do motocyklistów i znawców tematu...

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Lucas
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2007, 14:24

do motocyklistów i znawców tematu...

Post autor: Lucas »

witam

Chcialbym zakupic motocykl i odnosnie tego mam pare pytan.Kieruje ten temat do ludzi ktorzy znaja sie troche i wiedza w czym rzecz.Najbardziej odpowiadalo by mi kupno jakiegos motocykla z zagranicy (wiadomo z jakich powodow).Moze ktos ma jakies mozliwosci kontakty kto sie tym zajmuje sprowadza czy moze wybiera sie :) etc.Chodzi mi o konkretna marke i model nie czesto widywany:P (mam na mysli kawasaki zxr 400)

Piszta moze cos sie rozwinie...
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

Odradzalbym ZXR 400 jest to mało popularny motocykl, a juz nie mlody dlatego mozesz miec problem z dostępem do części zamiennych. Celuj w cos bardziej znanego. Jesli to ma być Twoj pierwszy motocykl to proponuje jakiegos nakeda typu CB 500, GS 500 czy ER-5 chyba ze bardzo chcesz miec cos w plastiku to szukaj CBR f2/f3. W chwili obecnej jest niewielki wybor gdyz zaczal sie sezon i ceny sa kosmiczne, ale niekiedy mozna tez trafic okazje w Polsce i nie trzeba jezdzic za granice.
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

Jeśli lubisz motocykle typowo sportowe to w podobnej cenie trafisz GSX-R( lub tańszy F) ,z którym nie powinieneś mieć problemu z dostępem do części. Honda CBR 600 też nie byłaby złym wyborem, z tym tylko szczegółem, że jeśli sam nie znasz się za bardzo na mechanice musiałbyś znaleźć kogoś żeby pomógł ci ocenić stan techniczny, bo widziałem już bardzo dużo pozajeżdżanych CBR 600. Za cenę ZXR (o ile się dobrze orientuję ok. 10tys. zł) możesz mieć już nie F2 czy nawet F3, ale F4 z powiedzmy 96'-97'. Ja zastanowiłbym się nad GSX-R, CBR F4, Yamahą YZF lub Thundercatem, są to świetne motocykle i nie ma problemu z ich serwisowaniem i częściami (serwis i części np. w Olsztynie--Moto-Line, chłopaki znają się na robocie, kto ich zna ten wie o czym mówię :wink: )
Niezłym sprzętem jest też Suzuki Bandit (600ccm lub 400ccm, z tego co wnioskuję to chciałbyś raczej mniejszą pojemność więc 1200 odpada), ale nie każdy lubi golasy. Według mnie za taką cenę doskonałym wyborem byłąby też Yamaha VFR 750, pojemność niby spora, ale motocykl bardzo przyjazny w użytkowaniu, nie ma problemu z częściami i co najważniejsze NIEŚMIERTELNY, większość egzemplarzy z powiedzmy 92' jest w lepszym stanie niż duża część CBR-ek 600 z 94' czy nawet F3-F4.
Wiem, że jest tego dużo ale przejrzyj sobie net i poczytaj, może akurat coś cię zaciekawi ,czy jakiś motocykl ci podpasuje. Pozdrawiam
FREDEK
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:12

Re: do motocyklistów i znawców tematu...

Post autor: FREDEK »

zostaw złomy kawasaki w spokoju . jak szukasz czegoś w niewielkiej cenie to proponuję vfr 750 albo gsxr starego olejaka ( kto mia to wie )
pajejek22
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2011, 21:54

Re: do motocyklistów i znawców tematu...

Post autor: pajejek22 »

MOTO-LINE YAMAHA OLSZTYN
NIE POLECAM!! CENY DUZO WYZSZE NIZ W prawdziwym SERWISIE! OBSLUGA WARSZTATU JAK I SKLEPU TRAGICZNE ZERO PROFESJONALIZMU! WLASCICIEL RAZ JEST POTEM ZNIKA NA PARE MIESIECY A MAMUSKA KTORA GO ZASTEPUJE TO STRASZNIE NIE MILA PANI KTORA NIE MA KULTURY W SOBIE I CO DRUGIE SLOWO KLAMIE! DALEM DOBRY MOTOR MIELI TYLKO PRZYGOTOWAC GO DO SEZONU A PO 4 MIESIACACH ODEBRALEM NIEDZIALAJACY MOTOR I DALEM DO INNEJ FIRMY A W MOTO-LINE I TAKI MUSIALEM ZAPLACIC! JEST WIELE INNYCH FIRM W OLSZTYNIE DO KTORYCH MOZNA ODDAC MOTOR I MIEC PEWNOSC ZE BEDZIE ZROBIONY! MECHANICY W MOTO-LINE ZMIENIAJA SIE CO MIESIAC BO TYLKO TYLE WYTRZYMUJA Z WLASCICIELKA! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA ( moto-line to nie serwis yamaha tylko maja stara nazwe , przedstawicielstwo w polsce yamahy zabralo im swoje uprawnienia)
ODPOWIEDZ