ZGŁOSZENIA NA SYLWESTRA 2006

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

19
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

A na moje pytanko raczy któryś z organizatorów odpowiedzieć?
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
Siara19
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2006, 17:58

Post autor: Siara19 »

CZY MOZNA ZREZYGNOWAC JESZCZE I KASE ODZYSKAć ??
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Hahaha ja tu widzę niezły bajzel ;p
Ludzie rezygnuja, watpliwości się nasuwają...
Qrde ale się cieszę że tam nie idę :lol:
Lepiej być nie może...
yellow
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2006, 21:47

Post autor: yellow »

.. normalnie żal jak czytam te posty
. co kogo to obchodzi tak szczerze czy tam bedą 15 -16 ? ;| a chociaz beda to nikt nie kaze sie z nimi bawic . albo to tez smieszne bylo jakie ploty sa na temat tej sali i organizacji . jak nie macie dobrych źrodeł tylko jakieś żalosne nie sprawdzone ploty to nie pier*** ;) a co do organizatorów to podziwiam branie na siebie takiej opowiedzialność ..;) zapowiada się dobry balet :) do zobaczenia na zakladach :) lol . a tym co wierzą w ploty udanej domówy :D
Anonim23
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2006, 15:49

Post autor: Anonim23 »

MOje Posty sa magminnie usówane- jestem ciekaw czemu :/ czyzby prada w oczy kuła !! :)) hehe. ja czekam na opinie.. po sylwestrowe.. mam nadzieje ze te negatywne nie bąda usówane.. tak jak wiekszosc w tym temacie !!.. pozdrawiam i zycze Ódanego Sylwestra
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

Ja np. w przeciwieństwie do wielu innych na tym forum nie puszczam plot , organizatorom żle nie życzę, ale zadałem jedno pytanie na które nie otrzymałem wciąż odpowiedzi.

A naprawde ciekawość zżera mnie od środka i wręcz nie moge się doczekac odwpowiedzi od organizatorów.

A co do osób które puszczają różne plotki, że będzie to, będzie tamto.
Mi się wydaje że świadczy to tylko o poziomie osób które to piszą (oczywiście mam na myśli dolną granice skali... :) ) Jak będzie to dowiedzą sie wszyscy po imprezie( a co niektórzy podczas.... :) ). Ja jestem prawie pewny że będzie dobrze.

I poraz kolejny proszę organizatorów imprezy odpowiedzieć na moje pytanie zadane w poprzednim poście

Oto ten post
Ponawiam moje pytanie.

Czy wy naprawde robicie tego sylwka jak było w którymś poście napisane tylko " dla wlasnej satysfakcji i doświadczenia"?
Jak tak to gratuluje rozumu ale brać taka odpowiedzialność na siebie za darmo, to trzeba mieć chyba naprawde troche nierówno pod sufitem.

A może sie myle? Może wyrasta nam nowe pokolonie aktywistów społecznych, przyszłych samorządowców i polityków, którzy zawczasu pracują na swój elektorat (jak wiemy ostatnio były wybory samorządowe, a większość polityków od samorządów zaczyna).

Z niecierpliwością oczekuje na odpowiedz a pytanie to zostało skierowane do wszystkich organizatorów.

Pozdro dla wszystkich , Szczęśliwego nowego roku(na wesołych świąt niestety już za póżno Very Happy ) i udanego sylwestra.
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Ciezko bedzie organizatorom odpowieidz szczegolnie teraz, gdyz od rana do nocy charuja jak woły na tej sali zeby wszystko bylo dobrze. Niekotre osoby nie potrafia zrozumiec ze ktos robi to dla innych , tylko potrafia krytykowac a sami nic nie zrobia, gdyz na taka impreze jest tylko ta (tak mi sie wydaje) wielka sala. Ja sprobuje Ci odpowiedziec na pytanie:
Czy wy naprawde robicie tego sylwka jak było w którymś poście napisane tylko " dla wlasnej satysfakcji i doświadczenia"?
Oczywiscie ze nie. Nikt nie robi niczego dla własnej satysfakcji i z tak duza odpowiedzialnoscia dla "wlasnej satysfakcji"To jest biznes, z tego beda pieniadze ale tez nie pewne, gdyz to oni musza odpowaidac za rzeczy zniszczone itp. Moga wyjsc na tym na minusie. Jak wiadomo ciezko przelozyc jest projekt z kartki na rzeczywistosc. Chyba odpowiedzialem Ci na twoje pytanie.
Co do 15-16 ? 16 lat to wiek Liceum i taki z zalozenia bedzie tam. Gimnazjum to nie mam pojecia czy tam bedzie, ale moge smialo odpowiedziec ze na mojej liscie nie widzialem takiej osoby,gdyz brałem pieniadze od osob ktore mi sie zapisywaly. Takze moge powiedziec ze organizatorzy mowili ze beda zwracane pieniadze osobom ktore maja ponizej 16 czy 17 roku zycia.

pozdro
Siara19
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2006, 17:58

Post autor: Siara19 »

MAM DO SPRZEDANIA OSTATNIE MIEJSCE NA TĘ IMPREZĘ!! JUŻ WIĘCEJ NIE MA!! OSTATNIA SZANSA : kom.0604838118 albo gg: 2141252!! SZYBKO!!
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Post autor: Bart3kk »

Hej a jak bedziecie wpuszczać ludzi? Na nazwisko ? Czy na jakies dowody wpłaty? Bo wiem,że jeden organizator dawał dowody wpłaty ,a inni tylko zapisywali? A wiec jak to bedzie?
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Dowod wpłaty badz legitymacja/dowod osobisty/ a moze nawet ksiazeczka RUM ;D hehe

Tak czy siak kazdy bedzie mial liste(oczywiscie organizatorow) i bedziemy sprawdzac za pomoca dowodow wplaty badz jakis dowodzikow itp.

Do jutra :P
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

a ja jeszcze pytanie mam voda to pewnie jakas ostra siekiera bedzie? wiec sie chyba trzeba zaopatrzec w swoje %, a zapoje beda czy trzeba indywidualnie kupic sobie samemu? :lol:
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Vodka z tego co wiem to : Maxiums, Absolwent, Sobieski roznie ...

Tak paliwo rakietowe dla niektroych bo niektorzy to tylko pija Jack Danielsa, Johnny Walkera i Finlandie ... :roll:
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

a sok czy jakies napoje z biedrony? czyms trzeba to zapic
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Nie wiem widzialem ze tego strasznie duzo tam bylo ;] po 400 osobach tego na bank nie zostanie :P ale beczki z piwem 1 klasa xD
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Żeby się tylko z tego mordownia nie zrobiła, 400 osób to nie bagatela. Powodzenia dla ochrony!
No i udanego Sylwestra życzę, o nim się pewnie będzie mówiło przez najbliższy rok ;p Hej!
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Wielkie dzieki ;)

Sory jednak maxiumusa nie bedzie

- Luksusowa
- Sobieski

- Ruski szapman
- piwo (500L) (co do tego wiecej nie moge powiedziec gdyz sam nie wiem :) )
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Pewnie złoty kur albo pils z minimala :P
kolesiniaak
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2006, 1:13

Post autor: kolesiniaak »

PILNIE POTRZEBUJE 2 MIEJSCÓWEK?! proszee o naaamiar z góry thx elooo
Siara19
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2006, 17:58

Post autor: Siara19 »

ja mam jedno ..... kom: 604838118 szybko
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ruski szampan króluje...Od wielu lat :lol:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

alvityl pisze:Wielkie dzieki ;)
- Ruski szapman
Nie ruski szampan tylko wino musujące...

Szampany śa produkowane tylko i wyłącznie we Francji, reszata pseudoszampanów to wina musujące.
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Bardzo mozliwe ze tak sie mowi... tylko tak sie w Polsce mowi jak chcesz mozesz mowic wino musujace...

Nie nie zloty kur .. tylko Globik z Leadera za 69groszy .. elo
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

Nie bardzo możliwe że tak się mówi, tylko tak się powinno mówić.

Orginalne szampany są produkowane w Szampani we francji!!!

Reszta to tandetne podróby i nie powninno się tego tak nazywać, względem marki.

To tak samo jak ktoś by miał jakieś podrobione dresiki Adidusa a mówił by że to są adidasy....

Pozdro
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Tylko ze te oryginalne szampany z Francji sa tak nie dobre ze nie da sie ich pic. Wino musujace tez nie jest za dobre ale o wiele lepsze niz te vipowe szampany :]
ODPOWIEDZ