X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

ajem pewnie ze bronie ale nie zawszelka cene i nieulega watpliwosci ze to co sie stało jest tragedią...co do honoru to mysle ze mam go wiecej niz Ty bo niepisze z"ukrycia" pod jakims nickiem...slepy tez nie jestem i nie kasa jest dla mnie najwazniejsza i niewiem co masz na mysli piszac o włascicielu Ibizy...?
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Ja tam ostatni raz byłem w "X" ponad miesiąc temu i sobie powiedziałem, że raczej tam już nie przyjadę więcej. Banda buractwa, jak nie buractwa to po **** (wuju :)) dzieci za... nie powiem jakich. Przykre to jest, że klub, który kiedyś cieszył się swoejgo rodzaju renomą w promieniu 100km (albo i więcej) powiedzmy teraz stacza się na dno.
Awatar użytkownika
Kazimierz Pawlak
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:47
Lokalizacja: Krużewniki (Zza Buga)

Post autor: Kazimierz Pawlak »

oj tam.. Uwzieliście się na ten Lokal... ja tam ne byłem ale to widać na forum że tak niestety jest... UWZIELIŚCIE
Sieszp Tatowy....
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

kiedyś dobry był ten lokal.... niewiem co sie dzieje.. szkoda.. ale cuż.... tak ma chyba być... właściciel sie na chapałi mu zwisa..:-(
Likwidacja..przykro mi...
drabek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2006, 15:26
Lokalizacja: myszyniec

Post autor: drabek »

co do tego smiertelnego pobicia (bo tak to trzeba nazwac) to bylo tak. Koles chcial wejsc do X ale ochrona nie chciala go wpuscic wiec jeden z koksiarzy wywalil mu w bebony ze az caly sie zalal krwia, zatargali go za X i tam go jeszcze skopali.Zeby zatrzec slady ze niby to nie pod x sie stalo pomyslowi ochroniarze- koksiarze zaciagneli go 200 metrow dalej i zostawili.Zdaniem didzejow i wszystkich z X koles sam sie przekrecil i nikt o niczym nie wie i wszyscy sa happy.
Awatar użytkownika
iga 23
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2006, 17:31

Post autor: iga 23 »

zibi-ty mi nie pasisz, poprostu ty! a nie powiem ci tego wprost bo za dobrze zna m ciebie i twoja zonke i wiem czym moze sie skonczyc powiedzenie ci tego w twarz... wiec pisze na forum. myslalam ze wezmiesz to sobie do serca ale widze ze nie i te teksty...pozdro dla p.k.:)
wiec widzisz ze wiem wiecej i o tej sprawie i nie pisze bzdetow;
no z metrowka nie chodze i nie mierze ile to 100 czy 200 metrow dalej.
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Byłem wczoraj w X-ie. Pierwsze co rzuciło się w oczy to to, że troche miej ludzi teraz tam przychodzi niz wcześniej ale to na "+". Widocznie (tak jak juz ktoś wczesniej napisał) starzy bywalcy Baby przenieśli się do Zalesia-dzięki temu da się oddychać na małej sali i mniej chamstwa :wink: Zibi super atmosferka była wczoraj 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

iga 23 jak piszesz nie na temat to pisz na priv bo nie chce kasowac Twoich arcywaznych postow zeby dowalic innym, a bede musial. Na ten post tez nie odpowiadaj. Przekazalem Ci tylko informacje i nie oczekuje odpowiedzi.
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

co ty maniak za głupoty opowiadasz byłem w sobote na chwile po 22 i fakt było mało ludzi ale baba dalej tam siedzi moze bym ich ciut mniej tylko dlatego ze wiekszosc wybyła do zalesia :roll: tak czy tak to i tak to miejsce mi sie zle juz kojarzy
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

w najblizsza sobote(30.09) w Xclubie zagra goscinnie Dj Kris,współtwórca takich eventów jak SUNRISE FESTIVAL czy INDENPENDENCE...zapraszam
aj_em
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: aj_em »

tiesto weźcie jeszcze :) to moze ruszycie z bagna :)
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

a kto to jest kris?? czyzby to ta dziwka z manieczek? co sie przeistoczyła jak poczwara w motyla?(niedorobionego). nie wiem po co takie cos zapraszaja do ixa.. szkoda...
Likwidacja..przykro mi...
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

Likwidator R20 pisze:a kto to jest kris?? czyzby to ta dziwka z manieczek? co sie przeistoczyła jak poczwara w motyla?(niedorobionego). nie wiem po co takie cos zapraszaja do ixa.. szkoda...

kolejne bzdetne teksty - jak można nazwać kogoś dziwką nie znając tej osoby osobiście - bo nie wierze, że znasz Kris'a,
Jeśli chodzi o manieczki to nikt by nie usłyszał o tej dyskotece gdyby nie kris! wiem, że jest kochany i znienawidzony ale to nie upowaznia Cię do pisania tak na jego temat.
Będzie w X-ie i dobrze, zobaczymy jaką teraz prezentuje muzę, jeśli ktoś niechce to poprostu nie pojedzie, a informacja tu podana moim zdaniem bardzo dobrze, że się pojawiła!
W chwili obecnej forum m-o jest jedynym miejscem gdzie można się dowiedzieć czegoś na temat imprez.
Szkoda, że nie ma typowej strony jak ma to miejsce w łomży, gdzie można znaleść informacje o imprezach :-(
pzdr. :D
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

Przy rąbance Krisa-bo chyba od sf 2006 nic sie nie znieniło -trzeba mieć duży zapas prochów ,aby wytrzymać -no chyba ,ze organizatorzy zafundują nową atrakcję w x-sie-rzucanie piguł z konsoli???????????,a potem jak coś nie tak to w łeb!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

iwa denne sa te Twoje komentarze...proponuje bys sama rąbneła sie w łeb...a tak na powaznie,nikt Ci nie karze tam przychodzic,zawsze mozesz jechac do Zalesia na Boysów,pozdrawiam
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

drabek napisał
drabek pisze:co do tego smiertelnego pobicia (bo tak to trzeba nazwac) to bylo tak. Koles chcial wejsc do X ale ochrona nie chciala go wpuscic wiec jeden z koksiarzy wywalil mu w bebony ze az caly sie zalal krwia, zatargali go za X i tam go jeszcze skopali.Zeby zatrzec slady ze niby to nie pod x sie stalo pomyslowi ochroniarze- koksiarze zaciagneli go 200 metrow dalej i zostawili.Zdaniem didzejow i wszystkich z X koles sam sie przekrecil i nikt o niczym nie wie i wszyscy sa happy.
to twoje komenty dodziu jakie były ?????????happy ,nic sie nie stało i badżcie cicho!!!!!!!!!!
A O BOYSACH TO NIE WIEDZIAŁAM WIELKIE DZIĘKI ZA TE INFO .A MOŻE TEŻ PORAPUJESZ PRZY CHŁOPIE Z MARUR ???????????
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wszystkie off-topidi ponizej teg opostu beda usuwane
Awatar użytkownika
Maczokus
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2005, 15:20

Post autor: Maczokus »

eh chyba musze sie wypowiedziec jako znawca (buhehehe joke ;p), DJ Kris czyli ojciec tzw. jazdy polskiej ;p no coz wprowadzil vixe na polskie parkiety, ale jednak w pewym stopniu sprawil, ze ludzie w naszyk pieknym, skorumpowanym kraju zainteresowali sie muzyka klubowa (nie wazne jaka ;p), a mimo i tak jest jednym z najlepszych DJ'ow w Polsce, przynajmniej wedlug mnie, hm no i podobno juz tak sie nie wydziera przez ten mikrofon, ale kto to tam wie ;p
Trance Inside
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

jak był 2 lata temu w X to juz wtedy nie krzyczał...pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mx
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2006, 22:55

Post autor: Mx »

dla was kogo by nie zaprosili to bedzie ct. " dziwk.." itd. apropo iwa tak jak dodziu powiedzial zawsze mozesz jechac do Zalesia na Boysów hehe tam moze boysi rzuca ci piguly ze sceny :D nadmienie jeszcze co do krisa moim zdaniem jest jeden z lepszych w polsce dj... i szkoda ze mnie nie ma w polsce bo napewno bym pojechal zobaczyc i posluchac jak gra.
MaximR6
Realista
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2006, 14:49

Post autor: Realista »

Witam. Moge napisac ze od dłuższego czasu niegdzie nie wybawiłem sie tak jak w ta sobote w X-Clubie. Było Fajnie.
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Wiem, że już po sprawie ale dziś poczytałem sobie temat X od początku i znalazłem ten oto wpis dodzia.
dodziu pisze:po pierwsze to nie przed klubem ani na jego terenie ani tez w najblizszym otoczeniu,po drugie to nie uczestnik imprezy a po trzecie nie jest jeszcze znana przyczyna smierci wiec moglibyscie sie wstrzymac od komentarzy...
A z tego co słyszałem to zdarzenie miało miejsce przed samym wejściem, a ofiara to człowiek który chciał wejść do środka. Więc jak możesz pisać, że nie bronisz klubu za wszelką cenę??

Admina forum proszę o nie kasowanie tej wiadomości, chociaż wiem, że jest trochę nie na temat, aż wielki nieomylny pan Dodziu wypowie się w tej sprawie.

[ Dodano: 13:12, 10.10.2006 ]
dodziu pisze:ajem pewnie ze bronie ale nie zawszelka cene i nieulega watpliwosci ze to co sie stało jest tragedią
A to tak jakbyś nie wiedział o co mi chodzi
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

słuchaj "lordzie" po pierwsze to nie pan i nie nieomylny,po drugie wersji tego zajscia jest conajmniej 5 na tym forum i kazda inna a to ze Ty cos słyszałes nie swiadczy o tym ze tak było...po trzecie ciało znaleziono w takiej samej odległosci od Xclubu co od posterunku policji w Myszyncu...
iwa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2006, 14:19

Post autor: iwa »

no DODZIU teraz to już przekroczyłes wszelkie granice -jakie 5 wersji ?jest jedna i faktyczna ,a różnica jest jedynie w wersjach kto odciągnął tego człowieka z x-sa !!!!!!!!!!!! czy to bramkarze czy tzw.kolesie z x-klubu -którzy z pewnością sa głownymi w/g ciebie swiadkami zajscia .Natomiast plotki to ja słyszałam o ostatnim pobiciu jakiejs 16-tki w x-sie i słyszałam ze zmarła -ale tu to mogą być plotki bo ja tego nie widziałam .A tak na dodatek to proponuję ci wstąpić w szeregi KACZORKÓW oni potrzebują takich wiernych i obłudnych ludzi pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

ja to jak to wszystko czytam, to sie tylko zastanawiam, czy tam naprawde juz jest tak tragicznie ze 16-ki sie bije :) ????no masakra...
ODPOWIEDZ