Kablówka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Kablówka

Post autor: Rycerz_Ni »

Mam pytanie do naszych szanownych operatorów kablówki. Czy macie tak słaby sprzęt że nawet minimalny opad śniegu skutkuje brakiem sygnału? sygnał zawsze siada gdy są jakieś niesprzyjające warunki atmosferyczne. Mialem kiedyś zwykla satelitę z malutkim talerzem i podobnych problemów nie miałem.
I pytanie z innej a raczej prośba z innej beczki. Błagam zamieńcie te VIVę na jakiś inny muzyczny kanał np MTV2. Bardziej odmóżdżającej muzyki to chyba już nie ma. Jeżeli będą protesty a pewnie będą bo dużo ludzi słucha tego typu muzyki to proszę o dodatkowy kanał muzyczny dla innego grona słuchaczy.
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

przecież dzisiaj to się nie da wogóle kablówki pooglądać, a wcale nie są to jakieś wielkie opady śniegu. :evil: Za co my płacimy :?: :?: :?:
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Dodam że CYFRA+ też niedziała jak pada deszcz albo śnieg... Ciekawe co w zime będzie...
Moniczka
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2006, 17:58

Post autor: Moniczka »

a cyfrowy polsat dziala? bo ja mam zamiat kupic przed swietami ten zestaw:D
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Z tego co pamiętam mi działał bez problemów, miałem jakiś rok temu, w dodatku na małym talerzu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Post autor: aj_em22 »

Moniczka pisze:a cyfrowy polsat dziala? bo ja mam zamiat kupic przed swietami ten zestaw:D
cyfrowy polsat nie dziala chyba ze sie odgarnie snieg z konwektora ( czy jak to sie zwie), wiem to - testowalam, ale ogolnie nie jestem zadowolona z polsatu bo jak jest brzodko za oknem to wiele programow wogole nie odbiera lub sie tnie masakrycznie
ODPOWIEDZ