Jaką restaurację polecacie na wyprawienie chrzcin ?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
AsiA
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2007, 21:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Jaką restaurację polecacie na wyprawienie chrzcin ?

Post autor: AsiA »

Witam, chcialabym sie dowiedziec jaka restauracje polecacie na zorganizowanie chrzcin, jakie w niej sa ceny za 1 osobe, czy trudno bylo zarezerwowac termin, jak spelniala swoje zadanie obsluga itp.
W niedalekiej przyszlosci planuje wlasnie wyprawic chrzciny i te informacje bardzo mi sie przydadza :)
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Z tego co się orientuję to tego typu imprezy są bardzo fajnie organizowane w ABC na ul. Goworowskiej zaraz przed Tobolicami.Byłem tam na weselu jakiś czas temu i naprawdę było OK. Mają dużą salę, miłą obsługę, a jedzonko jest po prostu pycha. Nie wiem tylko jak to się prezentuje cenowo i jakie są terminy, ale nie powinno być drogo. Tel. 029 7690874

Pozdrawiam :D
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

OSTOJA jest strasznie droga. Jedzenie bardzo dobre, ale ceny dość wysokie.
AsiA
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2007, 21:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: AsiA »

Dzieki za odpowiedzi. Czy ktos wie cos na temat restauracji "Nad Narwia", czy dobre jedzonko maja i jak sie tam ksztaltuja ceny? Na ich stronie nie ma informacji na temat cen. Dobra opinie slyszalam tez na temat "Spizarni" na ul. Golebiej. Moze ktos tam sie bawil na jakiejs uroczystosci i moze napisac cos o jedzonku i obsludze ?
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A może pasowało by samemu zadzwonić albo ruszyć i zobaczyć co gdzie i po ile ?? Może samemu to da się coś wytargować ?? Mi sie zdaje że samemu to inaczej zawsze niż przez tel czy net...
AsiA
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2007, 21:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: AsiA »

tak Niko masz racje, tylko troche mija sie z celem latanie po wszystkich restauracjach, lepiej najpierw dowiedziec sie, ktore sa godne polecenia a pozniej udac sie do konkretnych :)
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Byłam na chrzcinach w ABC na małej sali, przyznam, że jedzenie smaczne, atmosfera fajna. Jednym słowem było spoko. Co do cen jednak się nie orientuje ;P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Z tego co słyszałem w restauracji "Nad Narwią" jest bardzo ciekawe menu. Nie mam niestety rozeznania co do cen. Mimo wszystko radzę się zainteresować, gdyż jak na razie słyszałem same pochlebne opinie.
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

w zaleznosci od ilosci dan goracych oraz od jakosci poczawszy od kurczaka z frytkami skonczywszy na krabach standrad 95 zlotych tylko kiepsko z terminami ale radze sie spytac jak cos to moge podac numer jesli bedzie interesowalo
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
AsiA
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2007, 21:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: AsiA »

Witam Wszystkich :)
Chrzciny wyprawilismy w SPIŻARNI i zdecydowanie POLECAM !!!
Jedzonko pycha, obsluga przemila, wystroj lokalu rowniez zachecajacy do biesiadowania, bez dymu papierosowego, ceny zdecydowanie przystepne (od okolo 40zl do 60zl - oczywiscie w zaleznosci od menu). Jesli ktos bedzie zainteresowany to moge napisac o szczegolach.
Pozdrawiam Wszystkich i dzieki za odpowiedzi :)
pelero
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:40

Post autor: pelero »

McDonald ale w Warszy a nie w Lomży
WERONIKA
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2007, 23:49

Post autor: WERONIKA »

CHRZCINY MOZNA RÓWNIEŻ WYPRAWIĆ W RESTAURACJI AUGUSTYNIAK.TERAZ ZMIENIONO NAWET WNĘTRZE, SALA RESTAURACYJNA WYGLADA NAPRAWDE ELEGANCKO I NOWOCZESNIE. OPROCZ CIEKAWEGO MENU, GOSPODARZE OFERUJA STOSOWNA DO OKAZJI DEKORACJĘ. POLECAM :D
W SPIZARNI TEZ JEST FAJNIE, NAWET OSTATNIO ZALICZYLAM TAM MALA IMPREZKE.
ODPOWIEDZ