Inspiring Waves @ Pub Warownia

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

No i nasze DziFFki się wreszcie pokażą :D super pomysł z tą imprezą :D jestem za takimi imprezami w naszym mieście :) Mam nadzieje Adee że jakiś secik z imprezy to będzie nagrany bo mnie to tam chyba nie będzie więc licze na set :D PozdrO :D
Marcin
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Jakos tak dziwnie... Taka impreza w Warowni...
Adee
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2007, 19:17
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Adee »

byc moze ludzie w ostrolece nie znaja tego lokalu od tej strony :) ale chcialimy zrobic cos innego... klimat napewno bedzie przedni :))
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

bedzie ona na górze w warowni...
emsi
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:21
Lokalizacja: ostroleka/leeds

Post autor: emsi »

Y@rosh pisze:bedzie ona na górze w warowni...
:D
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

uuu ile zainteresowanych klubiwiczów WoW :? szkoda....
Adee
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2007, 19:17
Lokalizacja: Ostrołęka

:/

Post autor: Adee »

nasze miasto zawsze bylo chetne do czegos innego :/ :/ :/ ehh szkoda gadac...
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

WoW... Ile chętnych... Jak myślicie... Będzie troche ludzi oprócz zaprzyjaźnionych wam osób?? :) Ej ludzie pokażcie że potraficie się bawić tak jak Warszawa i inne miasta :) Wszyscy tylko narzekają że klimat nie ten... A wszędzie tak teraz jest :) Tylko nasza Ostrołęka coś słabiutko :(
Marcin
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

narzekają że klimat nie ten...
a gdzie w Oce masz klimat?
A wszędzie tak teraz jest
tu Cie zaskocze, otoz wszedzie tak nie jest, tylko Ostroleka nigdy nie miala klubu dobrego i chyba miec nie bedzie, a co do tej imprezy to chyba sie przejde chocby dla puffy'ego

Yama Łomza <--- tam jest klimat !!


pozdro 8)
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

Klimat ma klimat umiarkowany, ciepły przejściowy jest w Ostrołęce i w CAŁEJ Polsce o ile się nie mylę.
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

No i tu się z Tobą Krzysiu zgodzę że dla Puffy'ego bo on gra zaje*iście. Chodzi mi o to że ludzie narzekają jak się gra właśnie taką muzykę. Każdy woli c-boola i paktio :| A dobrego housu już nikt nie chce słuchać. Co innego Łomża i Warszawa :) W Warszawie to się nawet znajdzie schranz w którymś lokalu :) A napisałem klimat nie ten bo dla niektórych liczy się tylko "bo ja tańczyć chce" i bez tego się dobrze bawić nie potrafią. Nie można zagrać nic niekomercyjnego bo zaraz pusty parkiet i narzekanie że klimat nie taki.
Marcin
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Nic na siłę.

A swoją droga to patrzę, że sami znawcy z wyższej półki :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

tak.. Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI!! 8) :twisted:
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

No :) Impreza była super :) No gdyby nie to że właściciel kazał kończyć bo było "za głośno". Moge wysłać nagrane pozdrowienia jakie poleciały do właściciela wczoraj. Oczywiście jeśli zgodzą się na to Vampire i ADEE. Ja to tylko wczoraj wszystko nagrywałem na laptopie, z którego teraz pisze. Więc poczekajmy najpierw co napisze ADEE i dopiero pomyślimy nad wysłaniem tego :) PozdrO
Marcin
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Mogło byc tak pięknie.. zaczynało się super..a tu o 23 włąsciciel."koniec". a tak wogóle przyłaził i kazał zciszać non stop ( bał się sąsiadów, ale pewnie oni bardziej wyrozumiali jak on, jak ma taki lokal to chyba musi się z tym liczyć ze czasami bezie głośno).. do czego to podobne.. wiedział na co sie pisze.. myslał ze co? bedzie to spotkanie brydżowe przy herbacie i radiu? ... ale cuż
ielkie dzięki dla tych którzy byli.. i pomogli.. ZBYSZEK, DODZIU,i didzejka..pzdr

[ Dodano: 11:48, 15.04.2007 ]
Cinek pisze:No :) Impreza była super :) No gdyby nie to że właściciel kazał kończyć bo było "za głośno". Moge wysłać nagrane pozdrowienia jakie poleciały do właściciela wczoraj. Oczywiście jeśli zgodzą się na to Vampire i ADEE. Ja to tylko wczoraj wszystko nagrywałem na laptopie, z którego teraz pisze. Więc poczekajmy najpierw co napisze ADEE i dopiero pomyślimy nad wysłaniem tego :) PozdrO
wrzuć to .. z chęcią posłuchamy :-)
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2007, 17:15 przez Y@rosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

no to niezłe jaja mieliscie jak wam kazał konczyc o 23 haha dobry ziomuś a swoja droga to nigdy idioty nie lubiłem, jakiś wykręcony jest
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Od poczatku ta impreza byla skazana na niepowodzenie. Wybraliscie zly lokal i nie ma sie co obrazac. Klimat sie pewnie nie podobal nikomu i dlatego kazal wam skonczyc.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Michał pisze:Od poczatku ta impreza byla skazana na niepowodzenie. Wybraliscie zly lokal i nie ma sie co obrazac. Klimat sie pewnie nie podobal nikomu i dlatego kazal wam skonczyc.
Byłeś tam w dniu imprezy?
Lokal był dobry tylko właściciel "....". Impreza nie była skazana na niepowodzenie, nie wskazywało nic na to, Klimat podobał sie prawie wszystkim, szczególnie tym co na górze siedzieli. kazał skończyć bo bał sie o sąsiadów(nadal go nie rozumiem). miałem do niego szacunek, teraz go straciłem...
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2007, 17:17 przez Y@rosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

To chyba ze. Faktycznie lokal ma nie ciekawa lokalizacje zeby robic imprezy taneczne. W okolo ludzie mieszkaja no ale jak juz chcial taka impreze to nie powinien o 23 kazac wam sie pakowac. Bardzo nie ladnie postapil :P
Awatar użytkownika
Cinek
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 27 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Cinek »

Ja już wrzucam na serwer zdjęcia z imprezy i cały set jaki został nagrany :) W pewnym momencie się urywa bo ktoś (nie powiem kto) zaczepił nogą o kabel i wyciągnął go z kontaktu :P:P Brawo dla tego pana :D Kto tam był to wie kto to :D Za 2 godz już będzie wszystko i wrzucę tutaj link :) Będzie on działał przez kilka dni niestety :( Trzeba by wykupić serwer :) No ale o tym się pomyśli :)
No a co do klimatu :D Było zaje*iście :) Kto nie był niech żałuje :D Coraz więcej takich imprez w Ostrołęce i będzie bardzo ciekawie :) Tutaj musi się zacząć coś dziać :)

[ Dodano: 19:52, 17.04.2007 ]
No kurr... Coś mi albo przerwało wysyłanie albo mi się strona z linkiem odświeżyła :/ Jutro dopiero dostaniecie wszystko :) Przepraszam za utrudnienia :)
Marcin
Adee
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2007, 19:17
Lokalizacja: Ostrołęka

:))

Post autor: Adee »

ojjj emsi :) mylisz sie.. jak bys przejechal 120 km zeby zagrac jeden kawalek tez bys sie zdenerwowal :) a ten pan nigdy nic nie mowi przez maske (sluchawke) bo to nie w jego stylu :P po prostu powiedzial :) i tyle :) pozdro
ODPOWIEDZ