Ostrołeckie drogi

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Ostrołeckie drogi

Post autor: grs »

nie wiem czy zauważyliscie ale własnie ostrołecka firma "Ostrada" zaczeła renowacje ulic hehe jezeli to tak mozna nazwac wykuc dziury, nasypac 3 łopaty asfaltu troszke poklepac i asfalt jak nowy nie ma co :lol: zaczeli od ulicy gorbatowa zobaczymy czy sie podejma ostrowskiej :twisted: :twisted:
mlody_155
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2007, 16:45

Post autor: mlody_155 »

taka prawda prezesa tej firmy bym za jaja powiesił :D :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mlody_155 ciekawe dlaczego?

Po prostu robią robotę zleconą miasto.

Jak nikt nic nie robią też źle. Ciągłe narzekanie.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

tak jak napisał grs nasypią asfalt poklepia i wezmą kase... a za rok w tym samym miejscu jeszcze większa dziura...
To jest najlepszy sposób naprawy dróg w Polsce :D
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

krzysiq nie iwem czy tak do końca miasto zleciło Ostradzie wezcie pare łopat asfaltu zasypcie dziury i poklepcie :? czy dao kase i zróbcie cos z tym :? a prezesa to jest wina powinien starac sie o wieksza dotacje na to od miasta i wytłumaczyc na czym problem polega nie sztuka w tym zrobic cos na 2 miesiace a po zimie i tak wszystko od nowa :? wogule o czym mowa ostrołecka obwodnica miała byc taka super extra a co po 4 miesiacach dziury łatali :? taka polska
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

grs o czym Ty w ogóle mówisz? Myślisz że wszyscy w Urzędzie miasta uważają, że łatanie jest lepsze od położenia nowej nawierzchni? Na pewno tak nie jest. Póki co jednak, miasto dofinansowuje obficie NIKE Ostrołęka, a o drogach zapomina, ale nie możesz składać winy na firmę, która wygrała akurat jeden przetarg od miasta! Wierz mi, że każda firma wolałaby mieć tyle roboty, aby móc zatrudnić większą ilość pracowników i zarobić większe pieniądze.
Poza tym OSTRADA nie ma nic wspólnego z powstaniem ostrołęckiej obwodnicy. Robił to z tego co pamiętam DROMOST, który ma tak beznadziejną otaczarkę, że nie ma mowy robieniu asfaltu w tym złomie. Austyjacy jednak jeszcze nie zapłacili im $$ i dobrze, to przynajmniej będzie z czego pokryć naprawy gwarancyjne.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

nie wiem mozliwe ale tez mi sie nie chce wierzyc ze zrobili przetarg na kilka łopat asfaltu

[ Dodano: 10:13, 19.04.2007 ]
qkrzysio nie wiem czy jezdziłes wczoraj po ul. Gorbatowa jak nie to żałuj jak zaczeli te dziury kopac po jednej i drugiej stronie ludzie praktycznie po chodnikach jezdzili
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A co myslicie o al. JPII, ma już swoje lata i tak źle się nie trzyma (pomijając łaczenie z rondem naprzeciwko Billi), dziur za wiele nie ma albo wrecz w porównaniu z innymi drogami dużo młodszymi to jest lux.
Obrazek
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

spojrzcie na ulice Piłsudskiego tam z zapadnieta jezdnia zmagaja sie juz tydzien :/
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

al. Jana Pawła II robiła właśnie firma OSTRADA. Oprócz niewyprofilowanego zakrętu nie ma sie do czego przyczepić, ale tak samo jak na obwodnicy dopuszczalna prędkość na tej ulicy to 50/60 km/h więc po co "szybkie" zakręty?

Nie jestem obecnie w Ostrołęce, więc dopiero w majowy weekend będe miał przyjemność pojeździć po mieście, ale muszę przyznać że w Warszawie wcale nie jest lepiej.
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

Spójrzcie na ul. Żniwną ;-)
;)
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Fakty są takie, że budowanie dróg czy ich łatanie robione jest jak najmniejszym kosztem i przez firmy, które mają małe doświadczenie w tym biznesie. Nie dziwmy więc się, że jest tak jak jest.
Jeszcze jedno nie kłóćmy się, że miasto wydało za dużo na siatkówkę(NIKE) bo to co wydaje na sport to nie jest chyba nawet 1% budżetu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

M4T3O jesteś w błędzie.

Czy wiesz ile firma OSTRADA istnieje na rynku? Czy wiesz skąd wzięła się firma DROMOST?
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

qrzysio ja tez nie iwem skad sie wzieła ta firma na rynku ale dla mnie to moze byc nawet Britnej Spears ale widze jak robia i to sie liczy wczoraj sie złapali za ul. Szpitalna i zakończyli na tym ze postawili przy wjezdzie ze starego mostu znak "roboty na drodze", pare pachołków i moze dzis to skacza albo i nie bo pogoda niemrawa :?

[ Dodano: 07:51, 20.04.2007 ]
bo mnie to ku... zalewa bo kto na tym najgorzej ucierpi? kierowcy, najbardziej mnie wkur ze jazda po takich nawierzchniah łaczy sie w niedługim czasie z wymianami niektórych elementóch zawieszenia które tanie nie sa :? :?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Na Szpitalnej jest ograniczenie 30 km/h. Przy takiej prędkości na pewno nic ci się nie stanie. Wiem, że to głupie to co mówię, bo powinni robić porządnie, ale miasto ma za tej kadencji inną strategię. Chcą zrobić kilka dużych projektów. Wiadomo, że wszystkiego się nie da, a po kilku latach zaczęły się robić duże ubytki. Za kadencji Załuski, miasto miało szczęście bo ubytków nie tworzyło się aż tak wiele. Niestety czas płynie, drogi są ciągle używane i nie ma się co dziwić.
Z drugiej strony, czy wyobrażasz sobie położenie nowej nawierzchni przynajmniej na kilu głównych ulicach np. sama ulica Gorbatowa pochłonęłaby olbrzymie pieniądze. Niestety musimy poczekać.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

tu sie z toba zgodze ale zauwaz tez ze za kadencji Załuski zmodernizował zdeczka Ostrołęke (np stare miasto). nadzieja matko głupich obiecali w urzedziue ze w 2008 wezma sie na ul. Witosa poczekamy zobaczymy 8) :lol:
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

jak oni małą "usterke" na Piłsudskiego robią 2 tygodnie, Gołębią robili ponad rok albo dwa to ja się boje co to bedzie z Witosa...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Sporo ulic wykonana za czasów Załuski to nawet nie jego zasługa. Po prostu taki był rozpis w planach miasta i samo z siebie zostało to zrobione. Załuska zrobił trochę ul. Traugutta, skrzyzowanie Steyera z Sikorskiego i obwodnicę. Ach! Zapomniałbym o bursztynowej, ale to już była zasługa jednej Pani z Rady Miasta.
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Hm, a ciekawe co powiecie na ulicę przy Dobrzańskiego 14. KatastrofaxD Codziennie musze tymi wertepami łazić, bo tam mieszkam...
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
..Ka$ia..
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 maja 2007, 22:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ..Ka$ia.. »

Ta nasza Ostrołęka cała jest w wartepach... A oni sie gotuja do tej roboty ze hoho.. nie ma na co liczyć :D
Trzciniak
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 cze 2007, 5:22

Post autor: Trzciniak »

grs widać mało wiesz, ile placą tyle robią proste, nikt za darmo robić nie bedzie, jak Ci szkoda samochou przerzuc się na rower, taniej Cię wyniesie...
K4
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 07 cze 2007, 14:58

Re: Ostrołeckie drogi

Post autor: K4 »

chciales sie pochwalic nowymi butami? fail ;d
RaulDeChagny
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwie 2009, 18:08

Re: Ostrołeckie drogi

Post autor: RaulDeChagny »

Ja tylko mam prośbę do panów którzy robią "cośtam" na Pomianie...Panowie na litość boską nie kładźcie tam asfaltu!!! Lepiej zerwijcie to co tam leży i przysypcie wszystko piaskiem. Po takiej piaskowej nawierzchni jeździ się o wiele szybcej i bezpieczniej niż po tym waszym "asfalcie"! Po cholerę kłaść tam asfalt skoro juz po kilku dniach są tam półmetrowe wyrwy i znowu ustawiacie te swoje płotki i nieudolnie kierujecie ruchem żeby naprawić to co spieprzyliście! Swoją drogą szef tej firmy (niestety dla swojego świętego spokoju nie wiem jakiej) powinien dostać jakąś nagrodę albo medal za zasługi w walce z kryzysem. Przecież jego ludzie zawsze będą mieli robotę....
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Re: Ostrołeckie drogi

Post autor: r0dzyn3k »

@K4 - fail widzisz codziennie w lustrze z rana.. można by to pewnie nawet porównać do epic-fail
be.with.me
Wiewióra
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 21 paź 2008, 10:15

Re: Ostrołeckie drogi

Post autor: Wiewióra »

Co to znaczy, że "miasto ma za tej kadencji inną strategię"? Czy jest to strategia polegająca na "nicnierobieniu", działaniach pozorowanych? Podobno nasz obecny prezydent zbiera pochwały za swoją gospodarność. Czy gdybyście zobaczyli prywatną posesję dziurawą, obskurną, połataną uwierzylibyście, że mieszka tam gospodarny gospodarz? Ja nigdy. Jak to możliwe, że nasze władze narażają nas na ciągłe koszty związane z remontem naszych samochodów. O bezpieczeństwie nie wspomnę. Oni mają to głęboko w nosie. I nie mówcie proszę, że na remont lub budowę dróg nie ma finansów, bo to kłamstwo. Myślę, że nasze władze lekceważą nas mieszkańców i wykonują te prace, które są dla nich samych bardziej korzystne.
ODPOWIEDZ