Co sądzicie o załozeniu Stowarzyszenia Inicjatyw Młodziezowy

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Majkelowski
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:43
Lokalizacja: WAERAF

Co sądzicie o załozeniu Stowarzyszenia Inicjatyw Młodziezowy

Post autor: Majkelowski »

SIM realizoawło by inicjatywy,pomysły, spostrzeżenia, wnioski młodych ludzi. Młodzież narzeka ze nic sie nie dzieje a takie stowarzyszenie dawało by im szanse realizacji projektów np. LEGALNY MÓR DO GRAFFITI, KONCERTY HIPHOP'OWE, JAMY itp. itd.

Pozdrawiam Michał Prusaczyk
Majkelowski
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

Hahghahahahha, dzęki za takie stowarzyszenie, gdzie "mur" pisze się przez "ó"... :|
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

Pewnie tak siedzicie całe dnie przed kompem na przemian waląc konia i wyszukując, a nóż widelec ktoś zrobił jakiegoś byka w poście.

Spoko różowi chłopcy, ale zamiast swoich głupich opinii moglibyście się zająć tematem.
jestem jak najbardziej za takim projektem.
I zobaczycie że On jeszcze wam coś udowodni i pokaże że potrafi coś zrobić.
Tymczasem różowi chłopcy, bo nie wątpię że tak to zostawicie bez odpowiedzi.

Pozdro 600
bo...
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

A i tu się mylisz.
Pozostawiam bez odpowiedzi :p
Różowi chłopcy hehe
Lepiej być nie może...
Majkelowski
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:43
Lokalizacja: WAERAF

Propozycje dla młodych

Post autor: Majkelowski »

OK pomyliłem sie a to dlatego że pisałem to szybko. Jeżeli gogoś uraziełm to sorki. Temat zakonczony!!. Czekam na wasze propozycje!
Majkelowski
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Bardzo dobry pomysł popieram, ale naczym polegało by takie stowarzyszenie?
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Majkelowski
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:43
Lokalizacja: WAERAF

Post autor: Majkelowski »

Witam wiedzę ze ludzie tylko umieja nazekac!!. I to jest fakt, z którym kazdy się zgodzi. Ja chcę wam tylko powiedziec że pomysły młodych ludzi są do zrealizowania. Na spotkaniu z kandydatami na prezydenta zgłosiłem swoje postulaty (budowa profesjonalnego zadaszonego obiektu sportowo-rekreacyjnego typu "SKATE PARK", budowa legalnego MURU DO GRAFFITI), i o dziwo wszyscy kandydaci byli ZA. Pan Kotowski który został juz prezydentem mówił że są to pomysły godne rozważenia!!! Tak wiec jak widac mozna to zrobic tylko trzeba było by stworzyc grupę ludzi która bedzie za tym biegała.
Ps. to tylko wstęp, wykorzystaj swój mózg nie tylko do bluzgania ale i do działania!!
Majkelowski
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Jeśli pan kotowski się zgodził(można tak to ująć) to już połowa sukcesu. Zapytajcie się jego czy mógłby to jakoś sfinansować, moim pomysłem jest np. zjazd skateboarderów
na naszą halę wid-spor. jest wystarczająco duża a sprzęt byłby mobilny(czyt składany)
Lepiej być nie może...
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

inicjatywa jak najbardziej ok tylko w takim stowarzyszeniu mają być ludzie młodzi, którzy chcą coś robić, a nie stary pryki, którzy mają głupie nawyki po komunie (chyba większość domów kultury w Polsce).

P.S. a co do błędów ortograficznych na forum... jak ktoś szybko pisze i nie ma czasu sprawdzać to niech używa przeglądarki firefox 2.0 - dodając posta na forum, wysyłając maila przez WWW będzie podkreślał błędy jak WORD.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Majkelowski pisze:LEGALNY MÓR DO GRAFFITI
a co to za problem? Jezeli pojdziesz do wlasciciela i dobrze nawiniesz makaron to bedziesz mial legal tak jak u mnie na osiedlu...

a poza tym, to chcesz zrobic jakas ustawke? wyjarac elo blanta?
co do koncertow, wszystko mozna tylko trzeba wiedziec z Kim rozmawiac i jak rozmawiac.
a i Ktos tam o karawanie napisal ... chyba jestes jego fajnym kolega skoro tak go promujesz ^^
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

chyba jestes jego fajnym kolega skoro tak go promujesz
nie, to mój syn
Obrazek
ODPOWIEDZ