BRUDNY RZEKUń

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

:shock: ale... śmietnik :!: ale co do eternitu to przesadzasz... Polska jest na eternicie zbudowana... Tyle czasu nasze domy były nim przykryte i nic się złego nie działo... Ale fakt, że jak ktoś już zmienia ten dach to z eternitem powinien coś zrobić konkretnego, a nie wyrzucać np do lasu ... :evil: Dodam że lasu w kierunku oki z Goworowa też są zawalone śmieciami :? TEPIC CHAMSTWO :!: :twisted:
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Niko pisze:ale co do eternitu to przesadzasz... Polska jest na eternicie zbudowana... Tyle czasu nasze domy były nim przykryte i nic się złego nie działo...
Chyba nie słuchałeś uważnie na lekcji biologii. Pył z eternitu(a o ten nietrudno) jest silnie rakotwórczy. Zresztą idź zapytaj się onkologa czy to szkodzi czy nie.
Lepiej być nie może...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ja wiem że jest szkodliwy ale tyle lat ludzie mieli eternit i jak nikt nie wiedział to nie narzekał... Dziś się wymienia te dachy to wiadomo, że eternit należy prawidłowo utylizować a nie porzucać gdzieś w lesie...Gdybyś nie zauważył...
Niko pisze:TEPIC CHAMSTWO :!: :twisted:
Nie jestem zwolennikiem porzucania w miejscach niedozwolonych wszelakich odpadków...
ODPOWIEDZ