Odezwa Wyborcza Misia 2

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Odezwa Wyborcza Misia 2

Post autor: Miś 2 »

Towarzysze , Obywatele , Ludu pracujący w Warszawie . W związku z przedłużającą się niepewnością w zakresie nieprzyjazdu Małego Wielkiego Człowieka do naszego miasta , szanse Najlepszego kandydata w wyborach prezydenckich znacznie spadły. Nie możemy dopuścić do tego by Najlepszy przegrał z Gorszym. Jak można przeczytać w moich poprzednich postach byłem zagorzałym przeciwnikiem Najlepszego. Wiele razy oceniłem go niesprawiedliwie np. , że nic nie zrobił . To nieprawda !!! Zrobił bardzo wiele i jeszcze więcej obiecał . Zmieniłem zdanie , tak jak zmienił zdanie najzacieklejszy wróg Najlepszego w Ostrołęce niejaki Kleczkowski. Biję sie w pierś, a ma to związek z wizytą na herbatce u Zygmunta w Farze. Zmieniłem się , Zmieniłem poglądy , bo tylko krowa nie zmienia poglądów. Misie za słoik miodu zrobią wszystko... Nie będę dalej przedstawicielem łżeelity o mentalności alfonsa!!! Mówiłem, że nie będę głosował na Najlepszego bo niema JAJ . Nie szkodzi. JAJA można dokleić po zwycięskich wyborach , Zbieram na butapren dla jaj , znaczy do jaj. Szanowni wyborcy, nie zniósłbym po raz drugi łez na twarzy Lepszego. Idźmy do wyborów głosujmy na Najlepszego
Ostatnio zmieniony 23 lis 2006, 16:52 przez Miś 2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Co ma na celu założenie tego tematu? Dla mnie kolejna wypowiedź bez większego sensu...
Obrazek
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Jesli chodzi o tresc to jest ona mierna i nic ze soba nie niesie, ale milo sie czyta. Bardzo podoba mi sie styl wypowiedzi.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Za dużo palisz misiu.
bo...
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Marzenie Misia

Post autor: Miś 2 »

Marzył Miś nie od dziś ,że Premierowi łapkę poda
Nie ma premiera ... taka szkoda!
Awatar użytkownika
martynka
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Nasrallah

Post autor: martynka »

Stiwi pisze:Co ma na celu założenie tego tematu? Dla mnie kolejna wypowiedź bez większego sensu...
Uważam, że gość mimo wszystko ma talent :D
Wypowiedzi pisane są dość enigmatycznie (trudne słowo), ale ma to swoje zalety bo:
  • 1. Nie wali bezpośrednio nazwiskami a tym samym nie naraża się na cenzurę.
    2. Styl ma trochę kontrowersyjny, ale sympatyczny.
    3. Wydaje mi się że w treści jest więcej sensu niż ci się wydaje.
Oglądasz czasem kabareton? Starasz się wszystkie skecze tłumaczyć sobie racjonalnie?

Pozdro i zalecam więcej luzu.
Obrazek
Jafar Farah
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Mis ma racje kazdy obywatel powinien pojsc do urn wyborczych i zaglosowac na wg siebie Najlepszego kandydata, ja osobiscie jednak jeszcze nie mam pojecia ktory jest tym Najlepszym bo wg mnie Najlepszy odpadl w I turze... :)

Pozdro Misiek, w nastepnych wyborach ty bierz udzial, jak walniesz takie teksty w przemowieniach, debatach itd. to naród będzie "twój" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Dzięki za uznanie

Post autor: Miś 2 »

Marcin dzieki za uznanie. Przemawiać mi łatwiej bo do szkoły zacząłem chodzić wtedy kiedy I sekretarzem był Wiesław czyli -to dla małolatów- Wladysław Gomółka . Z mlekiem matki wyssałem Jego styl i formę . A potem było tylko gorzej...
Awatar użytkownika
martynka
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Nasrallah

Post autor: martynka »

mArCiNq pisze:Pozdro Misiek, w nastepnych wyborach ty bierz udzial, jak walniesz takie teksty w przemowieniach, debatach itd. to naród będzie "twój" :mrgreen:
Może to złe porównanie, ale mieliśmy już przedsmak z Kononowiczem, tyle że on nie jest taki elokwentny jak Miś :D
Obrazek
Jafar Farah
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Miś startuje w wyborach

Post autor: Miś 2 »

Polityką niech się zajmują tacy ludzie jak Adaś Kurpiewski z Mamusią .Prezencję ma chłopak i ubrać się potrafi ,istny Gwiazdor, samochody ma dwa w tym jeden kabriolet. Ja przy nim jestem jak Towarzysz Szmaciak co ma dwa garnitury znoszone z czasów wczesnego Gierka . a mój trabant -chociaż limuzyna w nazwie - odpada w przedbiegach, prędkość 55 km osiąga po pół godzinie jazdy. Sam poza tym jestem, a na mojego psa to nie mam co liczyć bo tylko mu w głowie suka sąsiadów . Znaczy się, jestem jak Kononowicz z Białegostoku...

[ Dodano: 22:28, 23.11.2006 ]
Wiewiórki doniosły staremu Misiowi 2 ,że wybrany w niedzielnych wyborach Najlepszy kandydat na Prezydenta Miasta Ostrołęki może liczyć na 100% poparcie radnych Rady Miasta . Tego jeszcze w naszym mieście nie było . :lol: .Biedny Gorszy kandydat na prezydenta, gdyby wiedział wydrukowałby plakaty ze swoją podobizną wielkości znaczka pocztowego , efekt byłby ten sam a kasy na przyjemności zostało znacznie więcej . Oj pójdzie Gorszy na służbę do powiatu Kubły nosić... :(
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

a mi się zdaje , że miś to ktoś z zagorzałych kibiców politycznych, i prawdopodobnie w swoim otoczeniu nie znajduje posłuchu, więc przyszedł TU. Bez urazy oczywiście....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Jestem Niezależny

Post autor: Miś 2 »

Ex , w świecie ostrołęckich polityków i politykierów jestem NIKT , niczym Kapitan Nemo. Nikt o mnie nie słyszał wcześniej . Nie zabierałem głosu , nie pisałem na żadnym forum . Nie zmieniałem nicka . Z niegodzenia się z głupotą chamstwem i kołtuństwem ludzi którzy nami rządzą postanowiłem wydać z siebie głos. Pierwszy raz w życiu . Ja wredny Miś 2
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Władysław Gomułka

Post autor: Miś 2 »

To było tak dawno temu i Gomułka był łysy jak O z kreską :D
opoz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2006, 19:52
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Miś startuje w wyborach

Post autor: opoz »

Miś 2 pisze:Polityką niech się zajmują tacy ludzie jak Adaś Kurpiewski z Mamusią .Prezencję ma chłopak i ubrać się potrafi ,istny Gwiazdor, samochody ma dwa w tym jeden kabriolet. Ja przy nim jestem jak Towarzysz Szmaciak co ma dwa garnitury znoszone z czasów wczesnego Gierka . a mój trabant -chociaż limuzyna w nazwie - odpada w przedbiegach, prędkość 55 km osiąga po pół godzinie jazdy. Sam poza tym jestem, a na mojego psa to nie mam co liczyć bo tylko mu w głowie suka sąsiadów ... :(
Muszę się zgodzić że, prezencję ma istotnie niezłą, a i sukcesy w biznesie nie małe... i znowu się zgodzę, bo jak to ma być czy wybrać zafajdanego misia (przepraszam ale taki obraz mam przed oczami, gdy słyszę o misiu, chyba za często stoję w korku przy ZOO :shock: ) czy młodego energicznego i dobrze ubranego yapis...

PS. samochód ma w kolorze miodu może stąd twoja sympatia.. :twisted:
sezon na misia 2 - na pewno wkrótce w kinach!!!
wax
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2006, 19:34

Post autor: wax »

Prezencję? :twisted:
Chyba w tym swoim wymierzdanym podkoszulku który wisi na klacie (tu zacytuję misia 2) "jak dół po cemencie" :lol:
Zresztą klub seniora oddał swoje głosy i mamy Adasia. Co z tego wyniknie - zobaczymy. Oby nie klasyczne pozerstwo...
polska jest krajem w którym wydaje się więcej pieniędzy na więźnia niż na głodne dziecko w szkole...

Obrazek
opoz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2006, 19:52
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: opoz »

wax pisze:Chyba w tym swoim wymierzdanym podkoszulku
Hmm mam wrażenie, że nie wiesz o kim piszemy?? jeszcze nigdy nie widziałem tego gościa w podkoszulku??? :shock:
a o jakich emerytów ci chodzi?? :roll: może twoja babcia go lubi?? :mrgreen:
sezon na misia 2 - na pewno wkrótce w kinach!!!
ODPOWIEDZ