MYJNIA

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
rip_shit
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 07 cze 2005, 10:07

MYJNIA

Post autor: rip_shit »

Witam! Drodzy Internauci-kierowcy! Czy mogę prosić o Wasze przemyślenia i sugestie dotyczące bardzo dobrych BEZDOTYKOWYCH MYJNI SAMOCHODOWYCH? Wczoraj byłem na stacji BENZOL - automat mnie nie interesuje, więc skorzystałem z usługi mycia bezdotykowego. Wyszedł zalany gościu i zaoferował, że idealnie umyje auto (choć ledwo stał na nogach). Czy jest w tym miecie myjnia, gdzie spokojnie podjeżdżam, płacę i mam idealne mycie z odkurzaniem itp.?
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Kolego ja osobiście polecam CI myjke kolo Salonu Fiata - teraz rzadko bywam w O-ce ale jeśli już jestem i mam brudne auto - zawsze tam jade. Szybko - dokładnie i profesionalnie. POLECAM :)
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Na Benzolu jest jedna wielka tragedia, cennik jest zapuszczony i nie wiadomo jakie są ceny a obsługa jest średnio kulturalna. Mają dwa numery telefonów, któreych nikt nie odbiera. Dopiero od ekspedienta dowiedziałem sie o trzeci.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

polecam na ul. Witosa na przeciwko komisu lub na Ostrowskiej czy 11 Listopada tam koło wulkanizacji jak sie na stacje leci
Tom
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2005, 17:59

Post autor: Tom »

1. Jeżeli myjnia ręczna to tylko na Witosa dokładnie ulica Skrzatów. Umyjesz tam auto to zobaczysz dlaczego warto tam jeździć.

2. Odradzam myjnie koło salonu fiata, myłem tam auto przez kilka lat i co tam wyprawiają to szkoda pisać.
nieznajoma888
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2006, 10:39
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: nieznajoma888 »

Powiem Ci szczerze widać ze ze ci sie nudzi nie masz oczym pisac ja tankuje na Benzolu i myje samochód nigdy sie nie spotkałam zeby ktos tam był pijany,zajmij sie czym innym a nie wypisywać jakieś głupoty ja wczoraj bylam na myjni i nikt nie byl pijany wyobraziles sobie to pewnie i napisales sobie.Ja nigdy nie narzekam na Benzol mila obsługa jest na stacji paliw i na myjni. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Ja rowniez spotkalem sie z taka sytuacja ze gosciu z Benzola wyszedl zalany :) ale autko umyl wporzadku :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co do tankowania na Benzolu to chyba nie bez powodu są wpisani na listę czarnych stacji w woj. mazowieckim.

Co do mycia samochodu nie mam żadnych niemiłych wspomnień. Zawsze było OK. Także gdy myłem za darmo, z kuponu wygranego w Radiu OKO.
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

Myjnia koło FIAT'a > all ;)
be.with.me
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Qrzysio pisze:Co do tankowania na Benzolu to chyba nie bez powodu są wpisani na listę czarnych stacji w woj. mazowieckim.

Co do mycia samochodu nie mam żadnych niemiłych wspomnień. Zawsze było OK. Także gdy myłem za darmo, z kuponu wygranego w Radiu OKO.
A mi na Benzolu na stanowisku nr 2 przyrysowało auto :evil: Oczywiście rysy znajdowały się na aucie wcześniej wg. pracownika... :evil:
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ale ten kolo co myje w benzolu to jest śmieszny... chodzi mi o tego małego :lol: Ja też po ostatnim myciu przylukałem jakąś dziwną zyse za lusterkiem... :evil: ale nie wiem czy to po myciu... _KanaR_ tzn ten kolo ci mył czy ta myjka czy jak to się tam zwie??...
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Niko pisze:Ale ten kolo co myje w benzolu to jest śmieszny... chodzi mi o tego małego :lol: Ja też po ostatnim myciu przylukałem jakąś dziwną zyse za lusterkiem... :evil: ale nie wiem czy to po myciu... _KanaR_ tzn ten kolo ci mył czy ta myjka czy jak to się tam zwie??...
Myjka... :? i to nie tylko ja doświadczyłem tego...
pelero
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:40

Post autor: pelero »

myjnia samochodowa przy fiacie obok działek
Jarek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2007, 22:21

Post autor: Jarek »

polecam myjnie obok komisu z częsciami do motorów 11 listopada, dokladnie wszystko robia,jeszcze raz polecam
rosolq
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2007, 8:26

Post autor: rosolq »

Auto-Myjnia przy fiacie sam tam robiłem i chodzisz sobie pilnujesz i on Ci tak dokładnie umyją ze uHuHu najlepsza myjka !! :mrgreen:
...Gniew Rodzi Ból Tak Jak Ból, Rodzi Gniew...
ODPOWIEDZ