IBIZA - Zalesie

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

takiz Ciebie cfaniak Yarosh :) ?? :D hehe
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Proponuje włascicielowiu niech zmieni nazwe z "IBIZA-ZALESIE" na "Przytup w Lesie" - To napewno sciagnie jeszcze wiecej ludzi...:D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Tomek1988
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2006, 21:36

Post autor: Tomek1988 »

Wiesz co rbk zaczynasz się powtarzać...
Tak, owszem, naprawdę baaaardzo śmieszne to było, ale może wymyśliłbyś coś nowego (choć możliwe, że myślenie sprawia ci trudność)... Mam do ciebie jedno podstawowe pytanie- Byłeś w Ibizie chociaż raz... Tylko postaraj się napisać- TAK, albo NIE (bez zabawnych żartów, bo nie wiem czy wytrzymał był więcej żartów z serii- "przytup w lesie") ok ??
djmayster
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2006, 10:11
Lokalizacja: Nowe Miasto

Post autor: djmayster »

Witam wszystkich

Wspólnie z szefostwem naszej dyskoteki podjeliśmy decyzje odnośnie jutrzejszej imprezy

Dnia 25.11.2006 Impreza w klubie ibiza odbędzie sie normalnie . Około godziny 23:25 uczcimy pamiec zmarłych górników minutą ciszy .

Proszę o wyrozumiałość i zapraszam na impreze do naszej dyskoteki

25.11.2006 do wygrania wieża stereo i dwa odtwarzacze DVD


Pozdrawiam
:D
DJ MAYSTER ( Arek )
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Żałoba narodowa trwa przez całą sobotę (do północy). Widać trzeba menelstwu jednak imprezę urządzić i kasę zarobić. Trochę to żałosne. Nawet ta minuta ciszy szczerze mówiąc nie jest chyba na miejscu, wiele osób tego nawet nie zauważy, inni pójdą w tym czasie po kolejne piwo.

W warszawskich klubach muzyka będzie grana dopiero od północy, co mile mnie zaskoczyło. Oczywiście nie porównujmy tych dwu metropolii (IBIZA to też taka mini-wiejska-metropolia).
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Hmmm ja cos slyszalem ze wczoraj w TV mowili ze zaloba jest do godziny 18...
x-men
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2006, 23:34
Lokalizacja: Myszyniec

Post autor: x-men »

Ta Ibiza w Zalesiu to jedne wielkie DISCO W POLU, wszystkie rodzaje muzyki tam lecą (raz techno, a zachwilę disco polo), wogóle nie ma podziału na gatunki, połowa ludzi która tu przyjdzie to okoliczne rodziny z dziećmi, wieśniacy, którzy się napie****ą i zaczynają rozrabiać, bójki są przeważnie co 20 minut. Myślałem, że jest tam gorzej niż w Babie, ale Ibiza przebija Babę we wszystkim. Poprostu DNO!!! Dziwię się ludziom, którzy tam jeżdzą, i napewno ja juz tu NIE przyjadę. :lol2:

Nie ma to jak X-club :!: :!: :!: Zawsze dobra muza, dwie sale, ekstra wystrój. A propo Zalesia, to do wygrania są dziś (czyli w Andrzejki 25.11.2006) wieża i 2 odtwarzacze DVD, których łączna wartość to pewnie 200zł :?: (tani badziew z hipermarketów) :!: :lol2:
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Nie ma to jak X otatnio jak tam byłem straciłem szybę, kurtkę i radio... SUPER klub.
x-men
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2006, 23:34
Lokalizacja: Myszyniec

Post autor: x-men »

X-club jest SUPER pod każdym względem (no trochę się można przyczepić) ale ogólnie jest cool. A w IBIZIE jest jak w chlewie, wczoraj zajehałem po kumpla, to taki syf tam w środku, butelki od piwa się przewalają wszędzie, stoliki, kanapy pozalewane piwem!!! a gdzie kulturka, gdzie są szklanki do piwa??? Aha już wiem, szklanek nie dają bo na następną sobotę by mało ich zostało, wszystkie by potłukli :lol2: IBIZA =====> BABA :!: :!: :!: DJ w Zalesiu wogóle nie umie miksować :!:
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

x-men pisze:gdzie są szklanki do piwa??? Aha już wiem, szklanek nie dają bo na następną sobotę by mało ich zostało, wszystkie by potłukli Lol
a w X to masz szklanki???? 8)
Awatar użytkownika
kamil-19
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2006, 17:21
Lokalizacja: ZALESIE

Post autor: kamil-19 »

x-men pisze:X-club jest SUPER pod każdym względem (no trochę się można przyczepić) ale ogólnie jest cool. A w IBIZIE jest jak w chlewie, wczoraj zajehałem po kumpla, to taki syf tam w środku, butelki od piwa się przewalają wszędzie, stoliki, kanapy pozalewane piwem!!! a gdzie kulturka, gdzie są szklanki do piwa??? Aha już wiem, szklanek nie dają bo na następną sobotę by mało ich zostało, wszystkie by potłukli :lol2: IBIZA =====> BABA :!: :!: :!: DJ w Zalesiu wogóle nie umie miksować :!:
Prawdziwy chlew to masz w x-chlewie hehe :lol: okryte papo ledwo co sie wszystko trzyma dobrze ze robio te remonty co miesiac bo by sie zawaliła ta rudera chodzilem kiedys do x ale teraz wole Ibize Zalesie
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

X-Club- wg.mnie jedna wielka pomylka ,zbiorowisko chamom w szelestach i ku-rw bez szkoly!
STARA CHATA- chu-jnia na maxa same nastki i pelno upanych typow!tragedia

HOPLA- nie wiem nie bylem....ale pewnie niczym sie nie rozni od tych wixiarskich wiejskich zabaw pelno wiesniakow na lopiezu szatana i na dropach!
OMEN Club Płośnica-wogole co za kur-wa nazwa?! OMEN?! ja pier-dole
AVALON - kur-wa normalnie kpina !
Kiss - raczej restauracja a nie club! pelno pseudo grubasow i chamowa na
maxa...
Ibiza- ......tyle.
jednym slowem jestem zwolennikiem clobow a nie restauracji tak jak kissy czy elby i itd.i chodzi mi o prawdziwe cluby! kur-wa nie moge patrzec jak ktos pisze X-clab jest the best yeee! fe fe fe fe ...je-bac wiejskie przytupy!

[ Dodano: 23:05, 05.12.2006 ]
cieplo dzisiaj-dzisej ! kur-wa
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

pufty to zastanawiam sie gdzie Ty sie bawisz? W piaskownicy...?Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

bawie sie w Ostrolece...ale nie jestesm z tego podowu za bardzo zadowolony...biore to co jest
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

tylko czemu te wszystkie wypowiedzi na PLUS piszą ludzie z nowo zalożonymi kontami na forum... to chyba wiadomo/
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ewelcia jeśli prawda co piszesz, to najwidoczniej jakieś problemy z samodowartościowaniem masz i musisz w soboty nadrabiać... żałosne :(
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Mx
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2006, 22:55

Post autor: Mx »

Ex hopler brawo dobrze powiedziane i zapewne tak jest jak mowisz :D hehe co za dziewucha .A do ewelinki : zapewne jestes bardzo ładna i madra itd ...napewno kazdy na ciebie leci :^^ tylko uwazaj zeby nie przelecial hehe:P
MaximR6
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Ah te zakompleksione dziewczyny..(albo brzydkie albo grube albo zgrozo to i to :o )
Lepiej być nie może...
Ewelcia
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2006, 0:12

Post autor: Ewelcia »

Tak to sobie tłumaczcie:-)To pomaga....:-) :lol:
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

... No coment
pufty pisze:OMEN Club Płośnica-wogole co za kur-wa nazwa?! OMEN?! ja pier-dole
Wiesz nazwa nie obrazuje tego klimatu moze masz racje ale nie wiem czy stara chata,avalon,x-club,hopla,blue.itd są lepsze a jak w OMENIE nie byles to sie nie wypowiadaj bo to jest wlasnie jedna z tych prawdziwuch dyskotek bez chamstwa brudu i ubustwa :)
(L)egia Warszawa!
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

EWELCIA...O hu*** ta dziewucha przerasta wszystko!!!Ona potrafi niezle zakrecic kolesi...Ona poprostu zachowuje sie jak tania dziwka, chodzi i mowi "postawisz piwo?" i tak kazdemu...Co prawda czesto sie niepruje ale macanko wskazane:D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Tanio zawsze i wszędzie haha :lol:
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Moj braciak byl w tym zalesiu na chwile bo chciał zobaczyc ten *****...i powiedział ze nigdy wiecej...Mówi ze tam jest bród smród(fiutttem smierdzi) i muza do bani...Ale jak mu mowilem wczesniej to samo to niewierzył i musiał ujzec to na wlasne oczy...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
cnotkadorotka
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2006, 10:54
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cnotkadorotka »

Byłam w I dzień swiąt w Ibizie w Zalesiu ( nie pierwszy raz ) ale chyba dj żałobę miał bo trochę smucił, czasami gra niezle i mozna potańczyć ale w święta zasypiał za konsolą. Myśle że warunki są niezłe na dyskotekę ale trochę trzeba sie przyłozyć muze rozkęcić, bo ja np jadę na disco tańczyć, a nie stać i liczyć na to ze dj się "obudzi i zagra dla ludzi"
a poza tym ukradli mam trzy piwa w ibizie oooojjjj ale strata :( całe były i to heineken. Smacznego !!!!!!
lubie tą dyskotekę ale chyba częste odwiedzanie mi nie służy
Byłam tez na chwilę w X bardzo mi się tam spodobało i chyba znów powróce na tamte parkiety się "lansować" :D :D :D żartuje
ale o imprezie naprawdę myśle o X i chyba minę ??? Ibizę???
Pozdrowienia dla IBIZY i czekam na zmiany na lepsze....
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

cnotkadorotka pisze:dj żałobę miał bo trochę smucił, czasami gra niezle i mozna potańczyć ale w święta zasypiał za konsolą. Myśle że warunki są niezłe na dyskotekę ale trochę trzeba sie przyłozyć muze rozkęcić, bo ja np jadę na disco tańczyć, a nie stać i liczyć na to ze dj się "obudzi i zagra dla ludzi"
a poza tym ukradli mam trzy piwa w ibizie oooojjjj ale strata :( całe były i to heineken. Smacznego !!!!!!
lubie tą dyskotekę ale chyba częste odwiedzanie mi nie służy
Byłam tez na chwilę w X bardzo mi się tam spodobało i chyba znów powróce na tamte parkiety się "lansować" :D :D :D żartuje
ale o imprezie naprawdę myśle o X i chyba minę ??? Ibizę???
Pozdrowienia dla IBIZY i czekam na zmiany na lepsze....

mój braciak nagrał z tatąd krótki filmik.. :shock: :? ludzie ..żenada... tam chyba same wieśniaki (bez órazy) jeżdżą.. buraków więcej niż na polu u mojego dziadka.. :? ... te dziewczyny.. skąd to sie kurna bierze to wszystko.. cały czas sie zastanawiam.. tempe debilki, kolesie buahahahah :shock: :shock: ..nie moge.. jeszcze takich ziomków nie widziałem... ale popieram miłośników ibizy.. wieś musi sie wybawić.. bo wstyd na miasto wyjsc z takim... no ale zarazem szkoda mi takich ludzi :( .... a i jeszcze jaki bilet .. "DJ.MAYSTER live show"!!!! bosze jedyny na jakim polu sie uchował ten burak!!!!! chyba niewie co to jest live show!!!

[ Dodano: 11:44, 29.12.2006 ]
a i jeszcze jedno.. nazywaniem tego gówn.a klubem i IBIZĄ.. przeciez to hańba dla mekki klubowiczów na całym świecie.... kur.rwa ludzie co wy odpier..da..lacie!!!!! a nic to wspólnego niema z IBIZĄ i Klubem...
Ostatnio zmieniony 29 gru 2006, 19:40 przez Likwidator R20, łącznie zmieniany 1 raz.
Likwidacja..przykro mi...
ODPOWIEDZ