IBIZA - Zalesie

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
cnotkadorotka
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2006, 10:54
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cnotkadorotka »

do Likwidator R20 czemu się wyrażasz w taki sposób jeżeli tam nawet nie byłeś .....
Likwidator R20 pisze:tam chyba same wieśniaki (bez órazy) jeżdżą..
ja tam też byłam kilka razy i uważam ze towarzystwo jest bardzo rózne, co prawda na palcach u jednej ręki bym policzyła na kim mozna "oko zawieśić" ale nie uważam jest tam aż tak strasznie..... HM, hm może aż tak się :shock: nie rozglądam i się mylę
chociaż czasmi widziałam "szalone" kobiety tam i "zajefajnych" mężczyzn
pozdrowienia dla tych co się bawią w Ibizie i nie bawią
a buraki są wszędzie ....i najczęsciej buraki sie najbardziej "noszą"
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

cnotkadorotka pisze:ja tam też byłam kilka razy i uważam ze towarzystwo jest bardzo rózne, co prawda na palcach u jednej ręki bym policzyła na kim mozna "oko zawieśić" ale nie uważam jest tam aż tak strasznie..... HM, hm może aż tak się :shock: nie rozglądam i się mylę
chociaż czasmi widziałam "szalone" kobiety tam i "zajefajnych" mężczyzn
pozdrowienia dla tych co się bawią w Ibizie i nie bawią
a buraki są wszędzie ....i najczęsciej buraki sie najbardziej "noszą"
co za normalny człowiek pojechałby na wioche na Zabawe??? masz racje nie jest tam strasznie .. jest TRAGICZNIE!!!!!!!!!! :? :? :? i wątpie żeby tam jacyś "mężczyźni" jeździli, nie pojade tam nigdy bo moje uszy sa przyzwyczajone do normalnej muzy a nie jakiegos SZITU!!!!! i nawet z X-xem nie należy tego porównywać, Jibjiza do stóp nie siega Jiksowji!!!!!!! zrozumcie to ludzie?!!! ile mozna powtarzać 8) :? 8) :?
Likwidacja..przykro mi...
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Likwidator a mozesz napisac gdzie Ty sie bawisz?
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

dodziu pisze:Likwidator a mozesz napisac gdzie Ty sie bawisz?
w X-Klubie...a czasami w Omenie....pzdr.
Likwidacja..przykro mi...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

IBIZA ZALESIE- Jakze kontrowersyjny temat :) hahahha
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
kamil-19
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2006, 17:21
Lokalizacja: ZALESIE

Post autor: kamil-19 »

w X-Klubie...a czasami w Omenie....

Likwidator R20 bawi sie w Omenie. Ciekawe czy wiesz ze właściciel Omena Płośnica to też każdej Ibizy w polsce. :lol:
X-Club pisze sie przez C a nie K. Wieśniaku.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Likwidator R20 pisze:w X-Klubie
No własnie :))))))) hahahha obciach
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

kamil-19 pisze:Ciekawe czy wiesz ze właściciel Omena Płośnica to też każdej Ibizy w polsce.
A co to ma do rzeczy ?? Rozmawiacie chyba o lokalu, a nie jego właścicielu...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Krótko mówiac własciciel narobil se obciachu...A zreszto skad ty to wiesz ze to ten sam własciciel??A moze palnales se taki nius z nieba :)hahahah
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

IBIZA-ZALESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: asasas »

ON MA AŻ OKOŁO 15 DYSKOTEK MIEDZY INNYMI OMEN PŁOŚNICA,,IBIZA ZALESIE "IBIZA UNIECK" IBIZA NADRÓŻ,,I JESZCZE KILKA ZAJEFAJNYCH DYSKOTEK
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Post autor: Likwidator R20 »

kamil-19 pisze:w X-Klubie...a czasami w Omenie....

Likwidator R20 bawi sie w Omenie. Ciekawe czy wiesz ze właściciel Omena Płośnica to też każdej Ibizy w polsce. :lol:
X-Club pisze sie przez C a nie K. Wieśniaku.
Jestem Polakiem i bede pisał po polsku!!!
Żartowałem ,,, nie bawie się w żadnej z "dyskotek"!!!! moze czasami w xsie, a hu.. j mnie obchodzi ten własciciel.... jego muzyka nie obchodzi tylko zysk.. K.A.S.A...:-D 8) 8)
Likwidacja..przykro mi...
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

IBIZa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Kamil18fmr »

Powiem Wam tak: każdy robi to co lubi. A że Likwidator lubi wiejskie techno i bandę naćpanych chamów--należy to szanować.
Ja osobiście preferuję klimacik IBIZY :lol: :lol: :D .... nie ma ćpunów... i laski nawet niezłe....(chociaż w niektórych wypadkach to żal patrzeć) :mrgreen:
Likwidator R20
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2006, 14:12
Lokalizacja: Włościa Panieńskie

Re: IBIZa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Likwidator R20 »

Kamil18fmr pisze:Powiem Wam tak: każdy robi to co lubi. A że Likwidator lubi wiejskie techno i bandę naćpanych chamów--należy to szanować.
Ja osobiście preferuję klimacik IBIZY :lol: :lol: :D .... nie ma ćpunów... i laski nawet niezłe....(chociaż w niektórych wypadkach to żal patrzeć) :mrgreen:
co do ćpunów w X-Klubie to się zgodzę.... co do wiejskiego techno w 30%,może kiedys więcej tego było lecz X się rozwija.. widac to pod względem zapraszanych Dji np. Eddie D. , Shimek czy Dajanka. No ostatnio wiejski K1 Kriz, niewiem poco go zapraszali.. ale było mineło. WIDZICIE ludzie w czym różnica. a ludzi więcej w Xsie jest... Ibiza to naprawdę zwykła Sztachetówa z gwiazdami disko polo .. niekogo nie obrażając
Likwidacja..przykro mi...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Likwidator R20 ty chyba sam niewiesz co mowisz...Taki maly wiesniaczek jestes-i nie tłumacz sie tym ze piszesz po Polsku... :oops:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
kamil-19
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2006, 17:21
Lokalizacja: ZALESIE

Post autor: kamil-19 »

Likwidator R20 pisze:co do ćpunów w X-Klubie to się zgodzę.... co do wiejskiego techno w 30%,może kiedys więcej tego było lecz X się rozwija.. widac to pod względem zapraszanych Dji np. Eddie D. , Shimek czy Dajanka. No ostatnio wiejski K1 Kriz, niewiem poco go zapraszali.. ale było mineło. WIDZICIE ludzie w czym różnica. a ludzi więcej w Xsie jest... Ibiza to naprawdę zwykła Sztachetówa z gwiazdami disko polo .. niekogo nie obrażając
Niepowiedziałbym że X-Club sie rozwija bo słyszałem że to bedzie niedługo Omen ale nie jestem pewien w 100% :lol: :lol: Kiedy byłeś w X-clubie ostatnio.Pewnie rok temu. :mrgreen:
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Ja osobiście nie potrafię bawić się przy techno.... nie mówię że , nie lubię tej muzyki, ale na dyskotekach nie ma to jak disco-polo :lol: . Przy techno nie da się normalnie "pobalować" z dziewczyną.

DISCOPOLO=lżejszy klimat, a lżejszy klimat to IBIZA ZALESIE :D.... i to mi pasuje :D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Kamil18fmr pisze:Przy techno nie da się normalnie "pobalować" z dziewczyną.
widocznie ty jestes jakis dretwy bo mnostwo osob jednak potrafi
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja koledze proponuje "Starą Chate" w ostrołęce...W piatki jest techniawka a w sobote bardziej dancingowy klimat:) Osobiscie chodze i w piatki i w sobote...Z dziewczyna naprawde warto sie wybrac... :lol:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Szkoda tylko ze ja nie z Ostrołęki jestem :wink: .... jestem tylko na tym forum ze względu na temat IBIZY... bo nie mogę patrzeć jak niektórzy besztają ten klub
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Kamil18fmr pisze:Szkoda tylko ze ja nie z Ostrołęki jestem .... jestem tylko na tym forum ze względu na temat IBIZY... bo nie mogę patrzeć jak niektórzy besztają ten klub
Człowieku powiem ci tak- Niewiem jaki masz w tym interes zeby "naprawiac" ludzi...A raczej ich zdanie o IBIZIE (zalesie)...Kazdy ma swoj gust, swoje zdanie i ma prawo mowic co chce...Ja np uwazam ze ibiza w zalesiu to jeden wielki chlew...Byłem tez w IBIZIE w UNIECKU i to jest prawdziwa IBIZA...ZYCZE udanej zabawy w podróbie w zalesiu...Ja tam juz wiecej nieprzyjade...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

Post autor: asasas »

:mrgreen: :mrgreen: ibiza zalesie :mrgreen: :mrgreen: polecam

[ Dodano: 19:28, 04.01.2007 ]
POLECAM i ZAPRASZAM
IBIZA ZALESIE
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

NO! ;D widzę Kolego, ze wiesz co dobre...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

nastepny asasas załozył nowe konto i bedzie upiekszał IBIZE...Hahahhahah mam juz tego dosyc...IBIZA-SYF
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

rbk pisze:nastepny asasas załozył nowe konto i bedzie upiekszał IBIZE...Hahahhahah mam juz tego dosyc...IBIZA-SYF

rbk zauważ skad ten asasas jest próbował ukryć swoje pochodzenie ale ja rozszyfrowałem!ZIM {BABA} :twisted: i wszystko jasne!! :D
Awatar użytkownika
kamil-19
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2006, 17:21
Lokalizacja: ZALESIE

Post autor: kamil-19 »

rbk pisze:Ja koledze proponuje "Starą Chate" w ostrołęce...W piatki jest techniawka a w sobote bardziej dancingowy klimat:) Osobiscie chodze i w piatki i w sobote...Z dziewczyna naprawde warto sie wybrac... :lol:
Koleś ja pie..... i ty Ibize porównujesz do Starej Chaty to to samo co Hopla Myszyniec totalne dno.Chodzisz tam z dziewczyno ale chyba posiedzieć i posłuchać muzyki i nic wiecej.he he chyba odpłyne ze śmiechu.he he :devil:

[ Dodano: 10:57, 05.01.2007 ]
Star Play- 6.01.2007
NORBI- 13.01.2007
MISTER-X 20.01.2007
WYBORY MISS CLUBBINGU
z telewizją POLSAT 2 27.01.2007
Startujcie dziewczynki. :lol: :roll:

[ Dodano: 11:07, 05.01.2007 ]
rbk pisze:
Kamil18fmr pisze:Szkoda tylko ze ja nie z Ostrołęki jestem .... jestem tylko na tym forum ze względu na temat IBIZY... bo nie mogę patrzeć jak niektórzy besztają ten klub
Człowieku powiem ci tak- Niewiem jaki masz w tym interes zeby "naprawiac" ludzi...A raczej ich zdanie o IBIZIE (zalesie)...Kazdy ma swoj gust, swoje zdanie i ma prawo mowic co chce...Ja np uwazam ze ibiza w zalesiu to jeden wielki chlew...Byłem tez w IBIZIE w UNIECKU i to jest prawdziwa IBIZA...ZYCZE udanej zabawy w podróbie w zalesiu...Ja tam juz wiecej nieprzyjade...
Morze to i jest podróba ale tylko chwilowo pamietaj ten club jest dopiero od sierpnia i niebyło czasu zeby go rozbudowac to co widziałeś w środku w Ibizie WSZYSTKO BYŁO ZROBIONE OD PODSTAW W CIĄGU TYGODNIA SAM NIEMOGŁEM W TO UWIERZYĆ ALE UWIERZYŁEM BO WIDZIAŁEM JAK PRACOWALI 24H. ZBLIŻA SIE POST I TAK MYŚLE ŻE PRZEZ TEN OKRES DUŻO SIE ZMIENI JEŚLI BEDZIE CIEPŁO.
ODPOWIEDZ