Dobry ginekolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
evva
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2007, 16:06

Dobry ginekolog

Post autor: evva »

witam, potrzebuję porady...chodzi mi o najlepszego lekarza ginekologa-połoznika w Ostrołęce....co sądzicie o Krzysztofie Jankowskim???
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

kasa, kasa, i tylko kasa...
super.j
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2007, 12:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: super.j »

zbyt dużego doświadczenia jako pacjentka nie posiadam, ale p. Jankowskiego polecam sczególnie młodym dziewczynom. Uważam, ze jest świetny i dzięki niemu wizyta nie jest w żaden sposób stresująca. a kasa.. przyjmuje prywatnie więc trudno się dziwić, ze bierze za to poniądze, prawda? Ja polecam. ;)
rip_shit
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 07 cze 2005, 10:07

Post autor: rip_shit »

chodź do niego dalej - to doświadczeń będziesz miała bez liku... oby ci to na dobre wyszło
evva
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2007, 16:06

Post autor: evva »

NO OK....BIERZE KASĘ, JAK TO NA WIZYCIE PRYWATNEJ ALE MI CHODZI O TO JAK PROWADZI CIĄŻĘ CZY JEST ODPOWIEDZIALNYM LEKARZEM A NIE CZY PROWADZI AKCJĘ CHARYTATYWNĄ
krzyziel
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 16 lut 2007, 16:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: krzyziel »

jestem po tygodniowym pobycie na oddziale ginekologiczno-położniczym. Dr Jankowski umiejetnościami nie odbiega w żadnym stopniu od pozostałych lekarzy, ma duże doświadczenie, często dyzury w szpitalu, mnóstwo odebranych porodów na koncie. Wiele do zyczenia pozostawia natomiast jego stosunek do pacjentki. Otóż jest niezwykle interesowny. Dr Jankowski należy do tej grupy lekarzy, którzy potrzebuja motywacji do pracy w postaci słodzenia lub wizyt prywatnych. Mi osobiście jego osobowość i sposób bycia niezbyt odpowiada, ale to jest bardzo względne. Odnośnie prowadzenia ciąży polecam dr Bucińskiego lub dr Pyskłę-wykazują więcej bezinteresownej i szczerej troski. Pozdrawiam.
krzyziel
rip_shit
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 07 cze 2005, 10:07

Post autor: rip_shit »

evva pisze:NO OK....BIERZE KASĘ, JAK TO NA WIZYCIE PRYWATNEJ ALE MI CHODZI O TO JAK PROWADZI CIĄŻĘ CZY JEST ODPOWIEDZIALNYM LEKARZEM A NIE CZY PROWADZI AKCJĘ CHARYTATYWNĄ

JA WCALE NIE ROZWAŻAM KWESTII CZY JANKOWSKI JEST ORGANIZACJĄ CHARYTATYWNĄ CZY NIE (co do tego nie ma złudzeń). STWEIRDZAM NATOMIAST GŁOŚNO I WYRAŹNIE i KU PRZESTRODZE KOBIET W CIĄŻY, ŻE PAN DOKTOR MOŻE WYWINĄĆ NA KONIEC LECZENIA NIEZŁY NUMER, KTÓRY W MOIM PrZYPADKU OMAL NIE SKOŃCZYŁ SIĘ TRAGICZNIE! I BĘDĘ TO PISAĆ DO SKUTKU, PONIEWAŻ NIESTETY W CZASIE W KTÓRYM TRZEBA BYŁO SIĘ ZAJĄC PANEM LEKArZEM SĄDOWNIE - BYŁY WAŻNIEJSZE RZECZY NA GŁOWIE.
Nacia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2006, 22:01

Post autor: Nacia »

cześć ja nie dawno urodziłam i przez 9 miesięcy chodziłam do Feminy na centrum do Doktora Newinskiego i bardzo dobrze mi poprowadzil ciaze nie narzekalam na niego i dlatego polecam jego.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Ja jak najbardziej polecam Marka Bucińskiego. Miły, ciepły i nie oczekuje żadnej wdzięczności. Dla mnie świetny.
..Ka$ia..
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 maja 2007, 22:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ..Ka$ia.. »

Ja słyszałam że femina jest ok ale niedawno np na policje wzywali tych co do niej uczęszczali bo jakies niezgodnosci w dokumentach czy cos nie wiem dokladnie wiec nie napisze. Ale chyba nic powaznego ;)
kofeinka26
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2007, 11:13

Post autor: kofeinka26 »

:D Wtam, jestem dumną mama z brzuszkiem ( 5 miesiąc) :lol: W związku z tym mam pytanko-

:arrow: CZY W OSTROŁĘCE MOŻNA GDZIEŚ WYKONAĆ USG 3D LUB 4D ??????

A co do dobrego ginekologo, tez polecam dr. Niewińskiego z Feminy, bardzo przyjemny człowiek i dokładny. :)
jamala
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2007, 20:28

Post autor: jamala »

Czy dr Pyskło przyjmuje teraz w nowym szpitalu? Pytam się bo chyba jest jeszcze strajk. W tamtym roku jako jeden z nielicznych lekarzy przyjmował pomimo strajku ale teraz to nie wiem więc prosze o informację.
nicia
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 22 sie 2006, 15:31

Post autor: nicia »

Podpinam sie do wypowiedzi "kasia pelasia". Jak najbardziej polecam Dr. Bucińskiego. Naprawdę zna się na rzeczy.
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:22 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
Madziunia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2007, 8:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Madziunia »

ale jakie macie konkretne opinie (negatywne) na temat dr jankowskiego?? Ja osobiście byłam u niego tylko raz na badaniach i było bardzo sympatycznie.
Madziunia
artiz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2008, 9:14

Re: Dobry ginekolog

Post autor: artiz »

Czy może ktoś napisać coś jeszcze o Ostrołęckich ginekologach ? Którego polecacie, a którego lepiej omijać z daleka ? Żona będzie musiała niedługo któregoś wybrać i nie chcemy trafić na partacza.
pumcia26
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2008, 9:46

Re: Dobry ginekolog

Post autor: pumcia26 »

JA TEŻ JAK WIELE KOBIET CHODZĘ DO DR. JANKOWSKIEGO. NIE NARZEKAM, ALE ZGADZAM SIĘ, ŻE FACET LUBI PIENIĄDZE I NIE JEST DO KOŃCA ZAANGAŻOWANY W OPIEKĄ NAD PACJĘTKĄ, SZCZEGÓLNIE W CZASIE PORODU. POZATYM CZEKAJĄC W KOLEJCE TRZEBA NASTAWIĆ SIĘ NAWET NA GODZINNE CZEKANIE PRZED GABINETEM!
Burgund
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2008, 15:46

Re: Dobry ginekolog

Post autor: Burgund »

A ja mimo wielu wizyt u różnych panów i pań ginekologów ze szczerym sercem polecam Dr Krzysztofa Pyskło. Przede wszystkim spokój i opanowanie tego człowieka daje duże poczucie bezpieczeństwa. Bardzo fachowo i umiejętnie przekazuje swoją wiedzę. Bardzo mi to odpowiada :) Nie polecam żadnej z pań, jest ich kilka, ale w moim przypadku żadna sie nie sprawdziła. Dra Bucińskiego chwali większość moich koleżanek, więc chyba też jest ok.
Pozdrawiam.
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Re: Dobry ginekolog

Post autor: martuska »

Omijajcie z dalek Bucinskiego!! Znam tyle przypadkow komplikacji przy porodzie, ze lepiej nie wymieniac, ale wynikających po prostu z jego niedbalstwa... Jankowski jest bardzo miły i sama sie u niego lecze, Achcińska jest znow niemiła, jak czasem jakis komentarz powie to az sie mozna poplakac, slyszalam ze Pysklo spoko.
sylaba
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:30

Re: Dobry ginekolog

Post autor: sylaba »

A co myślicie o doktorze Piątku?
netka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2007, 10:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ginekolog

Post autor: netka »

dr Piątek, wyjątkowo miły i delikatny
ruk1a05
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2009, 8:40

Re: Dobry ginekolog

Post autor: ruk1a05 »

Ja przez cala ciaze chodzilam do dr Jankowskiego i nie mam mu nic do zarzucenia. To prawda ze lubi pieniadze ale przeciez kazdy lekarz i nie tylko lekarz je lubi. I wlasnie dlatego msze zmienic lekarza. Obecnie nie moge sobie pozwolic na prywatne wizyty. Myslalam o dr Bucinskim. Słyszałam że ciężko się do niego dostać ale jednak chciałabym spróbować. Możecie mi drogie Panie napisać gdzie przyjmuje i jak umawiać sie na wizyte (na kase chorych) telefonicznie czy trzeba po prostu póść i czekać? A może lepiej dr Pyskło?
sylaba
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:30

Re: Dobry ginekolog

Post autor: sylaba »

Do doktora Bucińskiego faktycznie ciężko się dostać - tłumy kobiet. Przyjmuje on na Hallera. Poszukaj w internecie to na pewno znajdziesz numer do tej przychodni. Zadzwoń i dowiesz się co i kiedy.
sylaba
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:30

Re: Dobry ginekolog

Post autor: sylaba »

martuska pisze:Omijajcie z dalek Bucinskiego!! Znam tyle przypadkow komplikacji przy porodzie, ze lepiej nie wymieniac, ale wynikających po prostu z jego niedbalstwa... Jankowski jest bardzo miły i sama sie u niego lecze, Achcińska jest znow niemiła, jak czasem jakis komentarz powie to az sie mozna poplakac, slyszalam ze Pysklo spoko.
mnie Buciński "kroił" i jestem zadowolona - bez problemu poszło i goiło się świetnie. Ślad po cesarce jest minimalny.
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Dobry ginekolog

Post autor: hallerak »

Ja chodze do Dr Jankowskiego i bardzo go polecam,jest .dokładny i dba o swoje pacjetkia to ze lubi kase jak kazdy czlowiek.Ploecam Dr Jankowskiego
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ODPOWIEDZ