Mechanicy

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Mechanicy

Post autor: paul997 »

Czy mamy w Ostrołęce lub okolicach dobrego i uczciwego mechanika, blacharza, lakiernika ?

Przez jakiś czas ja i moja rodzina naprawialiśmy samochody u Dariusza Marciniaka w Żebrym Chudku (pod Nową Wsią Zachodnią) i ... nie polecam. Zawyża ceny części i sam sobie wynajduje prace - a to i to zmienimy, bo inaczej nie dam gwarancji... A ceny części - za silnik krokowy do monowtrysku chciał 150 zł, w sklepie kosztuje 110, a ja z allegro ściągnąłem za 57 zł. Zresztą - wstawiałem samochód ze sprawnym, a "zepsuł się". Poza tym samochód po wyjechaniu od niego chodzi głośniej i mniej kulturalnie niż poprzednio. Omijać z daleka.

Kiedyś Malucha naprawiałem u mechanika w Kadzidle. Byłem zadowolony, wziął niedrogo, zrobił bardzo dobrze, części sam mu zawoziłem. Jeżeli nadal naprawia, to pewnie przy następnej okazji będę musiał się przypomnieć.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

No pewnie , że mamy... :wink: Na ul. Żeromskiego jest warsztat samochodowy u Panów Świrskich ,gdzie wszystkie naprawy itp. są wykonywane fachowo i w rozsądnych cenach. Jedyny mankament to długi czas oczekiwania, bo Panowie mają zatrzęsienie pracy.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Daj spokój... my też u nich robimy ale oni mają tele samochodów na placu że szok... a czasami nawet i za płotem się ustawiają :evil: A w ogóle to chyba w Żabinie(jak się jedzie z Oki do Goworowa to po prawej) jest nawet dobry mechanik samochodowy... mechanika, blacharka i te sprawy...
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Ja Polecam Mechanika Mirka - dobry fach w reku no i uczciwosc! On robi natomiast auta w garazu przy zakladach miesnych!

Pamietam kiedys w samoch prywatnym podczas jazdy stukalo mi cos w kole - zajechalem na jedna stacje kontroli pojazdow - tam diagnoza wymiana oski itp itd... drugi mechanik to samo. Zajechalem do Mirka - on tylko kazal wjechac na kanal i mowi - lec do sklepu i kup gume za 5 zeta bo sie przetarla . I tyle mnie to kosztowalo. ;)
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

Polecam mechanika u Roberta . Warsztat znajduje sie na centrum blisko kościoła uczciwy , dobry i tanio.
Zych
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2006, 12:20

Post autor: Zych »

taa Robert Jarzyło tani :) od kiedy?Zawsze byl drogim mechanikiem.
Ja polecam pana Kruczyka na ulicy Buczka obok parkingu,ale do niego tez sa kolejki
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Pewnie miał akurat dobry dzień :twisted:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Niko pisze:Daj spokój... my też u nich robimy ale oni mają tele samochodów na placu że szok... a czasami nawet i za płotem się ustawiają :evil:
I co Niko uważasz , że to minus? Według mnie, to, że mają tylu klientów tym bardziej przemawia na ich korzyść.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Minus?? Chłopie to jest + bo to oznacza, że są dobrzy w tym co robią... Tylko że niektórzy ludzie nie mogą sobie pozwolić na to żeby samochód stał czort wie ile w naprawie... Jak widać są ludzie którym się nie spieszy i zostawiają fury i czekają na solidną robotę :twisted:
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »

a czy ktos wie czy w ostrolece lub jej okolicach ktos przerabia auta sprowadzone z anglii ?? na europejska wersje ?? i ile to moze kosztowac?
... :D
bigmuta
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2006, 17:54

Post autor: bigmuta »

raczej w ostrolece nie znajdzie sie zakladu zdolnego dokonac takich operacji ...ale jezeli juz to moze malon/malan nie wiem jak on tam sie zowie ale poznanska ...wiecej chyba nikt wczesniej jakis koles sie oglaszal na eostrolece ale za przekladke vectry b chcial 7,5 tysia [ok 70 km od o-ki gdzies tam]:D ..gdzie spokojnie w w-wie zrobisz to za 3-4tys ...:d
ODPOWIEDZ