Obwodnica !! i pierwsza zima

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Obwodnica !! i pierwsza zima

Post autor: grs »

witam nie wiem czy juz zdążyliście zauważyć na naszej pięknej i ślicznej obwodnicy o której było tak głosno powstała pierwsza dziuuuraaa ( na odcineku drogi od 11 listopada w kierunku Jana pawła tuż przed rądem) gdzie obwodnica po ukończeniu wszelakich robót zwiazanych z nią ma niecałe 6 miesięcy. I tu nasuwa mi sie pytanie jaki okres gwarancyjny dała firma która to moze nie zrobiła ale odpier..... :lol:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Qrzysio budował tę obwodnicę, dlatego jest ona w takim stanie, w jakim jest.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2007, 0:20 przez Mroczny Rzeźnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

grs dlatego nie dziwię się Austryjakom, że nie wypłacili temu przedsiębiorstwu należności. Kasa zamiast na wypłaty dla ludzi pójdize na naprawy gwarancyjne. To, że przetarg wygrała austriacka firma to już był nonsens, ale to że podwykonawcą stała się firma z fatalnym sprzętem, chodzi głównie o otaczarkę dla znających się na temacie, to już szok. Oby więcej takich obwodnic w Ostrołęce nie powstawało.

Mroczny Rzeźnik jak zwykle bez sensu, jak zwykle jak idiota, ale jak zwykle bez błędów ortograficznych. To chyba jedyny plus.
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Qrzysio pisze:grs

Mroczny Rzeźnik jak zwykle bez sensu, jak zwykle jak idiota, ale jak zwykle bez błędów ortograficznych. To chyba jedyny plus.

Jak taki jesteś "mundry" to czemu kur*wa ignorujesz wszystkie zapytania użytkowników o coś co dotyczy twojej (nędznej de facto) osoby. Co powiesz na temat tego logo z interii?? Nie wydaje mi się żeby oni to skopiowali od ciebie ,raczej jest na odwrót. I co powiesz Kseroboju??

P.S. Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

I co teraz powiesz? Twoje hasło przewodnie można o kant <czterech liter> potłuc. Z tego co mi wiadomo to "debil" i "idiota" to słowa bliskoznaczne. Jeśli więc uważasz mnie mędrcu za idiotę to czemu kur*wa ze mną polemizujesz? Czemu nie dajesz nikomu zobaczyć postów ,w których wytykane są twoje błędy itp.? Nie rozumiem cię człowieku.

Twój nick na forum nie powinien brzmieć :"Qrzysio" ,tylko "dozorca piaskownicy."

P.S. Zobaczymy wreszcie tę twoją ******ną czapeczkę ,czy też znowu się spiź*ziłeś??

P.S.2. Sorry ,że musiałem ci polecieć , ale to co wyprawiasz to już przesada
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

w sumie sie nie dziwnie że ten asfalt zaczyna sie pier... po takiej ilości soli przeciez te asfalty w oce nie sa czarne a białe od soli hahahaha zauważcie że nigdzie za granicą nie sypią solą lecz granulkami jakimiś które wchodzą w jakies tam reakcje a u nas aby tanio i to wsio. A śniegu jest tyle o ile to nie żałują :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pozdro dla panów w pługach śnieznych i solniczek :lol: :lol:
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

Ostrołęce gratulujemy żwirówek :X
Jedyna droga która jak narazie się trzyma to Łomżyńska (czyli odcinek od torów na wojciechowicach - hen hen daleko..). Już nie raz łatali drogi, albo kładli nowy asfalt, widac ktoś tu się nie uczy na błędach :X
be.with.me
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

tylko z tego co mi wiadomo to ten odcinek drogi dlatego jest dobry bo to gm. Rzekun a nie Ostrołęka mam kumpla co tammieszka i nalezy pod gminę Rzekuń i cały koszt poniosła gm a nie miasto 8)

[ Dodano: 13:27, 24.02.2007 ]
i dzieki Bogu bo następny odcinek by ***** i moze niech sie nawet niepodejmuje renowacji Ostrowskiej lub Witosa bo szkoda kasy
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

trzeba byc specjalnie inteligentnym zeby to nazwac obwodnica
laczor
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2007, 17:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: laczor »

Witam Którędy dokładnie biegnie ta obwodnica, bo nie byłem w Oce od wakacji
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

z tąd do tamtąd . taka o!
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

w "polu" się zaczyna i dosłownie w polu się kończy,
albo od ronda do ronda
Obrazek
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

jaka firma ostrołęcka była wykonawcą obwodnicy???
ODPOWIEDZ