X-Club - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

słuychaj Iwa polemika z Toba zaczyna mnie nudzic..nie bede sie znizał do Twojego poziomu bo pokonasz mnie doswiadczeniem :wink: nie wiem jaki masz w tym cel wydaje mi sie ze ''zyjesz" plotkami...ja nie wiem kto i co widział kto jest jakims swiadkiem itp...ale Ty napewno wiesz ..bo przeciez...SŁYSZAŁAS..a co do obłudy....spójrz na siebie...i odpowiedz sobie na pytanie komu Ty jestes wierna...pozdr
carl
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2006, 1:18

Post autor: carl »

dodziu!!

możesz podać jakoś swoją playliste TOP10 ?pozdro
kondziookaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2006, 19:25
Lokalizacja: Oka

Post autor: kondziookaa »

Dla mnie ten klub to dno oswietlenie chałowe Dj Fax tez połow olsztyna nie nawidzi go za jego styl grania zamula chłopak ciekawe dlaczego nie gra w Haven jak jest taki swietny?? kulb wogole mam fatalne nagłosnienie a ochrona to juz nie powiem kupa karkow ktorzy wala na siłownie i poten na dysko po speedzie ich energia i vigor zozpiera i ini e maj co zrobic to sie na klubowiczach wyzywaja bo inaczej tego nie mozna nazwac ale co tu mowic to tylko region ostrołeki i nic tu sie nie zmieni zochrona kazdy wie jak tu jest No moge powiedziec ze kiedys jak zaczynałem jezdzic po tych klubach to X był niezły ale teraz to kupa gnoju nic wiecej kazdy kluowicz X odwiedzi jakis inny klub i zobaczy jak pownien wygladac pozadny klub a nie sie zachwyca byle czym a z reszta kuubowicze X nie jedzcie dop innych klubów bo ***** tam klimat tak jak to zrobiliscie ostatnio. zostanice tam gdzie jestescie :oops: Zmienicei w tym klubie nagłosnienie z zewnatrz go odnowcie bo wyglada jak stodoła u mijej babki na wsi :D :!: O i jeszcze normalna pochrona i przedewszystkim selekcja na bramce mniej niz 18lat nie wchodzic bo potem sie dzieci napija albo nafrykaja i bałagania Moja poinia i nie tylko moja jest zenujaca o tym klubie nie polecam go nikomu na dobra zabawe niktorzy w istatecznosci jezdza tam bo nie ma gdzie indziej i tyle
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

ciekawe chłopaczynko gdzie ty się bawisz na 99% st.chata lub hopla tak wnioskuję buchchaaa a co do x to może jest średnio ale i tak najlepiej w okolicy jestem ciekaw co ty robiłeś przed 18nastką pewno byłeś ministrantem i jadłeś prażynki z oranżadą a do tego nie trza selekcji :twisted:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

Słuchaj Kondziookaa ;) Juz tak nie narzekaj na tego faxa, ma x-club to po co sie bedzie pchał do heaven, a poza tym grywam w heaven i to nie prawda ze muzyka jego odbiega w dużej mierze od tego co prezentuje sie w heaven.. także tutaj się zastanów ;) pozdro
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Byłem wczoraj pierwszy raz.. i jestem ile zaskoczony....:-) całkowicie sobie inaczej wyobrazalem:-)
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Bo wioska wyemigrowała do Ibizy :) a pewnie będzie jeszcze lepiej bo słyszałem, że Babe mają otworzyć. Wtedy może i ja się skuszę i wybiorę na imprezę. Bo do tej pory przykro mi było patrzeć jak X staczał się w dół po linii prostej. Właścicielowi, dj-jom, sobie i reszcie, którzy pamiętają dobre czasy rzyczę z całego serca powrotu do normalności w X.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

sorry za offtopic, zwykle tego nie robie i nikomu bledow nie pokazuje bo sam tez je popelniam ale tym razem to jest przesada poprostu nie moge sie powstrzymac od tego...

rzycze
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

siem pszejmójecie tymi blendami jagpy wam puacili za korektem :lol:
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Sorry dla wrazliwych za ten błąd ale nawet nie pamiętam jak to pisałem, byłem w stanie bardzo wskazującym. Dopiero teraz to przeczytałem i możecie sobie pojechać. Pierwszy raz chyba taki błąd zrobiłem nawet nie wiem jak mogłem takie cos zrobić.
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Szczerze to co u nas zobaczy to chyba juz nigdy nie będzie chciała tu wrócić. Kupa pijanych wieśniaków w dresach. A jej muzykę i tak pewnie zrozumie ok 10% na sali.
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

draedlord pisze:Szczerze to co u nas zobaczy to chyba juz nigdy nie będzie chciała tu wrócić. Kupa pijanych wieśniaków w dresach. A jej muzykę i tak pewnie zrozumie ok 10% na sali.

... ja sadzę że jej muzykę zrozumie 5 osób na 1000 tak więc nawet procenta nie będzie, i z pewnością Ty tą osobą nie biędziesz! a z tego co udało mi się zobaczyć to pani Lady Waks też w dresach na imprezach bywa :-) to naszych wieśniaków się nie przestraszy.
ps. ciekawe czy Ty wogóle wiesz co ta pani reprezentuje jaki styl muzyczny???
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

EN pisze:draedlord napisał:
Szczerze to co u nas zobaczy to chyba juz nigdy nie będzie chciała tu wrócić. Kupa pijanych wieśniaków w dresach. A jej muzykę i tak pewnie zrozumie ok 10% na sali.



... ja sadzę że jej muzykę zrozumie 5 osób na 1000 tak więc nawet procenta nie będzie, i z pewnością Ty tą osobą nie biędziesz! a z tego co udało mi się zobaczyć to pani Lady Waks też w dresach na imprezach bywa Smile to naszych wieśniaków się nie przestraszy.
ps. ciekawe czy Ty wogóle wiesz co ta pani reprezentuje jaki styl muzyczny???


No to powiem Ci chłopcze, że możesz się zdziwić. Jak poczytasz moje wcześniejsze posty to dowiesz się czego słucham i, że dalekie to od breakbeat to nie jest. Pozdro
Awatar użytkownika
xrebel
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2006, 17:48
Lokalizacja: Olsztyn

PODSZEWKA

Post autor: xrebel »

KTOŚ (RaQ) ZAŁOŻYŁ SOBIE KONTO O NIKU rebel_olsztyn I PISZE GLUPOTY NA FORUM PRZEPRASZAM ZA TEGO KRETYNA I PROSZE NIE BRAC POD UWAGĘ POSTOW Z TAMTEGO NICKA!




SORY ZA KOLOR
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

to nie pierwszy taki numer tego "pana"
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

wie ktos co za atrakcje beda w te swieta?BOYS? hahah
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

pewnie pomyliłes tematy...o Boysach moze mógłbys poczytac w temacie IBIZA...pozdrawiam i zapraszam na swiateczne granie
Awatar użytkownika
Alien
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2005, 13:05
Lokalizacja: Ostrołęka

re:)

Post autor: Alien »

a w niedziele jest impreza?? kto bedzie grał??
Niemożliwe nie istnieje... dla mnie
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

W święta byłem w X i szczerze nie podobalo mi się. Minęły czasy świetności klubu. Teraz szefostwo idzie chyba na masówę bo strasznie dużo małoletnich osób jest. To jest ogromny minus, dzieci nie powinno być. Plus natomiast za muzykę, mimo tego, że towarzystwo było do bani to muzyczka przednia :D W końcu nie leci tylko techniawa dla lubiących hardcor tylko bardziej clubowo housowe kawałeczki. Tak czy inaczej klub musi mieć klimat, który X niestety stracił. Nie byłem tam ładnych parę miesięcy i na bank prędko tam nie pojadę 8)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hmm może wkoncu do x zaprosili by kogos ambitniejszego bo tak szczerze to nikt ciekawy tam nie grał radziłbym np wziąsc przykład z Viva Club Sopot który zaprasza gwiazdy typu : Ron Van Den Beuken , Stoneface & Terminal , John O'Callaghan , Kyau & Albert , Ronski Speed u nas niestety nikogo takiego nie widziałem nawet nikt z czołówki polskiej sceny nie grał :/
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

GlowA pisze:hmm może wkoncu do x zaprosili by kogos ambitniejszego bo tak szczerze to nikt ciekawy tam nie grał radziłbym np wziąsc przykład z Viva Club Sopot który zaprasza gwiazdy typu : Ron Van Den Beuken , Stoneface & Terminal , John O'Callaghan , Kyau & Albert , Ronski Speed u nas niestety nikogo takiego nie widziałem nawet nikt z czołówki polskiej sceny nie grał :/

. . . . znalazł się !!!!
jak był Kyau & Albert, Shimek, Orbith w zeszłym roku w Ostrołęce to było 20 osób a teraz nagle znalazł się wielki znawca tematu . . . . .
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Głowa zacznijmy od tego kogo Ty uwazasz za czołówke polskiej sceny...pozdr.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

EN słuchaj wiem że K&A byli w ostoji i według mnie było mało ludzi dlatego bo ostoja nie jest najlepszym miejscem na tego typu imprezy to po 1 po 2 ludzie w Ostrołęce maja raczej ubogie pojecie o muzyce trance i wiekszosc nawet nie wiedziała kto to jest , byłem w tym czasie w ostoi i szczerze az wstyd było patrzec jak kolo latał w samochodowej kamizelce :/ A co do czołówki polskiej sceny to napewno zaliczają sie do nich : Tiddey , Angelo Mike , Sebastian Sand , John Hetmond , Adam Nickey w sumie może troszke przesadziłem z tymi Polskimi artystami w sumie w x czasem pojawial sie ktos o z lepszym poziomie ale moglibyscie w koncu zaprosic kogos z zagranicy ;]
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

cudze chwalicie, swego nie znacie ;) i tyle ode mnie ;)
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

hehe powiem Ci szczerze że jeszcze nie miałem przyjemnosci Cie usłyszec , wiesz bywam czasem w Ostrołeckich lokalach i jak słysze expołzjon to mnie szlak trafia mam nadzieje że grasz w miare Ciekawie bo dostałes odemnie głosik na ftb może kiedys bede miał przyjemnosc Cie usłyszec;]
ODPOWIEDZ