Nabór do służby w policji

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
jaga
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2006, 19:01
Lokalizacja: Ostrołęka

Nabór do służby w policji

Post autor: jaga »

Dziś tj. 31 stycznia odbył się pierwszy etap doboru do służy w Policji. Sama również złożyłam dokumenty :) i liczę na powodzenie w dalszych etapach, ale... najbardziej obawiam się testu ze sprawności fizycznej :? ponoć najwięcej kobiet polega przy rzucie piłką lekarską :( warto by w związku z tym może trochę poćwiczyć :D Jeżli są wśród Was (czytających ten post i nie tylko) Ci, którzy dziś składali swoje dokumenty, to może warto nam się wspólnie skątaktować i wynająć jakąś salkę do ćwiczeń grupowych :D

P.S. Może ktoś z Was się orientuję gdzie i jak, oraz za ile można wynająć sobie salę gimnastyczną?
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

HG-Nienawiść
Wybij sobie z glowy szukac na komendzie pracy
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

jeżeli to chce robić to czemu nie ? wsadz sobie te HG głęboko :]
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

Cóż...

Co do cen sal gimnastycznych to musisz pochodzić popytać po szkołach podstawowych... Prawdopodobnie znajdziesz takowe tylko (jeżeli już) w: SP2, SP7, SP8, ew. na stacji lub na Borkach.

PozdrO!

P.S.1 - A co do wcześniejszych postów... Co kogo interesuje gdzie ktoś chce pracować... I po co się afiszować kto ma jaki stosunek do policji?
P.S.2 - Hmm...
skątaktować
służy
Jeżli
[/color]
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

do testów sprawnościowych, powinni dołączyć jeszcze dobry wywiad środowiskowy, nie chodzi o to, żeby sprawdzić rodzinę... tylko jak się takowy przyszły policjant wychował. Z doświadczenia wiem, że 80% tej naszej żałosnej policji to zwykli frajerzy, którzy mieli przerąbane za małolata(weźmie Cię taki na komendę przykuje do kaloryfera i myśli, że jest kozaczyna, a bez munduru nawet Ci w oczy na ulicy nie spojrzy), a te 20% to cwaniacy... jak to mówią są psy i psy.
Swoją drogą co to za policjant który ledwo waży 60 kg? A z tego co widzę to w Ostrołęce pełno takich grunasów.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

No tak... bo teraz policjantem może zostać każdy kto ma maturę... Idzie się na 1,5 miecha na jakieś szkolenie (płatne 500 zł miesięcznie) potem na 10,5 miecha na jakiś posterunek 3 dni w tygodniu(też płatne 500 zł) i już się ma posterunkowego po roku i taki 20-21 latek już może być policjantem... A w miarę dokształcania podnosi sobie rangi... Spoko sprawa... nie trzeba być inteligentnym, ma się jakąś tam wypłatę, do tego mundurówki i trzynastki i można jakoś wyżyć... :twisted:
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Post autor: Szuryga »

Siemandero z tego co się orientuję to pierwszy etap doboru do policji odbył się 16 stycznia( w kasynie) a teraz to był już drugi(widocznie mało zdało w tym pierwszym).
SKIFCHLIZ
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

heh to jego życie w sumie też kiedyś o tym myślałem ale pała to pała i pomyśl o swoich dzieciach w przyszłości bo w szkole moga mieć nie wąsko a i o tym że w przyszłości możesz swojego kumpla wsadzic bo taka praca ewentualnie wystawic mandat ziomkowi co razem kiedys vudeczke piliscie to jest naprawde wielka rozkmina
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Dyw. Nie wiem w jakim jestes wieku, ale wydaje mi się, że jesteś dorosłym gościem, zgadzam się z tym co napisałeś.... ale powiedz mi jakie było Twoje myślenie kilka lat temu? Nie stałeś na klatkach, nie mazałeś po ścianach? Pewnie nie, tylko Twoi koledzy a Ty tylko patrzyłeś?
Przez ten okres chyba każdy przechodził, niektórzy wyrosną, ale Ci którym to zostanie raczej dobrze na tym nie wyjdą.
nie ma co ukrywać, że polska policja ma defekt w postaci upośledzonych krawężników.... Bo najlepiej jest ***** kogoś pałą, tak jak samemu dostawali kiedyś od swoich "kolegów" albo mam :lol: pozdrowienia dla wszystkich myslących podobnie jak ja :D
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

nie ma sie co oszukiwac: na policje narzekaja tylko ci co maja z nia problemy.
taka sama jest tez istota prawa
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Post autor: Szuryga »

Witam czy ma juz ktos wyznaczony termin TWO i TSF :?:

[ Dodano: 15:36, 10.02.2007 ]
Dziś 10.02.07 godz.8.00 Legionowo TWO na 40 pytań -30 odpowiedzi prawidłowo, z TSF jedna minuta trzydzieści dwie sekundy dwie setne :lol:
SKIFCHLIZ
ODPOWIEDZ