Nowy Prezydent Ostrołęki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Nowy Prezydent Ostrołęki

Post autor: Czejen »

Co myślicie o nowym prezydencie Ostrołęki ??
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Na przykład Najlepszy

Post autor: Miś 2 »

Najlepszy

Rodacy i Rodaczki! Czworacy i Czworaczki! Dość tych kabaretów politycznych, tych kawałów abstrakcyjnych, tych sztuczek podejrzanych, tych absurdalnych kojarzeń i całego tego memłania. Weźmy przykład z Najlepszego: ten nie memła, ale za to jak coś powie, to boki zrywać. Precz z fałszywą ułudą sceniczną, pozostawiającą wiele do życzenia. Nie zaciemniajmy horyzontów myśli współczesnej. Na przykład Najlepszy. Nie zaciemnia. Zerwijmy z tym chwiejnym balansowaniem na krawędzi egzystencjalizmu i wegetarianizmu. Skończmy, skorygujmy i skonfrontujmy. Na przykład Najlepszy. Skończył, skorygował, a teraz konfrontuje. Nie oglądajmy się na różne prądy, prądziki, arabeski, frykasy i frytki. Na przykład Najlepszy. Ten się nie ogląda. Wprowadza. Wprowadza mechanizację do stajni i gdzie może. My też bierzmy z niego. Wprowadźmy, zmechanizujmy, podnieśmy. Na przykład Najlepszy. Podniósł wydajność z jednego hektara i przeniósł ją na drugi hektar. My również podnieśmy, postawmy, niech stoi. Odrzućmy od siebie precz te sny o Tahiti, pełne wulgarnego erotyzmu i rozgrzanego do czerwoności dadaizmu. Sięgnijmy w głąb dnia codziennego. Na przykład Najlepszy. Sięgnął. Co tam namacał - nie powiedział, ale my wiemy. To skromny człowiek, z byle gównem nie wyskoczy.

Dlatego to zwiążmy i przetnijmy. Stwórzmy i zburzmy, i przejdźmy nad tym do porządku dziennego. Na przykład Załuska Przeszedł do historii, ale on tu jeszcze wróci i jak kogo palnie w mordę, to szkoda gadać.
paziu8
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2006, 19:32

Post autor: paziu8 »

jak będziesz tyle pisał koleś to nikt nie będzie tego czytał :D
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Dzięki Najlepszemu

Post autor: Miś 2 »

Dzięki Najlepszemu jesteśmy najlepsi w kraju. Odnieśliśmy ogromny sukces . Raduje się wielkie serce Małego Premiera. To w naszym miescie PiS odniósł najlepszy wynik wyborczy . Ze wszystkich miast Polski wypadliśmy najlepiej . Co tam Warszawa gdzie Najbardziej Znany odnosząc sukces nie wygrał o troszkę . To nic , że w Krakowie Najmądrzejszy przepadł a wygrał Czerwonoskóry dzięki poparciu łżeelit. Raduje się wielkie serce Małego Premiera, że my ostrołęczanie nie zawiedliśmy pokładanego w nas zaufania . W pierwszej i drugiej turze wyborów głosowaliśmy jak trzeba . Mimo obiektywnych trudności z przyjazdem, Bo gdyby przyjechał byłoby jeszcze lepiej. Ale jest dobrze i będzie jeszcze lepiej !!! Staliśmy się wzorem dla wszystkich . Będą przyjeżdżać do nas się uczyć, jak wygrywać i odnosić zwyciestwo . A wszystko to dzięki Najlepszemu
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Obydwaj macie rację, ale co z tego że śmieszne, jak ktoś słabo czyta ( :lol: )
to nie będzie mu sie chcialo czytac i nie pojmie tego żartu. :)
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Polecam Kiepskich w Polszmacie myśleć nie trzeba i czytać też ( leci bez napisów)
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Post autor: Lecter »

Nic nie myślimy, bo od tego głowa boli. Po czynach go poznamy, pomyślimy. Zresztą co za różnica, kto jest prezydentem. Pytanie jakich ma dobrych doradców - oraz czy ich słucha - np. prezydent Regan. Demencja, słaby aktorzyna, a jak mu poszło? No chyba, że o zdjęcie ostatnie chodzi - tu faktycznie brzydal. Ale Współczesna mogła zamieścić lepsze zdjęcie, oficjalne, odrobione w fotoszopie - znaczy ona jakaś nieprzyjazna ta gazeta jest? A napisała sobie Ostrołęcka (!). Nieważne, to trudne...
jaga
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2006, 19:01
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: jaga »

Miś 2 i jego komentarze na forum to prawdziwe wydanie ostrołęckiej "Klary Weritas". Czytam je z wielkim zaciekawieniem bez względu na ilość i objętość tekstu. Miś 2 tak trzymać :wink:
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Post autor: Lecter »

jaga, to nie jest topic o parafrazowanych tekstach, ani o Misiu2 :!:
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Żadko popieram bo taki już jestem rodowity polaczek.
Ale jeśli chodzi o 'żadko' to żadko też mam sr.aczkę wiec wszystko jest na poziomie.
Na sr.aczce siedzę często ale to raczej zdarzenia typu wizji w kalejdoskopie.
Żart polityczny specyficzny, popieram w talencie , jak tez sposób i ton niezbyt motoniczny, jest jak najbardziej pozytywnie odbierany przez moje kanały jelitowe, niezbaczając z tematów gryp żołądkowych. Pochwalam frywolne wprowadzanie umysłu w rytmiczny takt, a sposób zrozumienia metafor zalezy od ilości spalonych liści w przeciągu jesieni..
Misie i Gabrysie przeżuwają prawdę w 2 workach, a czasem coś im sie ukruszy.
Prezydentura Kotowskiego jest wyzwaniem dla duszy.
Czy poniesie ? czy upadnie na pierwszym schodku rzeczą jest wiadomą...
Bo wsród prezydentów byłych niema uprzejmości i wspominania ich dokonań.
Także biada Czlowiekowi ze sie porwał na chleb troską ochrzczony.
Polecam i pozdrawiam bo jestem zaszczycony...

[ Dodano: 17:37, 29.11.2006 ]
I dziwne jest TO , że w IV RP na forum dyskusyjnym, nawet s.raczka sie gwiazduje , jest zakazana
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Upór przynosi skutek, a myślałem po pierwszych komentarzach że jestem ,, pleban do utylizacji" .Stary Miś jestem i uparty, tym bardziej im bardziej mnie krytykują
pablo191
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2006, 17:35

Post autor: pablo191 »

Stary misiu spier..... z formu..zrob to dla ostroleki
Awatar użytkownika
martynka
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Nasrallah

Post autor: martynka »

pablo191 pisze:Stary misiu spier..... z formu..zrob to dla ostroleki
Misiu zrób tak jak mówi.

W Ostrołęce nie wolno się wyróżniać. Tutaj łatwo narazić się klerowi czy nawet sąsiadowi. A już najgorzej to czegokolwiek się dorobić (np. samochodu) bo kapsle i cyrkle idą w ruch i autko wędruje do lakiernika :?

Pamiętasz trzy buddyjskie małpy?

"Nic nie widziałem, nic nie słyszałem i też nic nie mówiłem". Tak jest właśnie u nas.... tylko że małpy oznaczały co innego.
Obrazek
Jafar Farah
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Miś 2 wrócił

Post autor: Miś 2 »

Wrócilęm przed godziną z ciepłych krajów . Tydzień nieobecności Misia 2 w kraju a tu afera za aferą. Owies panie w tym roku dorodny, obrodził jak nigdy. Jak to dobrze że Prezes ma kota i nie lubi owsianki...
ODPOWIEDZ