Więc sory ale zdania o kobietach kierowcach nie zmienię :?
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

nie to fakt przyznam Ci racje tez miałem pare akcji z kobitkami ale nie wszystkie sa naprawde co niektóre całkiem całkiem moja laska za kółkiem idzie jej nieźle :D nie mam zarzutów co do niej ale nie oszukujmy sie 3/4 ludzi w miescie tak naprawde nie umie jeździc wpuscic ich do np. 100licy i juz wiekszosc by miała problem z dojechaniem do konkretnego celu
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

hazi nie pierd0l glupot i nie gadaj ze tylko kobiety tak robia, bo sa faceci ktorzy tez nie wiem skad maja prawo jazdy chyba kur.wa worek ziemniakow zaniesli egzamiantorom za te prawko, nie raz to slow nie mam. I bardzo zaluje ze mi klakson nie dziala bo juz tyle osob bym zatrukal ze szok. Codziennie zdarzaja sie nieprzewidziane sytuacje
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

znam takie kobiet co też niepotrafią jeżdzić np. moja matka i ciotka, ale znam i kilku facetów np. muj kumpel zdawał 5 razy ale to kompletny głąb i jak on jedzie to lepiej się chować bo myli hamulec z gazem itp. a i czesto widze jak faceci niepotrafią jeżdzic po rondzie to normalnie katastrofa :|
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

mArCiNq teraz mi powiedz, w którym miejscu napisałem że TYLKO kobiety popełniają błędy?? Może ty nie ten post przeczytałeś :lol: Umiesz czytać ze zrozumieniem?
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

hazi to chyba tyczyło sie do mnie :P ale wam powiem ze dzis mialem nie waska akcje typ na zewnetrzym pasie na rondzieobjechal praktycznie całe rondo ale dzwiek klaksonu uslyszal od niejednego hahahaha ale myslałem ze wyciagne tego typa z za kierownicy i mu garsci naje bie
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

grs chyba jednak do mnie, bo zaczął od "hazi nie pierd0l glupot" :wink: Zobaczymy co odpowie bo już chyba z 500 razy przeczytałem swój post i jakoś nie mogę się doszukać choćby jednego słowa o facetach za kierownicą. No ale jeszcze chyba raz przeczytam bo skoro mArCiNq to wyczytał to musi być prawda :lol:
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

hazi albo poprostu od czytania wszystkich postów poje bały mu sie osóbki :D
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

Kobiety jeżdżą mniej agresywnie i są ostrożniejsze. MŁODE kobiety, bo te starsze dewoty kościelne to różne rzeczy odprawiają.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

dobra moj blad uczepiles sie jednego slowka "tylko" ale dobra moj blad. chodzilo mi o to "straciłem nadzieję, że są kobiety, które potrafią bezpiecznie jeździć " wiec chcialem cie uswiadomic ze sa kobiety ktore potrafia bezpiecznie jezdzic i te punkty ktore tam wymieniles to ze mezczyzni tez tak robia

a na rondzie to juz nawet slow nie mam, od kiedy to kur*wa włącza się lewy kierunkowskaz ?
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

mArCiNq pisze: a na rondzie to juz nawet slow nie mam, od kiedy to kur*wa włącza się lewy kierunkowskaz ?

Nie mozesz sie zloscic na to, bo to nie jest błędem, kiedys uczono tak a nie inaczej wiec nalezy sie do tego przyzwyczaic :D pozdro!
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Z tym lewym kierunkiem też juz nie wytrzymuję :!: Właśnie o to chodzi że kiedys nie uczono jak zachowywac się na rondzie bo coś takiego rzadko gdzie można było spotkać a juz napewno nie w Ostrołęce... I teraz jeżdżą takie tumany, które jadąc wewnętrznym pasem trąbią na tych z zewnętrznego gdy chcą zjechac z ronda :roll:
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Jeśli chodzi o lewy kierunek.

Czy i jak sygnalizować na rondzie skręcanie w lewo lub zawracanie?
Nigdzie jak dotąd nie znaleźlismy jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Są różne szkoły i praktycznie w każdym mieście uczą inaczej. Na forum spotkaliśmy się z następującymi opiniami:
1. Sygnalizujemy tylko zjazd prawym (lewego używamy jedynie przy ewentualnej zmianie pasa).
2. Jeszcze przed wjazdem na rondo włączamy lewy kierunkowskaz i przełączamy go na prawy przed zjazdem, którym chcemy opuścić rondo (druga wersja tej opinii mówi, że lewy kierunek włączamy dopiero po wjechaniu na rondo).

Tekst pochodzi bodajże z kodeksu drogowego. Znalazłem na stronie. I tak mnie uczono na nauce, więc qr.wa nie piszczie, że to jakis błąd bo tak nie jest. Skoro w kodeksie tak napisano.

A Tobie marcinq jak cos nie pasuje to możesz nie jeździć samochodem bo jeśli tak dobrze jeżdzisz jak znasz przepisy to chyba ktoś zaniedbał twoją nauke podczas kursu, albo musiałeś zapłacić troche więcej za prawko niż wszyscy :wink: :D
ODPOWIEDZ