tatuaż

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

tatuaż

Post autor: Aneta »

Sluchajcie (jesli juz taki temat byl to przepraszam ) moze ktos mi powie czy w oce mozna sobie gdzies zrobic tatuaż?Dzieki z gory za odp
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Na czole :>
Awatar użytkownika
KoperoS
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:54
Lokalizacja: Ostrołęka Cityyy

Post autor: KoperoS »

Można. Niema salonów ale są ludzie którzy robią takie rzeczy trzeba tylko do nich dotrzeć :D
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż to radzę zrobić to w profesjonalnym zakładzie/salonie tatuażu (najlepiej w Wawce). Nie wiem jak jest z tymi ostrołęckimi artystami, ale podejrzewam ,że nie najlepiej. W dobrym salonie masz multum motywów do wyboru (kolory również) i masz 100% pewność , że będzie to dobrze wyglądało i będzie wykonane z należytą starannością i zachowaniem higieny. Koszt będzie się pewnie wachał w okolicy 100-150zł. Pozdrawiam
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

jezeli chcesz w salonie to usiadz koło sceny i nad tymi lodami włoskimi jest bilbord gdzie mozna zrobic tatuaz a jezeli chcesz taniej a dobrze to jak sie wchodzi do handlowca tylko od strony ryneczku (wejscie na wprost baszty) to przed wejsciem jest sklep miesny i wiadomośc na miejscu. Kuje kolo z Rzekunia
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

kuje i to konkretnie 8)
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Witam serdecznie hm szczerze malo wiecie polecam LySy z Ostroleki bardzo ladnie dziabie ;-) sam mam pare jego dziel na sobie wiec podaje nr kontaktowy 502 761 958 prosic Lukasza lub Lys'ego a to jego ostatnio dobre dzielo:

Tattoo
Awatar użytkownika
KoperoS
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:54
Lokalizacja: Ostrołęka Cityyy

Post autor: KoperoS »

wilq pisze:Witam serdecznie hm szczerze malo wiecie polecam LySy z Ostroleki bardzo ladnie dziabie ;-) sam mam pare jego dziel na sobie wiec podaje nr kontaktowy 502 761 958 prosic Lukasza lub Lys'ego


heheeh no no akurat sie składa ze ten chłopak nie jest z Ostrołęki jest z Rzekunia i można sie coś dowiedzieć w sklepie mięsnym tam co kolega wyżej wytłumaczył, numer możliwe ze dobry nie wiem bo zgubiłem, faktycznie prosic Łukasza lub Łysego :). Pozdro
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

grs pisze:a jezeli chcesz taniej a dobrze to jak sie wchodzi do handlowca tylko od strony ryneczku (wejscie na wprost baszty) to przed wejsciem jest sklep miesny i wiadomośc na miejscu. Kuje kolo z Rzekunia
"Łysy" podobno robi najlepiej w ostrołęce, w sumie to widziałem kilka jego dzieł i szczerze moge powiedzieć że bardzo dobrze mu to wychodzi ;) więc śmiało polecam
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A ma ktoś jeszcze linki do fotek z jego ,,dziełami'' ??
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Post autor: Aneta »

dzieki Wam wszystkim za dobre rady :) Napewno skorzystam :)
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Koperos co do Twojej swiadomosci to Lysy mieszka na Hallera lecz nie przebywa w miejscu zamieszkania i jest on z Ostroleki ptysiu 8) Fakt w Rzekuniu mieszka w Domu ze swoja rodzinka pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KoperoS
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:54
Lokalizacja: Ostrołęka Cityyy

Post autor: KoperoS »

git malina :) dzięki za uświadomienie :) wydaje mi sie ze wszyscy już wiedzą gdzie z tatosem uderzyć, skoro odpowiedz na pytanie padła :D pozdro.
fleczer
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2006, 14:17
Lokalizacja: o-ka/olsztyn

Post autor: fleczer »

aż normalnie zaraz do niego zadzwonię i powiem jakie sensacje o nim piszą heh

dla zakładającego temat-śmiało Łysy tattoo. koleżka kozak w tym co robi. a z salonem nigdy nie masz pewności. wiele razy oferowano łysemu pracę w salonie, ale wiadomo bardziej kalkuluje mu sie na własnym. wiele razy też przychodzili do niego ludzie robić sobie covery tatuaży zrobionych w salonach. tak więc jak tatuaż to tylko Łysy.

pozdrówki
http://www.facebook.com/fleczerprodukcja
http://www.facebook.com/highendprojekt
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Tatuaże w ostrołęce robią trzy osoby Łysy, Łysy z Rzekunia i jakiś Łysy....
Śmiem twierdzić że jest jednym z najlepszych w całym dawnym województwie Ostrołęckim.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
ODPOWIEDZ