VIVA Club - Opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Anonim23
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2006, 15:49

VIVA Club - Opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Anonim23 »

Jak W Temacie :P
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

A moze jakies większe info? bo pierwsze slysze o tym czyms ;)
Gdzie to sie znajduje?
Anonim23
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2006, 15:49

Post autor: Anonim23 »

Miejscowosc ( Kruszewo ) za lipanka około 20 km od ostrołęki
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

sztechet party czy coś ambitniejszego, może jakieś fotki ktos ma?
Obrazek
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

ja tez pierwsze slysze...co to jest?Byl tam ktos?Wogole ma ktos jakies szersze info?kto gra,kto sie bawi itp :)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

heh.. no proszę....ciekawe co to będzie 8)
Goosiaa
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2006, 16:51

Post autor: Goosiaa »

viva hmm jedyny klub co znam o takiej nazwie to w Sopocie ;D polecam ;D pozdr;*
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Gdzie Sopot (akurat wiem gdzie) a gdzie Kruszewo (a tego nie wiem) :p
Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

aaa!! to VIVA jest w kruszewie?? No przyznam że jest w miarę na poziomie... Na górze parkiet a na dole barek... Nie jest źle ogólnie lepiej niż w Lipianie... A ta VIVA to jest jakoś tak mniej więcej że z Goworowa to jak się jedzie na Jawory (koło Antałka w prawo) jedzie się prosto i koło transformatora będzie zakręt w prawo na Kruszewo(będzie znak :twisted: ) potem w Kruszewie w prawo a potem to już prosto prosto i i po prawej będzie VIVA :twisted:
88Guma1962
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2006, 17:48

Post autor: 88Guma1962 »

To jak tak dokładnie wyjaśniłeś to ja już wiem gdzie to jest :lol: :lol:
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Oj nie wiem czy tam jest tak fajnie.Muszę sie przyznać że nie byłam tam ale opowiadało mi kilkoro znajomych ze jest nie ciekawie.Rok temu były już tam dyskoteki i jakoś nie wypalił interes i zamkneli tą dyskotekę.Wiem że organizatorem jest chłopak z Ostrołęki.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

No nie wypaliło przez zatargi z OSP... Zaczęli się rzucać i organizator postanowił przerwać te impry... A teraz jest kolo chyba z Oki co kiedyś na Pasiekach robił imprezy... A co dla Ciebie jest ciekawe?? Albo dla Twoich znajomych?? Muza nie ta czy ludzie jacyś nie tacy?? Bo pisanie że znajomi Ci mówili nie jest zbyt konkretne...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

a jaka tam muzyke grają? to jest zwykła dyskoteka czy cos ambitniejszego?
88Guma1962
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2006, 17:48

Post autor: 88Guma1962 »

Koleżanki były i mówiły że jest całkiem wporządku . Daleko nie jest kolega Czejen dał dokładny opis drogi :lol: można się wybrać i samemu ocenić :wink:
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Po prostu widocznie się im nie podobał klimat.Wpadnę tam w przyszłą sobotę i sama ocenie a następnie dam znać jak było.
mkeruj
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:38

Club Viva zaprasza

Post autor: mkeruj »

Witam

Mam na imię Mariusz i to właśnie ja jestem organizatorem imprez w "VIVIE"
Jak na razie jeszcze nie rozwinąłem w pełni skrzydeł, ale jest coraz lepiej. Cieszę się, że mój klub cieszy się taką popularnością i postanowiłem napisać o nim coś więcej.

Jak na razie odbyło się 5 imprez, bo imprezy w zeszłym roku organizował ktoś inny. Cały czas pracuję nad wyposażeniem i wyglądem lokalu. W najbliższym czasie planuję zakup dużego lasera, który na pewno ożywi trochę wnętrze.

Jak na razie dyskoteki odbywają się tylko w soboty i święta, ale w okresie wakacyjnym zamierzamy otwierać nasze wrota również w niedziele, kiedy to królować będzie trance.

Obecnie repertuar wybiera nasi rodzimi didżeje, między innymi DJ Młody, a gościnnie także DJ SPARKY i DJ Mały(elba), ale niewykluczone, że w przyszłości zapraszać będziemy gości z Polski. Co do tej sprawy chciałbym właśnie zasięgnąć Waszej opinii. Podsuńcie mi jakiś pomysł, a postaram się, żeby coś z tego wynikło.

Staramy się też uatrakcyjnić Wasze wizyty w naszym klubie. Planujemy występy tancerek GOGO.

Cóż, na ten tydzień to tyle.
Za tydzień postaram się zamieścić kilka zdjęć z najbliższej imprezy, a kto wie, może nawet jakiś link do krótkiego filmiku się znajdzie...

Na zakończenie krótki dokładny opis dojazdu>

Z Ostrołęki:
Na ostatnich światłach na Goworowskiej skręcamy w prawo i trzymamy się głównej aż do Jawor Starych (ok 17km), gdzie pilnie poszukujemy znaku wskazującego na skręt do Kruszewa (w prawo). Następnie, już w samym Kruszewie, skręcamy przy szkole w prawo i kierujemy się cały czas prosto przez całe Kruszewo, a Club Viva będzie na pewno z daleka widoczny.

Z Goworowa:
Kierujemy się na Ostrołękę, ale nie najpopularniejszą trasą przez Borawe, ale przez Kamiankę (tak jak jeden z postujących napisał - przy Antałku w prawo). Trzymając się głównej drogi dojeżdżamy do Jawor Starych, gdzie odpowiedni znak skieruje nas do Kruszewa, a dalej jedziemy tak jak w powyższym opisie.


Pozdrawiam Mariusz

Dla bardziej zainteresowanych kontakt do mnie: 696 411 469.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

No no Młody znowu w akcji :) Ciekawe czy dalej puszcza dobry dance jak to było za czasów Markusa... Jeżeli tak to może się kiedyś tam wybiorę. Szkoda że tak daleko :/
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

yy trance w niedziele?? dlaczego? nie lepiej w sobotę? przeciez niedziela to czas czilałtowania sie a nie męczenia....

[ Dodano: 22:25, 07.05.2007 ]
ej.. jak tancerki GOGO to moge zagrać progresy 8) 8) 8)
Gosia_Buziaczek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2007, 13:56

Post autor: Gosia_Buziaczek »

Witam mam na imie Gosia i studiuje w Kolegium z tego co tu jest napisane wynika ze naprawde odpowiedia osoba zajmuje sie graniem w tej dyskotece. Pamietam jak swojego czasu chodziłysmy z kolezankami do Markusa na wieczorki studenckie i wtedy grał tam Dj Młody pamietam ze to były najlepsze imprezy w tym roku akademickim zawsze czekałysmy do czwarku i do Markusa i duzo ludzi przychodziło. Potem wiem ze Wieczorki przeniosły sie do Elby i tam tez grał Dj Młody i Dj Małym i tez była zajefajnie ale odbyło sie tylko pare bo potem to wszyscy szli do tego Kissu raptem moim zdaniem zadna rewelacja. Ale to juz inne forum. Wiem o tym ze i jestem przekonana ze jak gra tam Dj Młody to jest na prawde fajnie i warto tam pojechac. I zgadzam sie z Michałem.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

"Witam mam na imie Gosia i studiuje w Kolegium " a ja mam na imie Roman i jestem rolnikiem....
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Z Ostrołęki:
Na ostatnich światłach na Goworowskiej skręcamy w prawo i trzymamy się głównej aż do Jawor Starych (ok 17km), gdzie pilnie poszukujemy znaku wskazującego na skręt do Kruszewa (w prawo). Następnie, już w samym Kruszewie, skręcamy przy szkole w prawo i kierujemy się cały czas prosto przez całe Kruszewo, a Club Viva będzie na pewno z daleka widoczny.

Czy to jest ta droga ktora przechodzi przez Dzbenin? Bo nie bardzo jestem zorientowany, a mam ochote zobaczyc jak tam jest w ta sobote :P
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Tak, droga ta przechodzi przez Dzbenin, Kamianke itd
Obrazek
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Gosia_Buziaczek pisze:Witam mam na imie Gosia i studiuje w Kolegium z tego co tu jest napisane wynika ze naprawde odpowiedia osoba zajmuje sie graniem w tej dyskotece. Pamietam jak swojego czasu chodziłysmy z kolezankami do Markusa na wieczorki studenckie i wtedy grał tam Dj Młody pamietam ze to były najlepsze imprezy w tym roku akademickim zawsze czekałysmy do czwarku i do Markusa i duzo ludzi przychodziło. Potem wiem ze Wieczorki przeniosły sie do Elby i tam tez grał Dj Młody i Dj Małym i tez była zajefajnie ale odbyło sie tylko pare bo potem to wszyscy szli do tego Kissu raptem moim zdaniem zadna rewelacja. Ale to juz inne forum. Wiem o tym ze i jestem przekonana ze jak gra tam Dj Młody to jest na prawde fajnie i warto tam pojechac. I zgadzam sie z Michałem.
ej.. ale w Vivie niegra Młody ...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: Club Viva zaprasza

Post autor: Czejen »

mkeruj pisze:Obecnie repertuar wybiera nasi rodzimi didżeje, między innymi DJ Młody, a gościnnie także DJ SPARKY i DJ Mały(elba)
Yarosh to może mowa o dwóch innych osobach??
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

:?: może.... hto wie, myslalem ze o Młodego z Elby chodziło...
ODPOWIEDZ