Najlepszy program typu P2P .

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Najlepszy program typu P2P .

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Witam poszukuję jak najlepszego programu typu P2P do pobierania plików z USA (nie z polskich źródeł). Interesują mnie tylko sprawdzone i przetestowane programy. Jeśli ktoś być może korzystał z takiego programu proszę o wszelkie informacje.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

uTorrent-zaufany i dobry(mały, szybki i bezawaryjny)
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Najwiekszy zbior plikow posiada siec edonky czyli nalezy zainstalowac do tego eMule. Torrent jest duzo szybszy ale nie ma w tej sieci tak wielkiego zbioru plikow jak w poprzednio wymienionej. Do torrentow polecam uTorrent badz Azureus jezeli nie szkoda ci marnowac ramu :P
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Ok, ale czy testowałeś go pod kątem pobierania plików "zza oceanu"? Konkretnie chodzi mi o pliki mp3 niekomercyjnych wykonawców, których w Polsce wogóle nie można usłyszeć.

[ Dodano: 20:59, 07.03.2007 ]
Michał pisze:Najwiekszy zbior plikow posiada siec edonky czyli nalezy zainstalowac do tego eMule. Torrent jest duzo szybszy ale nie ma w tej sieci tak wielkiego zbioru plikow jak w poprzednio wymienionej. Do torrentow polecam uTorrent badz Azureus jezeli nie szkoda ci marnowac ramu :P
Testowałem eMule, Bearshare'a, Shareazę,Azureusa i BitComet'a. W żadnym z nich nie mogłem znaleźć ani jednego kawałka wykonawców, których szukam.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ja z doswiadczenia wiem ze jak nie znajdziesz czegos na emule to nie znajdziesz tego w zadnej innej sieci p2p.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

wpisz tyt. w google spacja torrent i jak jest gdzieś to ci wyskoczy :P
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Podaj wykonowacow i tytuly zobacze co da sie zrobic
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Głównie chodzi mi o D.One'a i Lace Payne'a (razem z nimi w ekipie jest jeszcze Burna i Minus -głównie na featuringach ). Szukam wszystkich utworów ,które nie znajdują się na płycie "Dvisione" bo tą już (cudem :D ) udało mi się zdobyć.
Zależy mi na jego drugiej (tegorocznej bodajże) płycie "Second Nature", ale również wszystkim co jest poza nią :wink:


Oto tytuły kawałków D.One'a(1 jest nagraniem dla Drew Stone'a do filmu ,więc nie ma go na płycie, pozostałe to utwory z płyty "Second Nature")
"My last ride"
"Eye Contact"
"Second chances"
"ChillinChillin"
"The wait is over"

Lace Payne:
"Dawtags"
"Dig Deep '99"

Minus:
"Getting High"
"Dollars and sense"
"Leave it alone"
"Run it freestyle"

Teraz podobno mają założyć (założyli?) grupę The Cornerstanders (lub The Cornerstone 8) ), więc może już coś nagrali pod takim szyldem.

Jeśli uda ci się znaleźć cokolwiek to będę ci dozgonnie wdzięczny, gdyż ja już sam nic więcej nie znajdę :wink:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

No niestety nie znalazlo mi rowniez nic... Widocznie malo znane sa te zespoly i to BARDZO malo ;)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Spróbuj na http://www.last.fm/ coś tam chyba widziałem, D'One było, ale czy to te nie wiem. Jak mp3 nie znajdziesz to chociaż posłuchasz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Ok Niko dzięki , ale jeśli jest to nędzna próba rozreklamowania jakiejś równie nędznej stronki to jeszcze tu wrócę :wink:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Co masz na myśli mówiąc równie nędznej ?? :twisted: Wiesz to nie jest moje forum ale jest naprawdę świetne... Ściągając coś przez P2P nie masz pewności czy to na pewno to... A jak by ktoś tam na forum taki numer odwalił to od razu ban :twisted:

Mamy 59319 zarejestrowanych użytkowników myślę że forum i tak jest już rozreklamowane... więc moja interwencja to czysta chęć pomocy :wink:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Zgadza się to forum jest naprawdę dobre, można tam znaleźć prawie Wszystko, ale i tam nie znają D.One'a :wink:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

moim zdaniem i tak najleprzy Emulec.... odpowiednia konfiguracja, wybranie odpowiedniego servera i jest praktycznie co sie chce:-).. no i jeszcze temat Kredytowania:-)
ODPOWIEDZ