Muzyka MP3

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Muzyka MP3

Post autor: rbk »

Na każdym wiekszym forum jest dział Muzyka MP3...Czemu u nas go nie ma?W tym temacie piszcie jakich piosenek szukacie a inni uzytkownicy w miare jesli beda mieli beda wrzucac na speedyshare lub sendspace...:)))Wszyscy wiecie o co chodzi... :D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Posmysł ciekawy ale znając życie (czyt. to forum) zostanie znegowany bo nielegalne udostepnianie mp3 czymś tam grozi...

A MO wiadomo jaka przepisowa... 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Zobaczymy:) ale jak sie k*** znow Qrzysio przypi*** to chyba sam gówniarza strzele w pysk:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To raczej już możesz strzelać bo Qrzysiek uzna to za promowanie piratstwa i usunie cały wątek tak jak zrobił to z moim w którym chciałem umieszczać torrenty do ściągania najfajniejszych waszym zdaniem filmów...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

niech tylko sprobuje...Dobra to czego kto potrzebuje?? :P
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

hmmmmm
Podaj mi kilka fajnych linków gdzie mozna sciagnac jakis francuski
hip-hop :) i podaj kilka fajnych kawałkow :) zobaczymy jak z tym sobie poradzisz ?:D i to nie żart :D :twisted:
(L)egia Warszawa!
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Raczej nie znajdziesz innego albumu tego typa niż Divisione, bo jak do tej pory nie nagrał innego longplaya, z tego co mi wiadomo.

Co do samego tematu, to oczywiście nie ma nic zdrożnego w pomaganiu sobie szukania danego wykonawcy czy muzyki, ale samo udostępnianie plików z zastrzeżonymi prawami autorskimi jest nielegalne i nie powinno mieć miejsca. Dlatego nie dziwię się, że taka idea nie znajduje aprobaty na MO. Jeżeli tak bardzo prosicie się o jakąś grzywnę czy wyrok, to lepiej od razu idźcie na komisariat.
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Gdybym wiedział , to bym nie pytał czy są jakieś inne jego płyty. Zależy mi na każdym jego kawałku, nieważne czy to singiel czy cokolwiek innego ,aby nie pochodziło z płyty ,którą posiadam (Dvisione).
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Post autor: pandi »

Niko pisze:To raczej już możesz strzelać bo Qrzysiek uzna to za promowanie piratstwa i usunie cały wątek tak jak zrobił to z moim w którym chciałem umieszczać torrenty do ściągania najfajniejszych waszym zdaniem filmów...
I właściwie. Na żadnym szanującym się forum nie znajdziesz torrentów ani linków ed2k, a za ich postowanie grozi zazwyczaj ban. Więc w sumie to powinieneś się cieszyć, że jeszcze możesz pisać :roll: O filmach czy piosenkach można rozmawiać, ale wklejanie linków to przesada.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Chyba żeby dać taki opis ,,Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.).
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.'' Czyli jeśli potraktujemy torrenty jako kopię zapasową to chyba będzie ok :?: :twisted:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Ja to Wam powiem tyle , "róbta co chceta", Qrzysiem się nie martwcie bo on ma psychikę dziecka. Robi to co mu się żywnie podoba, a jak przychodzi co do czego to się wstydzi swoją czapeczkę pokazać ( którą de facto wychwalał pod niebiosa :wink: )
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zgadzam się w 100% z Mrocznym Rzeźnikiem.

A wracając do tematu: Niko to jest nie jest forum warezowe, tylko o Ostrołęce. I niech tak zostanie. Takie napisy to tylko głupie beztroskie naciąganie prawa, które i tak nie ma szans powodzenia w realnej sprawie sądowej.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ja dałem tylko przykład... taki właśnie napis jest na większości forów warezowych... Te na którym się teraz udzielam ma już ponad rok i się rozwija i jakoś działa nadal... więc raczej jest jakaś luka w prawie. No wiadomo forum o Ostrołęce... To po co tu dział Hyde-Park ?? Chyba do spraw nie związanych z Osrołęką?? A może się mylę??
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

No dobra Niko , ale po co zaśmiecać to forum ,jeśli to czego potrzebujesz znajduje się na tamtym. Dałeś do niego linka i według mnie to wystarczy.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Może nie zauważyłeś ale to nie ja założyłem ten temat...
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

daniel bedingfield - gotta get thru this
Może ma to ktoś bo już nie wiem gdzie szukać :(
ODPOWIEDZ